Şimdi Ara

Fifa 15 turkiye ligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar belki cok bilinen bir oylama ama ben yeni ogrendim, fifa 15de hangi ligler olsun. Lutfen arkadaslarinizla paylasin ve oylamaya katilin.

http://www.fifplay.com/fifa15-leagues-vote/

• saintlaure S kullanıcısına yanıt
    %11 ile Fas ve biz birinciliği paylaşıyoruz. Herkes taşın altına elini koysun paylaşımlarını yapsın arkadaşlar...
  • fifa 15 de Türkiye ligi olsun da ne olursa olsun.
  • Fifa 14te ligler açıklandığında açıklamanın sonuna özür gibi TR ligi hakkında açıklama yapmışlardı..

15te olur diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Fifa 14te ligler açıklandığında açıklamanın sonuna özür gibi TR ligi hakkında açıklama yapmışlardı..

15te olur diye düşünüyorum...
    tff'e bağlı bu olay sadece izin alırlarsa direk koyarlar fifa 14 için database hazırdı sanırım ama tff izin vermedi maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

tff'e bağlı bu olay sadece izin alırlarsa direk koyarlar fifa 14 için database hazırdı sanırım ama tff izin vermedi maalesef

Alıntıları Göster
    Fifa 14'e de eklemeye çalıştılar ama sonra emin olmamakla beraber kulüplerden lisans almada sorun çıktı diye biliyorum.Hatta FB sayfasında EA Sports'un TR Ligi sorulduğunda hep takipte kalın diye cevaplıyorlardı,ben umutlanmıştım açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Fifa 14'e de eklemeye çalıştılar ama sonra emin olmamakla beraber kulüplerden lisans almada sorun çıktı diye biliyorum.Hatta FB sayfasında EA Sports'un TR Ligi sorulduğunda hep takipte kalın diye cevaplıyorlardı,ben umutlanmıştım açıkçası

Alıntıları Göster
    Turkish League (11%)
    You Have Voted For This Choice - Turkish League -> 11% (100,028 Votes)
    Moroccan League (11%)

Fas ile aynıyız. Fas nedir ya. Bir tane takımını söyle deseler avrupadakilere kalırlar öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Turkish League (11%)
    You Have Voted For This Choice - Turkish League -> 11% (100,028 Votes)
    Moroccan League (11%)

Fas ile aynıyız. Fas nedir ya. Bir tane takımını söyle deseler avrupadakilere kalırlar öyle.

Alıntıları Göster
    Fifa 15 e Fas ligi hayırlı olsun

• 14'te bakıyorum acayip acayip ligler var.

Geçen gelen ve Fifa'dan anlamayan misafirim Real Madrid'i alınca Arabistan liginden Al Hilal takımını aldım zevki çıksın diye.

Anca bu işe yarıyor bu garip ligler.

Bizim lig bunlar kadar ilgi çekici değil mi? Yoksa lisans sorunu felan mı var?

Edit: Arkadaşların söylemine göre izin sıkıntısı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MesutBY -- 31 Ocak 2014; 15:55:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

14'te bakıyorum acayip acayip ligler var.

Geçen gelen ve Fifa'dan anlamayan misafirim Real Madrid'i alınca Arabistan liginden Al Hilal takımını aldım zevki çıksın diye.

Anca bu işe yarıyor bu garip ligler.

Bizim lig bunlar kadar ilgi çekici değil mi? Yoksa lisans sorunu felan mı var?

Edit: Arkadaşların söylemine göre izin sıkıntısı varmış.
    Bende bu konu nerde kaldı diyordum Fifa 12 den beri aynı tas aynı hamam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Alıntıları Göster
    Oyladım ve arkadaşlarımada söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Alıntıları Göster
    Türkiye ligi zor. Yalnız şimdi yeni bir umut var eğer Şampiyonlar ligi hakkı alınırsa Galatasaray dışında 1 türk takımı daha görme şansı olucak. Avrupa kupalarından men cezası bittikten sonra bu şampiyonlar ligi lisansı sayesinde Fenerbahçe veya Beşiktaş'ı görmek mümkün olucak. Uefa kupası lisanslarıda alınırsa sayı artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Türkiye ligi zor. Yalnız şimdi yeni bir umut var eğer Şampiyonlar ligi hakkı alınırsa Galatasaray dışında 1 türk takımı daha görme şansı olucak. Avrupa kupalarından men cezası bittikten sonra bu şampiyonlar ligi lisansı sayesinde Fenerbahçe veya Beşiktaş'ı görmek mümkün olucak. Uefa kupası lisanslarıda alınırsa sayı artacak.

Alıntıları Göster
    Fas'ı yapıcaklarını sanmıyorum Türkiyede daha çok satış yaparlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finwe.

Fas'ı yapıcaklarını sanmıyorum Türkiyede daha çok satış yaparlar..

Alıntıları Göster
    Ancak Federasyon ile Konsensüs yapılırsa Türkiye Ligi oyuna dahil olur. Bu anketler sadece Community'nin fikrini almak için yapılıyor, %100 etkisi yok. Yine de oyumuzu verdik tabii ki, gerisi sığ düşünen Federasyonumuza kalmış...
  • Yeteeeer Y.Demiroren yeteeeer!
  • Boylar sazan.avi
    Resmi oylama degil her sene gaza geliyosunuz yeter la
  • Varsin sazan avi olsun ne zarari var, bence sesimizi duyurabipdigimiz her noktadan duyurmaliyiz.
  • bu oylamalar her sene yapılıyor ve tr hep 1. çıkıyor ama sonuç yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purple -- 1 Haziran 2014; 10:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purple

bu oylamalar her sene yapılıyor ve tr hep 1. çıkıyor ama sonuç yok
    Bu senede Türkiye Ligi Fifa 15 de yok. Resmi açıklama geldi. Fifa motoru ne kadar geliştirilirse geliştirilsin Fenerbahçe bu sene Fifa 15 de yoksa kesinlikle orjinal Fifa 15 almayacağım. 3 senedir orjinal alıyordum bu sene avuç içimi göstereceğim EA 'ya.

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/futbol/turk-ligi-takimlari-fifa-15te-neden-yok-51672

linkteki röportaj herşeyi anlatıyor.

Brezilya Ligi yok.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/bilimteknoloji/175522.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 3 Ağustos 2014; 12:40:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Bu senede Türkiye Ligi Fifa 15 de yok. Resmi açıklama geldi. Fifa motoru ne kadar geliştirilirse geliştirilsin Fenerbahçe bu sene Fifa 15 de yoksa kesinlikle orjinal Fifa 15 almayacağım. 3 senedir orjinal alıyordum bu sene avuç içimi göstereceğim EA 'ya.

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/futbol/turk-ligi-takimlari-fifa-15te-neden-yok-51672

linkteki röportaj herşeyi anlatıyor.

Brezilya Ligi yok.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/bilimteknoloji/175522.aspx

Daha ligler aciklanmadi. bu ay aciklanacak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.