Şimdi Ara

FIFA 16 [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.870
Cevap
20
Favori
72.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen fifa 15 ten farklı bir oyun olmazsa fifa almayacağım
    Bu nedir ya, messiyle al koştur üzerine oyun mu kurulurmuş yıl olmuş 15 halâ hızlı oyuncuyla tek başına gol atabiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemler bazen aşırı saçmalıyor. Forvet oyuncumla pres yaparken 2 kez aynı şekilde sarı kart gösterip oyundan atılmıştı. Bence faul bile değildi ama sarı kart vermesi bide aynı pozisyondan iki kez atılması çok saçmaydı. Çok sinirimi bozmuştu.

• 40 metreden attığımız şutları izlemesin su kaleciler. Dar açıdan vurduğumuzda kapattığı köşeden yemesin.

herkes yazmış zaten katılıyorum çoğunluğa

• quote:

Orijinalden alıntı: Ael

Xargus elbette sıra dışı bir oyuncu ama dediğim sistemde boy oranına göre hızı biraz yüksek tutsan diğer yerlerden açık vermek zorunda kalman gerektiği. Bir nevi kredi misali. Kısa boy ile dengeli bir yapı olabilicekken belki o uzun boylu yapı için bazı özelliklerden feragat etmek gerekicek. Pro Club kısmının biraz daha göze hitap ettiğini düşündüğüm için bir maça girdiğimde açıkcası herkes 1.60 boyla önceden de yazdığım gibi şirinler/speed gonzalez misali olması hoşuma gitmiyor. Ha bunu sallamıcak EA orası ayrıda.

Zaten Ronaldo her özelliği yüksek ve öyle bir talep değil benim kastettiğim. Bir yerden alırken bir yerden kısmak. Ronaldo gibi her özellikten almak değil :)

Mantikli

• quote:

Orijinalden alıntı: lostlast

40 metreden attığımız şutları izlemesin su kaleciler. Dar açıdan vurduğumuzda kapattığı köşeden yemesin.

herkes yazmış zaten katılıyorum çoğunluğa

Fifa world deniyorum oldukca keyifli bi deneyin derim kol ayari felan sikinti olursa sorun yardimci olmaya calisirim

• xargusx kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

• Türkçe Dil Desteği kesinlikle olmalı.
    Patch olarak yüklediğim zaman inanılmaz kasıyor oyun.. bence oyun içerisinde de olmalı.
     FIFA 16 [PC ANA KONU]
  • Ben bıraktım bu oyunu. Orjinal oyun elimde patlamış gibi hissediyorum. Cidden kötüydü bu sene.

Futbol oyununu cafede ya da torrentten önce deneyeceksin, sonra satın alacaksın.
  • Abartının da abartısı şekilde momentum, oyuncuların hamlelerinde, tepkilerinde anormal gecikmeler, saçmalıklar mevcut. Bunlar düzeltilmeli.
    Paslaşma & ortalar, fifa 11 konsol sürümü gibi olmalı.
    Coin ticaretine çok daha ağır yaptırımlar getirmeleri lazım. Kimse ama hiç kimse coin alıp satamaması lazım.
    Hilecilere karşı daha ciddi, sağlam önlemler alınmalı.
    Update ile oyunu bozmasın artık EA yetti artık. 1.3 & 1.4 sürümünde fifa 15 ne kadar dengeliydi, 2 update ile içine etti oyunun. Uzun süredir oynadığım oyundan keyif alamaz oldum. Hele ut tam delirmelik.
    Oyunda fifa worldteki gibi bir ödül sistemi olsa harika olurdu. Normal online sezon yapınca bile futta coin artıyordu. Belli başarıları yapınca paketler, coinler veriyordu.
    Şu saçma penaltı, avantaj kuralı uygulamasındaki bazı saçmalıklar da düzeltilmeli.
    Özellikle kendi takım arkadaşım, kontolümdeki oyuncuyu engellememeli, birbirine çarpıp topu rakibe teslim etmemeli.
    Yürüyerek ilerleyen rakibe karşı defansın buyur geç demesi düzelmeli.
    Çimlerde gündüz modundaki aşırı parlaklık, sarımtraklık düzelmeli. Oyuna biraz daha iyi ışıklandırma, parlak gölgeler & kontrast eklenmeli. Renk skalası PS4 / X1deki gibi olmalı.
    Generic krampon sorunu tamamen düzeltilmeli. İstese EA çok kolay düzeltir bunu ama yıllardır nedense pc platformuna eksik içerik sunuyor konsola göre.
    Bunların haricinde Türkçe dil & uefa lisanslarının alınmasını bekliyorum. Büyük ihtimalle de gerçekleşeceğini öngörüyorum.

• 2016 da da 2015 isitilip onumuze konmaz umarim .....

• Tutkce dil destegi verilecek saniyorum 2016 da

• Hızlı oyuncular kazanir mantigina bir onlem almalilar. O kadar ugrasip takimima teknik oyunculari dolduruyorum hizli degiller diye is yapmiyor hic biri.

77 overalli 90 paceli bir forvet 88 overalli ibradan falcaodan rvpden daha fazla is yapiyor arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

Hızlı oyuncular kazanir mantigina bir onlem almalilar. O kadar ugrasip takimima teknik oyunculari dolduruyorum hizli degiller diye is yapmiyor hic biri.

77 overalli 90 paceli bir forvet 88 overalli ibradan falcaodan rvpden daha fazla is yapiyor arkadas

Gercektende oyle 73 overalli agbonlahor u al yeter ibrahimovic ten cok is yapiyor... inanilir gibi degil

• FIFA 15'de pozisyon tekrarlarında kamera açıları berbat. Bunu FIFA 16'da düzeltmeleri lazım. Ofsayt pozisyonlarının tekrarı daha da berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile75 -- 11 Mayıs 2015; 22:02:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

FIFA 15'de pozisyon tekrarlarında kamera açıları berbat. Bunu FIFA 16'da düzeltmeleri lazım. Ofsayt pozisyonlarının tekrarı daha da berbat.

Tekrarlara cok takilmamistim ilk sikayet sanirim hakli olabilirsin

• Daha iyi server'lar..
    • Saçma sapan penaltı kararlarının kalkması.
    • Penaltı atışının daha farklı şekilde yapılması. Özellikle o şut barı kaldırılmalı. (Penaltı atmak işkence gibi)
    • FUT 'de bu sene yürülüğe giren ve tam bir fiyasko olan max. ve min. transfer değerlerinin kaldırılması. Oyuncu satamaz olduk, Agüero'yu Quick Sell mi yapalım?
    • Saçma sapan çarpışmalar olmasın.
    • FUT'de Quick Sell değerlerinin yükseltilmesi.
    • Birbirine çarpıp kendi kalesine gol atan vb. saçmalıkların kaldırılması..
    • FUT 'de Menajerlerde olduğu gibi oyunculara da lig kartı basılabilmesi. (Bu kartın min. 10K bir fiyatta olması daha iyi olacaktır.. Gerçi lige göre de farklılık gösterebilir)

Şimdilik ilk aklıma gelenler bunlar.. Düşünsek onlarca, yüzlerce çıkar sanırım..

• Benim aklima birde su geliyo 3 eski klubu gorunsun oyuncuda biz uc eski kulupten herhangi birine alfigimizda yesil baglanti atsin
    .... misal lavezzi napoli ye uyarladiginizda yesil yanmali gibi

• - Santradan sonraki saçma sapan defans diziliminin önüne geçilmeli. Santra yapar yapmaz çalım yapmadan 2 defans oyuncusunun önüne gelebiliyorsun. 2 çalım yaptın mı kale karşında.

- 45. dakikadan sonra eklenen dakikalar çok uzun. İlla atağın sonlanması için yaklaşık 5 dak. geçebiliyor. 45. dakikadan sonra sadece 1 atağa izin verilmeli.

- Momentum vs. zaten herkes bahsetmiş. Gerçi ben bunu gerçek futbola biraz yakın buluyorum. Tamamen kaldırmak yerine ince ayar çekilebilir.

- OYuncu piyasası çok zayıf. Hemen her takım aynı kadroyu kuruyor. Biraz daha çeşitlenmeli ve oyuncular birbirine biraz daha yaklaştırılmalı. Alternatif kadro kuran eleman neredeyse yok.

- Özellikle staff'ın etkisi artırılmalı. Örneğin bazı stafflar oyunculara belli dönemlerde extra healing, fitness veya özellik eklemeli.

- Hakemin oyuna katkısı biraz daha fazla olabilir. Her pozisyonda sarı kartın gelip gelmeyeceği çok belli. Ya da sadece kasten arkadan adam düşürerek kırmızı kart alınmamalı.

- Ne yalan söyleyeyim hatalı ofsayt, hatalı kart veya hatalı başka hakem kararları oyuna başka bir keyif verebilir. Bizim ligi izleye izleye alıştık nasıl olsa.

• Oyun içi düzenlemeler için hemen hemen herkesin görüşüne katılıyor. Ben, market yönündeki fikrimi söylemek istiyorum. Eğer EA, coins alımı vs. yasaklamak istiyorsa, aynı o coins fiyatlarından Fifa Points satmalı diye düşünüyorum. 3 liraya 100 Fifa Points veriliyor ki bu da 1 adet 5.000'lik pakete denk geliyor eğer yanılmıyorsam. 7.500'lük bile değil yani. Oradan ne ıkartacaksın, hadi para yatırmayayım oyun içi biriktirip oynayarak kazanayım diyenler de var elbet ancak kendi adıma o kadar zamanım yok. Diğer bir isteğim/düşüncem ise, eğer bu Poinst indirimi olmayacaksa paketlerin içeriği zenginleştirilsin. '3 rare' ise bu gerçekten 'rare' olsun. Tabi ki demiyorum herkese Hazard'lar, Agüero'lar çıksın ancak bir kademe yükselsin en azından.

Bir de katalog gibi bir düşüncem mevcut. Nasıl seviye atladıkça birkaç maçlık büyük oyuncular kiralık geliyor UT modunda, aynı onun gibi belli başlı görev vs. tamamlayınca o kalogdaki oyuncular yavaş yavaş açılıp takıma eklensin düşüncem mevcut. Misal, 250.galibiyet sonrası aynı bu inform, motm tarzı farklı bir renkte oyuncunun kilidi açılıp kadroya eklenebilsin. Benim fikir, görüşlerim bu yönde.

• Santradan sonra kaleciyle karsı karsıya kalma sorunu olmasın.
    Top kornere doğru giderken ve benzeri pozisyonlarda kalecinin saçma sapan yengeç gibi topun yanında durup topu tutmaması .
    Bunları kaldırsınlar başka birşeye gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.