Şimdi Ara

FİFA DONUYOR!!!!!!ea serverdan kopuyor!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son çıkan updateden sonra fifa oyun baslarında sürekli donuyor quit game yapmam ya da makinayı acıp kapatmam gerekiyor yasayanınız oldumu?tam oyun başlıyacakken
    server bağlantısı kopuyor...bu sorunları yaşayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıbartacus -- 16 Kasım 2007; 13:55:25 >

• Grafik çipinde sorun olabilir başka oyunları dene, yada bluray sürücün bozulmuş olabilir.
  • naptın mert grafik çipi falan

o sürekli olan birşey değil dostum arada sırada bendede oluyor update ten öncede oluyordu kafanı takma fazla ama sürekli donuyorsa bd dendir büyük ihtimal nezamandır kullanıyorsun fifayı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spirit_of_sLy

naptın mert grafik çipi falan

o sürekli olan birşey değil dostum arada sırada bendede oluyor update ten öncede oluyordu kafanı takma fazla ama sürekli donuyorsa bd dendir büyük ihtimal nezamandır kullanıyorsun fifayı?

Bilmem ki ya belki cihaz arızalanmıştır, sorunu anlamak için başka bir oyunu tak dene sorunsuz çalışırsa Fifanda bir sorun vardır.
  • bendede ayni sorun oluyor . ama psn nin sorunuymus psn avrupa cokmus durumda yapmaya calisiyorlar
  • biraz önce denedim.psn online iken fifa ya girdiğimde tekrar sign in olmaya çalışıyo.sonra olmuyor hata veriyor.

herhalde düzeltirler.
  • Psn yok;
    hiçbir oyuna girmiyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.