Şimdi Ara

fifa07 den anlayan arkadaslar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben herseyi yaptım ama oyunu acmıo.crackde yaptım.oyuna tıkladıktan sonra please insert the fifa 07 play disc in to the drive and select Retry.select cancel to quit out yazıor.yardımcı olursanız sevinirim..

• crackı yanlıs yapmıssındır ya da cd de sorun wardır korsansa
  • ben korsan aldım 2cd tak çalıştır sorun felan yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: mctmac26

ben herseyi yaptım ama oyunu acmıo.crackde yaptım.oyuna tıkladıktan sonra please insert the fifa 07 play disc in to the drive and select Retry.select cancel to quit out yazıor.yardımcı olursanız sevinirim..
    deamoon tols var mi ?
  • fifa 07 4 cdliği varssa oyun 4. cd den çalışıyo sanırım. veya oyunun 4. cdsini nerodan imaj olarak çek
    daemon toolsla sonra da oyunun cracini de doğru yaptıysan oyun açılacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: okylmz

fifa 07 4 cdliği varssa oyun 4. cd den çalışıyo sanırım. veya oyunun 4. cdsini nerodan imaj olarak çek
    daemon toolsla sonra da oyunun cracini de doğru yaptıysan oyun açılacaktır

aynen oyleee
  • ben no dvd no crack ile oynuyorum daemon tools yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

ben no dvd no crack ile oynuyorum daemon tools yok
    zuahahah nasil diye sormuycam
  • hahaha çok güzel yazmış başlığı "fifadan anlayamlar diye " doğru yamış fifadan anlayan çok az kişi var herkez pes oynyo o iğrenş oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetbalci

hahaha çok güzel yazmış başlığı "fifadan anlayamlar diye " doğru yamış fifadan anlayan çok az kişi var herkez pes oynyo o iğrenş oyunu

sakin ol veled haşinleşme.ben ilk cıtıgında yüklemişitim dvdisini.ama hiç kuramayan görmedim.şimdi ise coddan zaman kaldıgında turnuva yaparıyoruz arkadaslarla
  • ya arkadaşlar bendede manager mod da 2016 yılındaydım arsenala geçtim fenerden 2-3 maç tım sonra kaydedip çıkmıştım tekrar oyunu açtığımda kayıtlı oyunuma gircem hata veriyor oyun sorun ne ki yama olarak birtek türkiye 2. ve 3. ligi yüklemiştim ha birde fener taraftar sesi.Sadece 2 tane yama hata mı yaptı acaba ama 2016 sezonuna kadar bi sorun yoktu
  • :D DEAMON TOOLS DAN CD SİZ ÇALIŞTIRIRSIN AMA YİNEDE ONA DA CD LAZIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.