Şimdi Ara

Film önerisi almak için konu açtım kapatılmış ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne sorun vardı kapattılar acaba ? Yöneticileri bekliyorum.

• ban yemediğine şükret
  • Ben şikayette bulunmuştum.

quote:

2) Konularınızı lütfen forumda ilgili bölümlere açınız. Sorularınıza hızlı yanıt almak için konu dışına ait olmayan konuları bu bölüme açmayınız. Bu konular taşınmayıp, silinecek ve konu sahibine 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.
  • Konu yanlis yerde de diger bolumlerde pek ragbet yok hem admin arkadaslar o kadar sacma konular varki buda dursun kenarda soyle smdi budami gol degil ha budami gol degil admin bey. ( kardes inittum adalet prsonde izle)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

Ben şikayette bulunmuştum.

quote:

2) Konularınızı lütfen forumda ilgili bölümlere açınız. Sorularınıza hızlı yanıt almak için konu dışına ait olmayan konuları bu bölüme açmayınız. Bu konular taşınmayıp, silinecek ve konu sahibine 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.

sanki bi tek benim açtığım konu bu bölüm ile ilgili değil. ayıp sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: meRds.

quote:

quote:

Utandım kardeş özürdilerim, ama sinema bölümüne uğramanı öneririm. Burada dalgaya alan çok, orada mesela 100 sayfalık tafsiye konusu var. Sen istediğin türü yazıyorsun işin ustaları sana tafsiyede bulunuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslında Ben Yogum

Konu yanlis yerde de diger bolumlerde pek ragbet yok hem admin arkadaslar o kadar sacma konular varki buda dursun kenarda soyle smdi budami gol degil ha budami gol degil admin bey. ( kardes inittum adalet prsonde izle)

saol dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meRds.

quote:

quote:

Utandım kardeş özürdilerim, ama sinema bölümüne uğramanı öneririm. Burada dalgaya alan çok, orada mesela 100 sayfalık tafsiye konusu var. Sen istediğin türü yazıyorsun işin ustaları sana tafsiyede bulunuyorlar.

tamam önemi yok. Önerin için saol.

• Sinema bölümüne açarsan daha çok cevap alırsın hemde kurallara uymuş olursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.