Şimdi Ara

Firefox'da Forum Hata Veriyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Firefox'dan bir mesajı alıntı yapıp cevap yazmak istediğim zaman hata veriyor şu an ama opera'da öyle değil benim gibi sorun yaşayan var mı?

• profilimden konulara giremiyom, saçma sapan .js uzantılı hatalar veriyorrrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dominic Purcell

Firefox'dan bir mesajı alıntı yapıp cevap yazmak istediğim zaman hata veriyor şu an ama opera'da öyle değil benim gibi sorun yaşayan var mı?

alıntı yaptım sana bakalım hata vercek mi
  • Hala hata veriyor bende çok yavaş
  • Hata falan yok

• quote:

Orjinalden alıntı: nevarbe

profilimden konulara giremiyom, saçma sapan .js uzantılı hatalar veriyorrrr

javascript'i kapatmışsındır. seçenekler> içerik sekmesinden javascript'i etkinleştirip tekrar başlat firefoxu.
  • bende de oluyor arada ama şimdi olmadı mesela ( bunu yazarken olmayacağını düşünerek yazıyorum bakalım tutacak mı)
  • Arkadaşlar profesyonelce yapılmış bütün siteler javascript barındırırlar. Örneğin forumda bir buttonun üzerine mausu getirdiğinizde bilgi çubuğunda çıkan javascript kodudur. Forum her ne kadar asp ( asp.net de olabilir ) ile yazılmış olsa da benzer bütün web siteleri gibi tarayıcı üzerindeki işlemlerini yapabilmek için javascripte muhtaçtır. js uzantılı dosyalar javascript dosyalarıdır.
    Sorunların bir nedeni de windows server, asp ve bunlardan farklı olarak mozillanın açık kaynak olmasıdır.
  • bende de oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: etusch

quote:

Orjinalden alıntı: nevarbe

profilimden konulara giremiyom, saçma sapan .js uzantılı hatalar veriyorrrr

javascript'i kapatmışsındır. seçenekler> içerik sekmesinden javascript'i etkinleştirip tekrar başlat firefoxu.

kör cahil değiliz o kadar da.ne zamandır hep aynı hatalarla uğraşıyor forum.altyapısı eksik.forum bozuk

• Ben de firefox kullanıyorum. Ben de niye olmuyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: etusch

Ben de firefox kullanıyorum. Ben de niye olmuyor?

hakikaten sende niye olmuyor şaşıyorum bazen.ben ankarada oturuyorum, sen nerdesin.belki istanbul için sunucuları iyidir.ankaraya yayın yapan sunucuları iyi değildir.
  • GSM şebekesi mi sandınız bunu, hayırdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.