Şimdi Ara

Fırsat Bitti ! Kapatılabilir...Mediamarkt Meydan 26 Eylül Samsung Galaxy S2 999TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
17.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LGP970OB

ben bugün mm gittim kapalı kutu siyah sgs II 1099 tl var,yanlız kutusunun arkasında açıklama bölümünde özellikler arapça olarak yazılmış çözemedim olayı ithalatçı genpa yada kvk değil başka bir şirket huylandım almadım bir fikri olan varmı.

paralel ithalat olabilir o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

ben bugün mm gittim kapalı kutu siyah sgs II 1099 tl var,yanlız kutusunun arkasında açıklama bölümünde özellikler arapça olarak yazılmış çözemedim olayı ithalatçı genpa yada kvk değil başka bir şirket huylandım almadım bir fikri olan varmı.

paralel ithalat olabilir o zaman.

bu başlık açıldığı zaman sgsII beyaz mm meydan ümraniyede 999 tl olarak satmış,bu tamamen satış taktiği yada adına her ne derseniz,eylül 2012 de 999 tl olan bir ürün 2013 mart ayında nasıl 1099 tl oluyor hatta 1299 tl den bu fiyata düşmüş,ülkemizdeki bu kandırmaca fiyat sistemi olduğu sürece herşey olur.

ben sadece şunu söylemek isterim bu tuzaklara düşmeyelim ve paylaşalım olmaz böyle birşey.

dün tekrar mm gittim bu gelen sgsII telefonların hepsi arızalı çıkmış geri iade edeceklerini söylediler.evo diye bir ithalatçı firma var,o firma bu telefonları getirmiş.

bunun dışında türkiyede faaliyet gösteren tüm media markt mağazaları bir birinden bağımsız ürün satın alıyormuş,SGSIII ler kvk ve genpa garantisinde iken bu SGSII telefonları evo denen şirket arabistan ve benzeri arap ülkelerinden getirip türkiyede pazarlıyormuş.bunu söyleyen bostancı MM mağazasındai satış sorumlusu.bu nasıl iştir anlamadım.

Tekrar sgsII gelecekmiş numaramı aldılar gelince haber verecekler bakalım bu sefer gelenler nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 11 Mart 2013; 18:03:29 >

• nası hortladı bu
  • aşşağıda linkini verdiğim sitede sgsII telefonlarının bir kaç farklı modelinden bahsediliyor samsung sanırım bu modeli farklı donanın özellikleri ile üretmiş ancak bunu bilen çok fazla insan yok,i9000,i9000L,i9000G ve birkaç model daha olduğu söyleniyor,sanırım bu mm üzerinden satılan ve evo denen (http://www.pinti.com.tr/KMDefault.aspx?cntid=1021) firma bu işe ön ayak oluyor durum bu şekilde.

ben açıkçası sıfır açılmamış bir SGSII ısrarla almak istiyorum ancak mm eğer sözünde duru beni arar ise cihazı gidip kutusunu açıp bakıp öyle alacam,çünkü artık bu ülkede hiç bir markaya ve satıcıya güven duymuyorum bu ülkeyi resmen küçük görüyorlar durum bu vaziyette.

http://forum.andronova.net/showthread.php?11999-Samsung-i9100-Galaxy-vs-I9100G-Cihaz-Karsilastirilmasi-(-Okumadan-Gecmeyin)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.