Şimdi Ara

Fırsat Bitti ! Kapatılabilir...Mediamarkt Meydan 26 Eylül Samsung Galaxy S2 999TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
17.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karingoo

Su an donanim olarak s2 uzerine kac cihaz var hele elmacilar hic konusmasin ip5 s2 ile bile kapisamaz isteyen yazsin ozelliklerini ppi haric neyi var elmanin soyleyin bir laf vardir kedi uzanamadigi cigere mundar dermis bence kacirilmayacak kampanya.

Sakin ol şampiyon.
  • iphone denilen alet eksiklerine karşın donanımla işletim sistemini en iyi çalıştıran alettir.600mhz 3gs bile kullanınca anlıyorsun olayı.android de benim gözümde yamalarla ve uyumsuzluklarla dolu windows tur.çalışırmı çalışır ama adamı tilt eder
    Tr fiyatları ile iphone almayacak olsamda sezarın hakkı sezara hocam.s2 de hakkı olan 600tl leri görürse bende sıraya girerim.
  • Telefona 1000 tl vermeyi goze aldiktan sonra uzerine az daha koyup bence xperia s ya da nexus alinabilir. En azindan bir sure daha destek verilir bu telefonlara ve boyutlar benzer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monti24

pes 2013 --160 gb ps3 599

iyi fiyat gibi geldi bana

gitti gidiyor da 320 gb 599 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ne fırsat kaçırması arkadaş.. yakında piyasadan kalkacak bir telefon.. elde kalan stokları tüketmek için bundan sonra 1000 tl. altındaki fiyatı sıkça göreceğiz bence.. saatlerce öncesinden gidip sıraya girerek boşuna eziyet çekmeyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

s2 ye bu para verilir mi yahu. 600 ancak eder. kazıklanmayın

Kendinizi neden komik durumlara düşürüyorsunuz?

ARKADAŞ BENCE DOĞRU SÖYLEMİŞ..ASIL KOMİK DURUMA SEN DÜŞMÜŞSÜN..S3 LER BİLE 1300-1400 TL SEVİYESİNE DÜŞMÜŞKEN BU TELEFONA 1000 TL VERMEK BENCEDE MANTIKSIZ..

S3 garantili nerde 1300 soyle de alalım kardes.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karingoo

Su an donanim olarak s2 uzerine kac cihaz var hele elmacilar hic konusmasin ip5 s2 ile bile kapisamaz isteyen yazsin ozelliklerini ppi haric neyi var elmanin soyleyin bir laf vardir kedi uzanamadigi cigere mundar dermis bence kacirilmayacak kampanya.

benchmark nedir bilirmisin?
  • İphone ve samsungun s serisi telefonlari a dan z ye kaliteli malzeme ve donanim kullanilarak uretilir. Bu yuzden bu telefonlarin fiyatlarinin inecegi sinirlar bellidir. Samsung bu konuda apple dan daha insaflidir ama 600 lirya s2 alacaginizi sanİyorsaniz acikta kalirsiniz. Ortalama bir model olarak uretilen tek cekirdekli galaxy w bile 600 liraya inmeden s2 nasil inecek anlatin bizde ogrenelim.

• birkaç sensör ve işlemci dışında s3 ve s2 arasında dağlar kadar fark yok.
    Telefon birazda zevk meselesi. s2 için 1.000 tl iyi fiyattır.
    Atrix ile kıyaslama konusunda ise evet kağıt üzerinde atrixle kafa kafaya ancak gel gör ki kullanıcı deneyimi çok başka.

• EE VARMI GİDEN, ALAN , SIRA BEKLEYEN DENEYİMLERİNİZİ AKTARABİLİRMİSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetix82

EE VARMI GİDEN, ALAN , SIRA BEKLEYEN DENEYİMLERİNİZİ AKTARABİLİRMİSİNİZ.

Evet, fırsattan faydalanabilen forumdan arkadaşlar varsa, paylaşımlarını bekliyoruz...
  • Ben gittim sıra falan yoktu birsürü de galaxy s2 vardı halen var.

dese biri hemen gidip alıcam.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadget46

Telefona 1000 tl vermeyi goze aldiktan sonra uzerine az daha koyup bence xperia s ya da nexus alinabilir. En azindan bir sure daha destek verilir bu telefonlara ve boyutlar benzer.

xperia S in incelemesini izlemediniz sanırım, S2 de JB 4.1 alacak ve paylaşımı daha fazla. +200TL nexus için vermeye değimez. Nexus donnaım olarak daha ucuz bir telefon. Ayrıca testlere bakarsanız GPU - RESİM KALİTESİ S2 nin çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flort

İphone ve samsungun s serisi telefonlari a dan z ye kaliteli malzeme ve donanim kullanilarak uretilir. Bu yuzden bu telefonlarin fiyatlarinin inecegi sinirlar bellidir. Samsung bu konuda apple dan daha insaflidir ama 600 lirya s2 alacaginizi sanİyorsaniz acikta kalirsiniz. Ortalama bir model olarak uretilen tek cekirdekli galaxy w bile 600 liraya inmeden s2 nasil inecek anlatin bizde ogrenelim.

ace plus - galaksy w - ace 2 de var daha önünde inmesi gereken. Ayrıca piyasadaki ürünlere göre fiyat indirmek isteseniz bile S2 6 ay daha 900 TL altında satılmayacaktır. ( bu tür 75 - 100 adet ürünü genel bir satış oalrak düşünüyorsanız o başka !!! )
  • Almak isteyenler için biçilmiş kaftan, kaçırılmaması geren bir kampanya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Telefona 1000 tl vermeyi goze aldiktan sonra uzerine az daha koyup bence xperia s ya da nexus alinabilir. En azindan bir sure daha destek verilir bu telefonlara ve boyutlar benzer.

xperia S in incelemesini izlemediniz sanırım, S2 de JB 4.1 alacak ve paylaşımı daha fazla. +200TL nexus için vermeye değimez. Nexus donnaım olarak daha ucuz bir telefon. Ayrıca testlere bakarsanız GPU - RESİM KALİTESİ S2 nin çok daha iyi.

inceleme izlemedim inceledim. xperia s ile sII'yi karşılaştırma gafletine girmeye bile gerek yok. elinize aldığınızda daha iyi anlıyorsunuz. nexus dememdeki maksat da donanim değil yazılım. sII'ye jelly bean gelir sonrası kalır. nexus'a ise android 6 bile gelir. aradaki ufak donanim farklılıklarını kullanıcı hissetmez ama yazılım farkı kendini gösterir.
    Tabi herkes kafasındakini yapacaktır. Bu da benim fikrim. Amacım tartışmaya girmek değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadget46 -- 26 Eylül 2012; 14:16:16 >

• 45 dakıka once medıa marktaydım.S2'de var s3'de..ps3 799tl..hıc ama hıc cazıp degıl pahalı bıle...

sadece dıgıturk lıgtv hd 12 ay 499 tl alabılırsınız..cazıp fıyat...

aslında ındırım dıye bındırım yapıyorlar resmen haaa bırde 1499tl lenova ultrabook vardı ama ondada wifi sıkıntılı denıyordu..ozellıkle chıpıne baktım makınada atheros degıl..
  • 2 saat önce aradığımda stokta olmadığını belirtti müşteri hizmetleri.
  • Arkadaşlar insertte yer alan birçok ürün kalmamış :) dün dediğim gibi yıkmışlar. Emin olun alanların çoğuda spotçu.

- 39 lira olan uydu alıcı vardı
    - Sony dvd player vardı
    - Sony bluray oynatıcı vardı
    - Blackberry vardı

haricinde ne çamaşır makinası, ne modem, ne harici disk, ne telefon görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukeabilisim -- 26 Eylül 2012; 15:14:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

inceleme izlemedim inceledim. xperia s ile sII'yi karşılaştırma gafletine girmeye bile gerek yok. elinize aldığınızda daha iyi anlıyorsunuz. nexus dememdeki maksat da donanim değil yazılım. sII'ye jelly bean gelir sonrası kalır. nexus'a ise android 6 bile gelir. aradaki ufak donanim farklılıklarını kullanıcı hissetmez ama yazılım farkı kendini gösterir.
    Tabi herkes kafasındakini yapacaktır. Bu da benim fikrim. Amacım tartışmaya girmek değil.

XPERİA yı inceledim , S2 ile karşılaştırmak için AYNI DONANIM - ÇIKIŞ SÜRESİ - FİRMA dan olması gerekli yoksa xperia S - S3 karşısına çıkartılmış bir cihaz,

nexus + s2 için güncelleme konusunda şuanda hayali fikir yürüttüğümüz ve 75 cihazın şuana kadar hiç bir zaman hiç bir yerde 999 TL den bu imkanla satılmadığınıda ( tek gerçek bu ) düşünürsek,

nexus - xperia - s3 bu kampanya yanında HİKAYE olarak kalacak !

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.