Şimdi Ara

fisio625 cok cok iyi bi telmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu haftasonu fisio aldim.. alet harbi cok kaliteli. herhalde philips telefon cikarmak icin onun icin bekledi.cok guzel ozellikleri var.cok hafif ve kullanisli.. fiyat/performans maximum.. fakat data kablosu yok henuz o kotu.. umarim o da gelir...[bye]

• GPRS bağlantısında kullanan yok henüz ama herkes günlük kullanımdan memnun ki, kaliteli diyor 625 için. Ancak memnun olduğunuz yönlerini biraz antatsanız da, biz de ona göre değerlendirsek. Hangi özellikleriyle iyi ve kaliteli bir telefon bu Fisio 625?
  • aslında daha önce anlattık. ama tekrarda yarar var.
    1) nokialar gibi kaba değil, ufak ve kesinlikle user-friendly
    2) nokialar gibi elinize aldınzda düğmelere basarken gaır hucur yok. istediniz kadar sıkın ses çıkmicaktır.
    3) ekran ışıklandırması beyaz ve şiddetini ayarlayabiliyorsunuz.
    4) tuş kombinasyonu çok iyi tek elle yorulmadan (ağırlıktan) her tuşa ulaşabiliyorsunuz
    5) polifonik sesler bir harika
    7) joystick tuşu, bu makinayı kullanan başka makina kullanamaz :) bu tuşla menülere ulaşım çok kolay, ne nerde ara kaybol yok nokilardaki gibi
    8) titreşim özelliği nokialardan daha hissedilebilir düzeyde.
    9) tek tuşla wap çok hızlı
    10) wap ve gprs ayarları çok kolay
    11) 4+2 class 10 modem var, gerçi kablo daha gelmedi
    12) ekran oldukça geniş
    13) animasyonlu ekran koruyucuları var
    14) istediniz numaraya jpg tif dosyası atayıp tel çaldıında hem melodi hemde reim görebiliyosunuz.
    15)pil ömrü muhteşem, nokilardaki gibi 2 günde bitme derdi yok yoğun kullanım bile 7 gün
    16) ses komutuyla numara arama özelliği var
    17) otomatik tuş kilidi var
    18)pop3 vs emaillerinize balabiliyosunuz (ben daha beceremedim)
    19)daha sayılamayacak bir çok özellik

• hakli... bu arada su ortadaki joyistik olayi gercekten cok guzel... sesle komut edebilme var. galiba internetten oyun indirme falan da oluyormus.. fiyat/performans MAXXXXXXXXXXX
  • bu arada basariyi biraz sikistialim da adamlar getirtsin su kabloyuu. bide nette deneyelim su guzel telefonu.. basariyi bu konuda email yagmuruna mi tutsak?!??!?
  • baba ya övüp duruyorsun gprs ayarlarını yazda bizde girelim telefondan gprs e ama girlmiyo alet çok dandik.ele alınca gazur gucur ötüyo gevşek atı tutuyonuz osuruktan bi alet bu yyaaaa benşm gibi başkalarınıda keklemeyin kablo mabloda yok üstelik

quote]<i>Originally posted by amurat81</i>
    <br />hakli... bu arada su ortadaki joyistik olayi gercekten cok guzel... sesle komut edebilme var. galiba internetten oyun indirme falan da oluyormus.. fiyat/performans MAXXXXXXXXXXX
  • çok seviyesiz bir yaklaşım daha tofulsun
  • gpr ayarları
    ERİŞİM AYARLARI
    Telsim
    DEĞİŞTİR
    İSMİ DEĞİŞTİR
    Telsim
    AĞ GEÇİTİ
    IP ADRESİ
    212.65.136.226
    PORT
    9201
    ANA SAYFA
    http://telsimwap.com
    TAŞIYICI
    gprs
    GPRS AYARLARI
    ŞİFRE
    telsim
    APN
    telsim
    ÇALIŞMADIĞI SÜRE
    180
    KULLANICI ADI
    telsim

***sonrada aktif hale getir bu kadar basit.
  • baba çok özür dilerim telefonu alalı 1 ay oldu hala bağlanamadım.biraz gerginim.ayarları dedğin gibi yapıyorum olmuyo ağ geçit vermiyor diye mesaj geliyor
    anlamış değilim<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by username</i>
    <br />gpr ayarları
    ERİŞİM AYARLARI
    Telsim
    DEĞİŞTİR
    İSMİ DEĞİŞTİR
    Telsim
    AĞ GEÇİTİ
    IP ADRESİ
    212.65.136.226
    PORT
    9201
    ANA SAYFA
    http://telsimwap.com
    TAŞIYICI
    gprs
    GPRS AYARLARI
    ŞİFRE
    telsim
    APN
    telsim
    ÇALIŞMADIĞI SÜRE
    180
    KULLANICI ADI
    telsim

***sonrada aktif hale getir bu kadar basit.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

• irda,bluetooth falan yok mu bu alette?
  • olm toful te otmuyorlan simdi elimde hayvanlar gibi sıkıyorum otme falan yok nerden cikardin... cok iyi bi telefon bence..
  • otme olmuyor yani
  • blue tooth 825 modelinde var.. o renkli ekran falan daha massaklııı
  • bu kablo ne zaman gelcek kablonun kaç katı telekoma para veriyoruz :(
  • KABLO STRATEJİSİNİ ANLAMAK LAZIM! NEDEN BU CİHAZ GELİYORDA KABLO GELMİYOR? BUNUN BİR ANLAMI OLMALI.
  • Arkadaş bu telefonun kablosu gelmeden bana gprs 4+2 demeyin.yani hiç bir faydası olmazki wap erişimini yapacaksam hiçte önemli değil şunun bir kablosunu getirsinler vatandaş denesin ona göre ha bak bu kadar hız yaptım diye övsünler.ama şu an için tek kelime bile edemeyiz.
  • bahsettiğim şey kablo neden gelmez. yada kabloyla aynı anda neden telefon satılmaz. bu işte bir bit yeniği yoktur umarım.
  • bizim fisoucu arkadaş övedursun bu telefonu

lakin vermiş olduğu ayrlar ile gprs telefondan dahi bağlanmış değilim.başarının servisine götürdüm.mel mel baktılar alete yeni hgaliba dediler.kablo avrupada dahi hiçbiryerde yok.bakmayın bazı sitelerde var.ben sipariş verdim kredi kartıyla stoklarımızda yok diye cevap geldi almanyadan.avusturyayı karış karış arattım.ordada telefonun adını duyunca mel mel bakıyomuş insanlar.

fisio alanlar geçmiş olsun derim.telefon girdi bir yerimize alahtan ebatı küçük heryere sokabiliyon.

bir boka yaramaz bir alet yaaa hala övüyorlar nası iş bu yaaa

başarı sittin sene bunun kablosunu getiremez.getirse bile 50 euro dan aşağı satamaz.fransada bir sitede satış fiyatı 73 euro
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by username</i>
    <br />bahsettiğim şey kablo neden gelmez. yada kabloyla aynı anda neden telefon satılmaz. bu işte bir bit yeniği yoktur umarım.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

• hakkaten ya adam telefon yapıyo bizimkiler ithal ediyo kablosu yok.
    nasıl bir çalışma mantığı nasıl bir strateji hayret
  • Sizi takip ediyorum uzun zamandır, c336 aldığıma üzülüyordum..
    İyi ki almışım da nete girebiliyorum :=)

Geçmiş olsun size arkadaşlar, üzüldüm gerçekten..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.