Şimdi Ara

fisio625 cok cok iyi bi telmis (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kablo turkiyeye gelirse var yaa o kabloyu !!toful!!a sokmayan ne olsun. olm kablo var almanyada, nasil yok dellendirme adami. koskoca philips bu kadar buyuk hata yaparmi??? class 10 ama kablo yok mantigin aliyormu... yabanci bir sitede gordum, elemanin teki yorum olarak data cable is very expensive falan demis. var olan sey pahali olur.. onemli olan basariyi SIKISTIRIP su kabloyu bi sekilde adamlara getirtmek. bence 1 ay icinde kablo piyasada olcak kablo. ve dedigim gibi kabloyu alinca ilk isim tofula o kablonun kalin tarafini.....
  • ÖNCE O KABLOYU ALMAYA GÜCÜN YETMEZ KOÇUM.75 EURO VERECENDE BENİM BİR TARAFINA SOKACAN KEŞKE GELSEDE SOKSAN BEN TELEFONU SOKTUM ÖNDEN YER AÇTIM ARTIK KABLO DAHA RAHAT GİRER.ÇOOOK BEKLEEERSİN.ALMANYADA HER YERDE VAR DİYO hasta yaaaaa

www.telido.de sitesinden siparişi verde gör ebenin damını

Sehr geehrter Herr ÖLÇEN,

folgende Artikel sind im Moment leider nicht sofort lieferbar:

Artikel 20265: Philips USB Data Connect Kit
    Lieferzeit: ca. 2 Wochen

Wir werden Ihre Bestellung so schnell wie möglich versenden.

Mit freundlichen Grüßen

Ihr telido.de team
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by amurat81</i>
    <br />kablo turkiyeye gelirse var yaa o kabloyu !!toful!!a sokmayan ne olsun. olm kablo var almanyada, nasil yok dellendirme adami. koskoca philips bu kadar buyuk hata yaparmi??? class 10 ama kablo yok mantigin aliyormu... yabanci bir sitede gordum, elemanin teki yorum olarak data cable is very expensive falan demis. var olan sey pahali olur.. onemli olan basariyi SIKISTIRIP su kabloyu bi sekilde adamlara getirtmek. bence 1 ay icinde kablo piyasada olcak kablo. ve dedigim gibi kabloyu alinca ilk isim tofula o kablonun kalin tarafini.....
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

• Bu seviyesiz laflara niye izin veriliyor ve neden silinmiyor bu postlar sorabilir miyim?
  • yaw bu telefona bakabileceğim bir türkçe alışveriş sitesi varmı? yada dağıtıcısı? bilinen sitelerde yok.
  • bozcumwww.basari.com da ayrıntılari ile fisio var
  • sağol oetacım :)
  • ya beyler ben mail attim basarıya mayıs ayı sonunda gelecegini ve tum basarı bayıleride bulabilecegimiz soyledi.internettede arastırdım kabloyu bi yerde 80 euro bi yerdfe de 23 euroya buldum.hangisi dogru ben bilmiyorum walla!
  • bence haziran ortasinda kablo TRde olacak. bu telsimin GPRSi ne kadara mal oluyor? normal telefon hattindan ucuzami geliyo
  • arkadaşlar moraliizi bozmak istemiyorum ama fisio usb data kablo olayını unutun.başarının bu konuda hiç bir girişimi yok.daha az önce görüştüm.bilemiyoruz falan diyorlar.dedim sizi mahkemeye verecem.bangır bangır reklam yapıyorsunuz.reklamda sırladığınız özelliklerin bir çoğu bu kablo olmadan bir boka yaramıyor diye tınladıkları yok.
    bence kablo çok pahalı olduğu için getiremiyorlar.daha geçen hafta gümrükte diye sallıyorlardı bu hafat gelişme yok diyorlar.
    arkadaşlar birlik olalım başarıya,tükedici derneklerine başvuralım.ha bire philipse yağ çekeceğimize

telefon elimde patladı ama bu işin peşini bırakmayacağım.

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by amurat81</i>
    <br />bence haziran ortasinda kablo TRde olacak. bu telsimin GPRSi ne kadara mal oluyor? normal telefon hattindan ucuzami geliyo

• vermiş olduğun ayarlar ile gprs bağlanmıyor."ağ yanıt vermiyor"mesajı gelmiyor anlamadım gitti ericson r520m ile bağlanıyorum ama fisio ile olmuyo bir türlü

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by toful</i>
    <br />baba çok özür dilerim telefonu alalı 1 ay oldu hala bağlanamadım.biraz gerginim.ayarları dedğin gibi yapıyorum olmuyo ağ geçit vermiyor diye mesaj geliyor
    anlamış değilim
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by username</i>
    <br />gpr ayarları
    ERİŞİM AYARLARI
    Telsim
    DEĞİŞTİR
    İSMİ DEĞİŞTİR
    Telsim
    AĞ GEÇİTİ
    IP ADRESİ
    212.65.136.226
    PORT
    9201
    ANA SAYFA
    http://telsimwap.com
    TAŞIYICI
    gprs
    GPRS AYARLARI
    ŞİFRE
    telsim
    APN
    telsim
    ÇALIŞMADIĞI SÜRE
    180
    KULLANICI ADI
    telsim

***sonrada aktif hale getir bu kadar basit.

• bana kablo gelcek diye email gelmisti basari.com'dan alla laa. bi bokluk var bu iste. kablosuz bu tel. sadece kullanımı iyi olan bir telefon olarak kalacak. zktimin BAŞARIsı neyi duzgun yaptiki simdiye kadar... tofful hangi sehirdesin
  • senle gorusen kisinin belki bu kablo isinden haberi falan yoktur.. oyle bi ihtimalde var aslında.. GPRS haric ben telefondan memnunum 5210 ve T200 den falan daha kaliteli bence.
  • ya siz daha gprs ile wapa girememişsiniz, kablo gelse bile telefonda doğru ayarları yapmadıktan sonra nasıl nete bağlanacaksınız ki?
    babama 825 alıp ara sıra bluetooth ile gprs i kullanmayı düşünüyordum(4+2 belki biraz artış sağlar niyetine) ama wap ayarları bile yapılmıyo bu telefonun.
    biri becersin şu işi..
  • antalyadayım.

avustrayayı karış karış arattırdım yok böyle bir kablo ya evde tüm aletler philips diye aldık aleti başa bela oldu yaaa

<br />bana kablo gelcek diye email gelmisti basari.com'dan alla laa. bi bokluk var bu iste. kablosuz bu tel. sadece kullanımı iyi olan bir telefon olarak kalacak. zktimin BAŞARIsı neyi duzgun yaptiki simdiye kadar... tofful hangi sehirdesin
  • customer@basari.com.tr,info@basari.com.tr e mail bombardimani var misiniz?? getirene kadar adamlar bunu yapalım.... hadi !!!!
  • wap ayarlarını yapamıyorum diyen ya art niyetli ya gerçekten teknolojiden bihaber! 1 dakka sürüyor!
  • Walla arkadaşlar hepinize geçmiş olsun öncelikle...

Inanın 825 modelinin fiyatına bakacaktım basarinin sayfasındanhttp://www.sibermarket.com.tr/ adresine yonlendirdi Ie 6.0 kurulu site acmadi, Opera 7.0 ile denedim site yine acmadi, Netscape 4.7 ile denedim makine tıkandı.

Bu adamlar daha bu ürünü satacakları siteyi yapamamış o kabloyu beklemeyin dostlar siz ...
    Ya bence bir kaç istanbullu arkadaş gidip Karaköydeki elektronikçilere göstersin örnek bir kablo bulursanız kesinlikle aynısını yapabilirler ...
  • şu telefonu görebileceğimiz bir adres yokmu? merak ettim
  • kablo yok ortalıkta fakat acaba Fisio ların modem driver ları falan var mı? Araştıran oldu mu? Kablo gelir bu seferde driver bulamazsınız sonra.
  • ehaaehe hakkaten, millet yakına yakına kablo arıyo ama bunun bi de driverı var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.