Şimdi Ara

'Fixed Player Price' FUT un sonu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni güncelleme ile beraber FUT oyuncularına kötü haber. Artık Transfer Market te satmayı düşündüğünüz her şey için alt ve üst fiyat sınırları var. Örneğin IF Emenike için EA in belirlediği sınırlar 150-220 000. Spekülatif satışların önüne geçeceği kesin ama gerçekten doğru mu yapıldı? zaman gösterecek.

• Bence sonu transferin amaci kariyerdeki mantikla ayni oldu ticaret 0.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu nasıl oldu bilmem ama para kazanma dönemi bitti diyorum örnek olarak herkesin para kazandığı birileri vardır benim hep reus ve neuer olmuştur. Ucuzdan alıp 30k karla satış yapardım şimdi onların belirlediği fiyat ve vergiler dersek kar edemeyecez ve ultimate team kuramayacaz. Kim bu piyasada sıfırdan başlayıp Ronaldo alabilir bana bir babayiğit gösterin bugun oyunu alıp ta 3-4 ay sonra ronaldo alabilecek kim var oyunun ömrü zaten 1 yıl 2016 çıkınca bom boş bir yıl geçirmiş olacaz. Fifa point alalım dersek oyundan pahalıya satılan fifa point alıp paket açsam hiç birşey çıkmazsa ne olacak zarar üstüne zarar ozaman Fifa point le açılan paketlerin ucuzlaması ve içinden çıkanların kaliteli olması lazım. Ben başlangıç olarak basit bir ingiltere kadrosu kumuştum bu kadroya 1-2 ekleme yapmak istiyordum oda artık hayal oldu. Di maria ve yaya alacak para bulmak ve elde kalanla yeniden kar edememek bu oyunu bitirdi hiç coins çektinmi derseniz evet çektim 100k çekmiştim başta onunla kadro kurup kar etmeye çalışıyordum şimdi coinste çekilmiyor fiyatlarda uçuk kısaca coins çekende çekmeyende zarar etti diyorum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.