Şimdi Ara

Fiyat danışma iPad AİR 32gb +4g

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. iPad AİR arıyorum bu aralar bi tane 32gb 4g li model buldum da. Uzay grisi garantili Temmuz faturalı Vodafone cihazıymış. 1350 dedi kılıflar ile beraber uygun mu sormak istedim. Sizce bu para verilir mi?
    Yoksa aynı paraya air 2 Wi-Fi var o mu alınmalı?
    Şahsen sim Kartlı istiyorum da fikirlerinizi merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Bence air2'nin air'den tek önemli farkı touch id onun için o kadar para vermeye celular cihaz almak isterken değmez. gel gelelim bana göre ipad air 32 gb 4g'ye o fiyat bana göre biraz fazla gibi bi süre bekleyip sotaya yatarak daha ucuz cihazlar bulabilirsiniz bence. mesela ben bu yaz 480 tl'ye ipad 3 32 gb 3g'lisini aldım ondan bile gayet memnundum fakat bi arkadaş ipad air 16 gb ile takas etmek istedi önce onla takas ettim sonra da kuzenimde ipad 4 vardı çok istedi diye, onla air'in üzerine 100 tl alarak takas yaptım ipad 4 böylece bana 380'e gelmiş oldu yani beklerseniz temiz ve ucuz cihazlara denk gelebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca kılıfı da çinden 4-5 dolara bulursunuz kılıf işine o kadar takılmayın ben geçen n11'den sallamatik puanlarımla ipad 4 kılıfı aldım 12 liraydı 4'e geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Ayrıca kılıfı da çinden 4-5 dolara bulursunuz kılıf işine o kadar takılmayın ben geçen n11'den sallamatik puanlarımla ipad 4 kılıfı aldım 12 liraydı 4'e geldi

Sıfır fiyatlarına göre normal geldi de bana fiyat. Sıfırı 1700 civarlarında galiba. Bu arada n11 e yeni üye oldum sallamatikde 60 puan mı ne var nasıl kullanacağız bunları hocam. Bir de fazla puan kazanmak için ne yapmak gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: mcht0112

quote:

Ayrıca kılıfı da çinden 4-5 dolara bulursunuz kılıf işine o kadar takılmayın ben geçen n11'den sallamatik puanlarımla ipad 4 kılıfı aldım 12 liraydı 4'e geldi

Sıfır fiyatlarına göre normal geldi de bana fiyat. Sıfırı 1700 civarlarında galiba. Bu arada n11 e yeni üye oldum sallamatikde 60 puan mı ne var nasıl kullanacağız bunları hocam. Bir de fazla puan kazanmak için ne yapmak gerek

Valla hocam bekleyin aceleniz yoksa maksimum iki hafta içinde daha ucuzunu bulursunuz bence. N11'e gelince ben 11.11'de veya 23.11'de sallıyorum 33 puan alıyorum bir ayda 10 liraya yakın puanım oluyor. Onu da satın alma sayfasında puanlarımı kullan gibi bi seçenek var ona tıklıyosunuz puanla alışveriş yapabiliyorsunuz.

• Bunların süresi yok mu hocam bir ay boyunca duruyorsa çok iyimiş :)

• Ayrıcahttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ipad-air-wi-fi-cellular-32gb-silver-md795tu-a-131438345 bu ipad'i %10 indirim bulursanız çek satış kısmından yaklaşık 1530'a, maksimum kartınız da varsa 100 lira da ordan gelse 1430'a getirmiş olursunuz bence 80 tl için ikinci el yaklaşık beş aylık cihaz almayı düşünmem açıkcası

• quote:

Bunların süresi yok mu hocam bir ay boyunca duruyorsa çok iyimiş :)

Tam bir ayı dolduran puan siliniyor hocam ama bir ayda dediğim gibi 10 liraya yakın oluyor silinmeden puanlarım alışverişimi yapıyorum

• quote:

quote:

Bunların süresi yok mu hocam bir ay boyunca duruyorsa çok iyimiş :)

Tam bir ayı dolduran puan siliniyor hocam ama bir ayda dediğim gibi 10 liraya yakın oluyor silinmeden puanlarım alışverişimi yapıyorum

Eyvallah hocam çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.