Şimdi Ara

FİZİK KANUN DEĞİŞİR Mİ SORUSU YANLIŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
8.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Işık hızına yakın hızlarda bütün yasalar iptal olur değişir
  • Bütün bilimsel bilgiler gelişmeye açıktır yani değişebilir
  • Ulan harbi malsınız bari gidin ingilizce kitap okuyun o kadar zekanız varsa tabii... Aksi ispatlandığı takdirde değişebilir. Kaç tane ygs denemesinde bile çıkmış olması lazım bu tip yasa teori sorularının. Harbiden günde 50 sorudan fazla çözmeyen adamlar burda soru yanlış diye ahkam kesiyor. meb de değişik kafa 2005 te değiştirilemez mi kabul ediyomuş
  • aynı mantıkla düşündüm hocam ama şoyle bir olay var fizikte mutlak doğru bilgi yoktur.Mutlak doğru bilgi yoksa bir düşüncenin yasanın kanunun değişmemesi imkansız gibi birşey soruda bir hata olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon_fab

Ulan harbi malsınız bari gidin ingilizce kitap okuyun o kadar zekanız varsa tabii... Aksi ispatlandığı takdirde değişebilir. Kaç tane ygs denemesinde bile çıkmış olması lazım bu tip yasa teori sorularının. Harbiden günde 50 sorudan fazla çözmeyen adamlar burda soru yanlış diye ahkam kesiyor. meb de değişik kafa 2005 te değiştirilemez mi kabul ediyomuş
    quote:

Orijinalden alynty: dragon_fab

Ulan harbi malsynyz bari gidin ingilizce kitap okuyun o kadar zekanyz varsa tabii... Aksi ispatlandy?y takdirde de?i?ebilir. Kaç tane ygs denemesinde bile çykmy? olmasy lazym bu tip yasa teori sorularynyn. Harbiden günde 50 sorudan fazla çözmeyen adamlar burda soru yanly? diye ahkam kesiyor. meb de de?i?ik kafa 2005 te de?i?tirilemez mi kabul ediyomu?

seni takip ediyrm ve trol oldüguna da adym gibi eminim .

her konuya böyle negatif ?eyler yazyyorsun. yumrugu koydum mu yere sererim seni cocuk . uzak git

• Yanlış mı yaptın sen de sanaldan yumrugu koyarsın elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon_fab

Yanlış mı yaptın sen de sanaldan yumrugu koyarsın elbet

istedigim yere giriyorm rahat olll
    iptal edilirse daha rahat giriyorm o ayrı .
    ama istiyorsan bide sana .. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrigungor55

http://dhgm.meb.gov.tr/yayimlar/dergiler/Milli_Egitim_Dergisi/166/index3-yalcin.htm
    link bu beyler a?a?ysynda kaynakçalaryda var bilim yazysy bu ö?renci hatasy filan de?il ayryca kanun=yasa

Kardeşim okuman yazman varsa linkini attığın makalenin "öğrencilerin yanılgıları" olduğunu okumuşsundur. Yani makale bizim doğru sandığımız yanlışları yazıyor. Bu da demek ki biz, makalede geçen oranda söyliyim %95 imiz kanun değişmez sanıyoruz ama makale bunun bir yanılgı olduğunu belirtmek için kaleme alınmış yani değişir diyor. Umarım anlatabilmişimdir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.