Şimdi Ara

Fizyoterapi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diş hekimliği istiyordum ama puanıma göre şu anlık ftr tercih edecek gibi gözüküyorum. Bu bölümde okuyanlar veya bilgi sahibi olanlar bu konu hakkında beni biraz aydınlatabilir mi? Tavsiye eder misiniz ?

• bende aynı durumdayım. dişçilik istiyordum ama lys yi kötü yaptığım için ygs den ftr yazmayı düşünüyorum. ben 22.800 deyim ygs de. okul puanından da 49.8 gelecek. sende durum ne? bu arada ftr hakkında bayağı bir bilgi edindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: corbacibasi

bende aynı durumdayım. dişçilik istiyordum ama lys yi kötü yaptığım için ygs den ftr yazmayı düşünüyorum. ben 22.800 deyim ygs de. okul puanından da 49.8 gelecek. sende durum ne? bu arada ftr hakkında bayağı bir bilgi edindim

Benim ygs 11.460 obp:54 9 eylül 13binle kapatmış orayı yazarım diyorum benimde lys baya kötü olduğu için ygsden tercih yapacağım büyük ihtimal. Fizyoterapi hakkında da baya sabır istiyor işi zor falan diyolar bide doktor yanında yardımcı gibi çalışması beni düşündürüyor açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeryemYs

quote:

bende aynı durumdayım. dişçilik istiyordum ama lys yi kötü yaptığım için ygs den ftr yazmayı düşünüyorum. ben 22.800 deyim ygs de. okul puanından da 49.8 gelecek. sende durum ne? bu arada ftr hakkında bayağı bir bilgi edindim

Benim ygs 11.460 obp:54 9 eylül 13binle kapatmış orayı yazarım diyorum benimde lys baya kötü olduğu için ygsden tercih yapacağım büyük ihtimal. Fizyoterapi hakkında da baya sabır istiyor işi zor falan diyolar bide doktor yanında yardımcı gibi çalışması beni düşündürüyor açıkçası.

Benim lys sonucum bekledigimde cok daha iyi geldi ftr yazmaktan vazgectim.senin ne geldi sonucun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• corbacibasi C kullanıcısına yanıt
    Benim 17bin geldi sıralamam diş ve ftr arasındayım. Diş 17binlerde doğu var genelde ama kontenjan artışından umudum var biraz
  • quote:

Benim 17bin geldi sıralamam diş ve ftr arasındayım. Diş 17binlerde doğu var genelde ama kontenjan artışından umudum var biraz

açıkçası ben doğuda diş okumak istemem. itü inşaat yazmaya karar verdim. üniversite yaşantımın lise gibi olmasını istemem. vanda diyarbakırda kayseride hep öyle yerler. hem fakültenin ismi olmayınca ilerisi için iş imkanın üdzgün olmuyor, üniversitenin adı şart. 9 eylül, hacettepe bu tür yerler düşün derim
    Bende doğuda okumak istemiyorum zaten tıptaki 2000lik artıştan dolayı 15binlik yerler olabilir belki diye düşünüyorum. yoksa ygsden 9 eylül ftr tutuyor ve mf3ten de iyi yerler olabilir onları yazarım. Senin sıralaman kaç geldi bu arada ?
  • quote:

Bende doğuda okumak istemiyorum zaten tıptaki 2000lik artıştan dolayı 15binlik yerler olabilir belki diye düşünüyorum. yoksa ygsden 9 eylül ftr tutuyor ve mf3ten de iyi yerler olabilir onları yazarım. Senin sıralaman kaç geldi bu arada ?

mf3 19 bin mf4 16 bin geldi. ama sana 15bindekiler gelse bile en batıdaki ısparta :) bu arada bu tıptaki 2binlik artış söylentisi nerden yayıldı? sadece 40 kişilik bahçeşehir açıldı diye biliyorum
    Forumda şöyle bir gezersen görürsün kaç gündür herkes bu kontenjan artışlarından bahsediyor hatta bazı dersaneler tahmini sıralama kaymaları falan da vermişler :)
  • quote:

Forumda şöyle bir gezersen görürsün kaç gündür herkes bu kontenjan artışlarından bahsediyor hatta bazı dersaneler tahmini sıralama kaymaları falan da vermişler :)
    konuşma tarzın fazla sert ama, sordum sadece.
  • quote:

Konuşma tarzım mı sert ? Çok yanlış anlamışsın hiç öyle bir niyetim yoktu :D
  • quote:

quote:

Konuşma tarzım mı sert ? Çok yanlış anlamışsın hiç öyle bir niyetim yoktu :D

''gezersen görürsün'' lafı bana öyle geldi, neyse öyle diyorsan öyledir :) bu arada ben bulamadım kontenjan artışı konusunda bir bilgi bana link atar mısın?
    Mesela bu
    http://forum.donanimhaber.com/m_77227590/f_//tm.htm#77227590
  • quote:

Mesela bu

çok teşekkür ederim. ilk 20 binden 1750 kontenjan artışı hesapladım ben. acaba başka dişçiliklerden kontenjan artışı var mı bunları nasıl öğrenebilirim?
    Bende bilmiyorum pek ama dişte toplam 300 kontenjan arttı diyorlar fizyoterapide de yeni açılan okullar var
  • quote:

quote:

Mesela bu

çok teşekkür ederim. ilk 20 binden 1750 kontenjan artışı hesapladım ben. acaba başka dişçiliklerden kontenjan artışı var mı bunları nasıl öğrenebilirim?

tercih tv diye bi site var. orda tüm bölümler ayrıntılı olarak verilmiş.
    Artışlar filan da gösterilmiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.