Şimdi Ara

Flash bellekten silinen dosyalar geri getirilebilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün büyük bir talihsizlik sonucu çok önemli bir dosyayı flash bellekten sildim. Flash bellekten silinen dosyalar geri getirilebiliyormu? Geri getirilebiliniyorsa hangi programlar bu işi yapar? Bir de shift+del tuşuyla direk silmiştim. Buna rağmen geri getirilebiyormu? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çok ciddi sıkıntıdayım. Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan571 -- 19 Aralık 2005, 11:26:08 >

• Valla dostum Hdd recovery diye program var hdd deki silinen programları geri getirebiliyor.O programla dene istersen ne derece verimli olur bilemem ama
  • Flash disk recovery
    usb disk recovery
    gibi isimlerle googleda arattirisan bayaa bi program elde edersin.
  • final data kullan
  • easy recovery kullan derim yanlış hatırlamıyorsam flash disk kurtarma ile ilgili de birbölümü vardı olmasa bile farketmez flash diskini sabit sürücü olarak görecektir normal disk kurtarma bölümü ile de dosyalarını geri getirebilirsin gibime geliyor tabi bu oalydan sonra ne kadar çok dosyayı upload ettiğine beğlı flash diske
  • Easy Recovery 6.0 Prof derdine derman olacaktır. Fakat Flsh belleği sildikten sonra üstüne birşeyler kaydettiysen sana önerim soğuk bir su içmen ...
  • Hepinize yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Selamlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.