Şimdi Ara

Flash Lorrd_Tyranus clan kurdu adı Mepisto (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizin yaptığınız yargısız infaz arkadaşlar..
  • Nick:TRex31
    LeveL:51 den düşme su anda 43
    ClaN:Yok su anda
    Server:xıgenon
    Job:Mage

PeLerinLi clan arıorum biri pm den ulaşsın son kez yazıorum çıldıracaımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• valla bana 6-7 tane farklı resim gönderdi ama.. yavaş yavaş inanmaya başlıorum..
  • burdaki korsan gerçek deil diyenler için söylüyorum ne yaptığınız artık ilgilendirmiyo beni kendi kendime neden stres yapıyım ki niye moralimi bozıyım umrumda deilsiniz zaten ben hatayı başta yaptım foruma takılmakla yaptım
    he bide Mepisto deil Mephisto olucak alınırım böyle şeylere
  • beyler, kaç defadır adamla konuştum diyorum. hala sahte diyip duruyosunuz.
    hatta bu gece denk gelirsem ss alıp koyucam foruma, o derece delirttiniz adamı.

** önceki konuşmamada, "şimdi ak koyun kara koyun ortaya çıkacak dedim, tyranustan gelen cevap, donanımdaki o konuyu açan bizdik dedi. (malum charı 1 kişi oynamıyor, belki forumu da o şekilde kullanıyoladır :) )
  • Korsan Filan Değil SS Yoq Ama Konuşmeyı Anlatıyım:
    J2re(ben):Nbr Donanim Bebesi ??? Cvp Yoq
    J2re:Ne O Orda Ben Alçak Gönüllüyüm Filan Yine Cvp Yoq İki Dk Sonra
    Lord: Pardon Donanim Bebesi Yoq Şu
    J2re:Ok Ben Bi Slm Verdim O Kadr...
    %100 Doğrudur...
  • spacelord doğru söylüyor benim işlerim nedeniyle çok meşgul olamıyorum char la ama 5 ay sonra oyuna tamamen dönücem o yüzden şu aralar 3 kişi oynuyoruz mehmet murat ve ben daha önceden hamzaya bırakmıştım charı ama okul nedeniyle o da bıraktı... charı yaratan benim öldüren de ben olucam spacelord forumu da 3 kişi kullanmıyoruz sadece ben kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: LaughingOfLoud

Korsan Filan Değil SS Yoq Ama Konuşmeyı Anlatıyım:
    J2re(ben):Nbr Donanim Bebesi ??? Cvp Yoq
    J2re:Ne O Orda Ben Alçak Gönüllüyüm Filan Yine Cvp Yoq İki Dk Sonra
    Lord: Pardon Donanim Bebesi Yoq Şu
    J2re:Ok Ben Bi Slm Verdim O Kadr...
    %100 Doğrudur...

tahmin edebiliyorum o konuşmayı kesinlikle mehmet yapmıştır her zmn diyorum oyunda dk da 20 tane pm geliyo kim olursa olsun hepsiyle ilgilenemez
  • Benim gönlüm DH'den birisinin yalan söylemesini kaldıramaz

İşte bu yüzden inanıyor,yargısız infazı seçmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me®t -- 7 Nisan 2006; 20:40:18 >
  • Eğer bu konusma doğruysa

Başta Lord Tyranus olmak üzere Citizien-Spacelord dan özür diliyorum...
  • hem oyunu en çok türkler oynuyor diyoruz. neredeyse %80-%90 hem de adama inanmıyorsunuz. neden olmasın?
  • Malum charı 3 kişi kullanıyor arkadaşlar.
    Lordla msn de biraz konuştuk s veya video gönderememesinin bir nedeni var
    bana sır olarak verdiği için açıklamayacam tabi ama
    onun olduğuna iananbilirsiniz.Ama oynamaya pek fırsatı olamayacağınıda belirteyim en az ından şu sıralar

Hatred i geçmelisininz lord
    Human olmayı düşünüyordunuz noldu bu fikir?
  • rockclimber da doğru söylüyor nation change e gelince düşündüm human olmayı ama karus un en iyi adamları tek tek el morad tarafına geçiyo bu durumda geçersem delilik olur şu an karus çok zayıf kaldı el morad a karşı.Belli olmaz belki benim için oyun bitene kadar karusta kalabilirim
  • her zmn bişeyleri yazmayı unutuyorum
    şu aşamada hatredi geçmemiz çok zor çünkü TOWN klanının yeniden kurulması gündemde bide ilk kez doğru dürüst klan kuruyorum ilerde neler olacağını pek bilemiyorum ama ümitliyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_texsas

quote:

Orjinalden alıntı: selcuk13

Flashhh Lorrd_Tyranus clan kurdu adı Mepisto 2 dakkada görev e gitti hemen kesti taktı pelerini ilk 100 clan arasına girdi

TEBRİKLER!!!!!!

walla sıralamada göremedim

Nasıl göremedin adı mepishto

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord_Tyranus

nooluyo burda ya ne tahtakalesi ne diyosunuz evt klan kurdum merak edenler için söylüyorum şu an pek bişeyle uğraşmadım ama 65+ olucak 65 in altındaysada en aşşaa 150-200k np si olucak bugün baktım 32. sıradaydık ama bi arkadaş anlaşamadığımız nedenlerden dolayı çıktı klandan henüz pek bişey yapamadım dediğim gibi ama iddialı bi klan olucak

İlk ben gördüm göreve giderken çok bekledimArtık beni clanına alırsın sana sölemiştim YAZACAMMMM!! die

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuk13 -- 7 Nisan 2006; 21:32:21 >

• Mephisto 32. 1.6xx.xxx np
  • clanın hayırlı olsun lord...umarım ilk sıralara yerleşirsiniz..basarılar..
  • darisi pelerin takmayanlarin basina...!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mymuammer

darisi pelerin takmayanlarin basina...!

Valla ben çok taktım şuan FellowShip teim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.