Şimdi Ara

Fm 2011 - Leicester City Kariyerim ( Epl'ye Merhaba ! )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Fm 2011 - Leicester City Kariyerim ( Epl'ye Merhaba ! )

Tarihimiz

Leicester City Football Club (telaffuzu /ˈlɛstər ˈsɪti/), (The Foxes (Tilkiler) olarak da bilinir) bir İngiliz profesyonel futbol kulübüdür. Maçlarını Leicester şehrindeki Walkers Stadyumu[2]nda oynamaktadır. Football League Championship'te mücadele eden takım 2008–09 sezonunda bu seviyeye yükselmiştir.
    Kulüp 1884 yılında Leicester Fosse[3] adıyla kurulmuş ve maçlarını Fosse Road yakınlarında oynamıştır. 1891 yılında Filbert Street'e taşınmış ve 2002 yılında Walkers Stadyumu'na taşınana kadar 110 yıl[4] boyunca burada maçlarını oynamışlardır.
    Leicester 1894 yılında o zamanki adıyla İngiltere Futbol Ligi'ne seçilmiştir. Bu ligdeki en yüksek derecesi 1928-29 sezonundaki ikincliktir. Kulüp 6 kez 1. Lig şampiyonluğu ve 1 kez de 2. Lig şampiyonluğu yaşamıştır. Lig Kupası'nı üç kez müzesine götüren kulübün beş tane FA Cup ikinciliği bulunmaktadır.

Başarılar

Football League First Division
    İkincilik: 1928–29
    Football League Second Division
    Şampiyonluk: 1924–25, 1936–37, 1953–54, 1956–57, 1970–71, 1979–80
    İkincilik: 1907–08, 2002–03
    Play-off Galibi: 1993-94, 1995-96
    Play-off İkinciliği: 1991-92, 1992-93
    Football League One
    Şampiyonluk: 2008–09
    FA Cup
    İkincilik: 1949, 1961, 1963, 1969
    Football League Cup
    Şampiyonluk: 1964, 1997, 2000
    İkincilik: 1965, 1999
    FA Community Shield
    Şampiyonluk: 1971
    YBölgesel turnuvalar:
    War League South
    Şampiyonluk 1942[6]
    Midland War Cup
    Şampiyonluk 1941

Stadyum

Walkers Stadium
    Kapasite :32.500

Takım şu anda İngiltere Premier Ligi'nde bulunmakta .

Böyle bir takımla Kariyer yapmak çok hoş oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Domates Çorbası -- 26 Kasım 2010; 19:57:11 >

• Çalışma izni davası nedir yahu
  • vay benım suankı takımımı almıssın...işsiz baslamıstım sonra onların basına geçtim 10. haftada sezon bıtmek uzere baydı benı..premier e cıkarıp ıstıfamı basıcam..inş cıkarız :) butce ıyı verıyolar ama seneye baslayan hoca sacma adamlara harcamıs parayı..tavsıyem para bitince kıralıklara yonel premier ligden :)n'gog u ara donemde kıraladım,oynadıgı mactan cok golu var :)

edit:yabancı oyuncuları oynatabılmen ıcın calısma ıznının cıkmasını beklemen lazım..genelde 3 4 gun ıcınde ızın cıkar, ama ızın cıkmayıp ıptal olan transferlerde yok değil..ingiltere bu konuda biraz sıkıntılı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_k12 -- 18 Kasım 2010; 2:10:59 >
  • Paraya kıydım baya fena takım olmadık ama 1. golü attıktan sonra 2'yi bulamayınca sorun yaşayıp gol yiyebiliyoruz .

Transferler :

19.Hafta Geride Kalırken Ligdeki Konumumuz :

• quote:

Orijinalden alıntı: Domates Çorbası

Paraya kıydım baya fena takım olmadık ama 1. golü attıktan sonra 2'yi bulamayınca sorun yaşayıp gol yiyebiliyoruz .

Transferler :

19.Hafta Geride Kalırken Ligdeki Konumumuz :

hocam o sattıgın tek adam bende takımın en ıyısıydı :)16 gol 14 asıst yaptı ortasahada oynayarak..90 k ya satmıssın bende ılk sene sonunde 8m oldu değeri keske satmasaydın :)bu arada ben 2. olup premıer lige cıktım,istifa edicektım once bı butceyı gorım dedım..adamlar man city ile kapıscak nerdeyse 100m tl transfer butcesı verdıler :)) cok kral adamlar aldım..bı suru adamıda takımın kalıtesınden dolayı alamadım..ama cok guzel transferler yaptım ıkıncı sene,istifayı erteledım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

hocam o sattıgın tek adam bende takımın en ıyısıydı :)16 gol 14 asıst yaptı ortasahada oynayarak..90 k ya satmıssın bende ılk sene sonunde 8m oldu değeri keske satmasaydın :)bu arada ben 2. olup premıer lige cıktım,istifa edicektım once bı butceyı gorım dedım..adamlar man city ile kapıscak nerdeyse 100m tl transfer butcesı verdıler :)) cok kral adamlar aldım..bı suru adamıda takımın kalıtesınden dolayı alamadım..ama cok guzel transferler yaptım ıkıncı sene,istifayı erteledım :)

Hocam Buonanette'yi almak için 125.000 Euro maaş açığı kaldı neredeyse tüm adamlarımı satılığa çıkarttım buonanette için . Bu arada yeni aldığım forvet Martin Peterson çok iyi . 4-3-3 oynuyorum . İleri üçlünün Blanco Peterson Buonanette akıyor vallahi

• quote:

quote:

Hocam Buonanette'yi almak için 125.000 Euro maaş açığı kaldı neredeyse tüm adamlarımı satılığa çıkarttım buonanette için . Bu arada yeni aldığım forvet Martin Peterson çok iyi . 4-3-3 oynuyorum . İleri üçlünün Blanco Peterson Buonanette akıyor vallahi

Alıntıları Göster
    akıyosa süper...üst lige cık butceyi görünce sok geçirirsin :)

• quote:

İlk sene çıkmayı hedefliyoruz ama bakalım
  • quote:

quote:

İlk sene çıkmayı hedefliyoruz ama bakalım

Alıntıları Göster
    İlk devre bitti fena durumda değiliz yarın ss'leri koyarım.

• 24 Hafta sonunda 46 puanla 2. sıradayız . 2 tane ön liberoyu kaydetmeyi unutup diğer ön liberomda sakatlanınca mecburen stoperlerden birini ön liberodan oynatıyorum

Bu da genel olarak oynattığım taktik .

• Konuya pek ilgi yok ama ben anlatmaya devam edeceğim . Ligde çok iyi olmasak bile idare ediyoruz . Özellikle 1-0 'ı bulduktan sonra akıl almaz pozisyonlar kaçırıp basit bir gol yiyip puan kaybediyoruz . Çok sinir bozucu oluyor . Umarım Epl'ye çıkarız .

• An itibariyle bitime 7 hafta kaldı . Forest aldı başını gidiyor biz de artık 2. olmaya çalışacağız . Son 7 maçta umarım bir terslik olmaz ..
  • quote:

An itibariyle bitime 7 hafta kaldı . Forest aldı başını gidiyor biz de artık 2. olmaya çalışacağız . Son 7 maçta umarım bir terslik olmaz ..
    Forestse çakmak yak yaklaşmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Marcos

Forestse çakmak yak yaklaşmasın.

Alıntıları Göster
    Çok uzun bir yarışın ardından acısıyla tatlısıyla güzel bir sene geçirdik . Yeri geldi üzüldük yeri geldi sevindik Ama sonunda Allah utandırmadı Premier Lig'e çıktık . Amacım ilk sene küme düşmemek . Eğer ilk sene düşmessem diğer senelerde büyük işlere imza atabilirim . Bakalım gelecek bütçeye göre oyuncu alacağız .

• quote:

Çok uzun bir yarışın ardından acısıyla tatlısıyla güzel bir sene geçirdik . Yeri geldi üzüldük yeri geldi sevindik Ama sonunda Allah utandırmadı Premier Lig'e çıktık . Amacım ilk sene küme düşmemek . Eğer ilk sene düşmessem diğer senelerde büyük işlere imza atabilirim . Bakalım gelecek bütçeye göre oyuncu alacağız .

Alıntıları Göster
    Hocam tebriklerde dikkat et yalnız Kadronu sağlamlaştır, bende Coventry City ile 1.olduktan sonra epl de ilk maçımda Chelsea'dan 9 gol yemiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: ByNeron

Hocam tebriklerde dikkat et yalnız Kadronu sağlamlaştır, bende Coventry City ile 1.olduktan sonra epl de ilk maçımda Chelsea'dan 9 gol yemiştim

Alıntıları Göster
    benim takim 1. olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

benim takim 1. olmus

Alıntıları Göster
    Yorumlar için teşekkürler . Kadroyu sağlam yapmaya çalıştım ilk hafta Chelsea karşısında 2-0 malup olduk . En geç yarın koyarım ss'leri

• quote:

Yorumlar için teşekkürler . Kadroyu sağlam yapmaya çalıştım ilk hafta Chelsea karşısında 2-0 malup olduk . En geç yarın koyarım ss'leri

Alıntıları Göster
    ss leri bekliyoruz. bekletme çok. bakalım FA Cup ta ne yapacaksın ?
  • Valla baya adam aldım . İş yapacaklarına da inanıyorum ama ilk 3 hafta Chelsea Everton ve Manchester City . Kötü bi fikstür 3 haftada 0 puan yapacağız gibi Eğer ilk sene düşmessem diğer senelerde daha iyi işlere imza atabilirim . Bütçem iyidi ama gerek maaş bütçesinin azlığı gerek Epl'ye yeni çıktığımız için bazı oyuncular tercih etmedi . Özellikle Annan'ı çalışma izninden dolayı kaçırdım ve evlat acısı gibi koydu

•  Fm 2011 - Leicester City Kariyerim ( Epl'ye Merhaba ! )

5 Hafta geride kaldı ligde . 5 hafta 5 puan yeni bir takım için kötü değil bence . West Ham maçını özellikle koydum sevinç gözyaşları döktüm maçtan sonra .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.