Şimdi Ara

FM TRANSMİTTER BELKİN Mİ? TEAC MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mp3 çalarım var ve arabada fm transmitterle dinlemek istiyorum. çakmak girişine takılan aletlerden birkaç tanesini denedim ama sesleri çok hoşuma gitmedi. mediamarkta teac MP-102 ve belkin fm transmitter var, kullanan var mı veya hangisini tavsiye edersiniz?

http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage.process?Product_Id=166903
    http://www.elektronikaksesuar.com/products.asp?firmaid=102&choice=186

• çaldırmayı düşündüğün ünite kaset çalarsa bence kesinlikle kaset adaptörü al ben aldım mükemmel kaliteli çalıyor hoperlörlerin ve teybinin çıkışıda kaliteli ise cd çalardan farkı kalmıyor bass tiz çok güzel oluyor
  • ünite kasetçalar değil maalesef. cd-radyo çalarım var. albeanın orijinal cd-radyosu
  • biraz daha kaliteli ve masraflı istersen cd changer alabilirsin
  • haftasonu mediamarktan belkin fm transmitter aldım fakat hiç randıman alamadım. bugün geri vereceğim. forexi ve okayı denemiştim en iyi sesi okaydan aldım. forexin 623b modelini, okayın fw-17 modelini test ettim.
  • konuyu ben açmıştım ve açarken sorduğum aletler hk. bilgim yoktu. şimdi her iki cihazıda deneme fırsatım oldu: BELKİN 2 adet ince kalem pille veya araç adaptörüyle çalışabiliyor. 3.5 jak ucuyla mp3 tarzı cihazlara bağlanabiliyor. ekranında sadece frekansı görebiliyoruz. belkinden hiç randıman alamadım. nasıl denersem deneyeyim net bir ses alamadım. TEAC 1 adet ince kalem pille veya araç adaptörüyle çalışabiliyor. 3.5 jak ucuyla mp3 tarzı cihazlara bağlanabiliyor. ekranda sadece frekansı görebiliyoruz. Teac daha temiz ve net ses veriyor. Ayrıca Teac ın en büyük özelliği boş frekansları kendisi tarıyor buluyor ve hafızaya alıyor (4 tane hafızası var). bulunduğunuz bölgede en iyi hangi frekanstan yayın yapabileceğini kendisi buluyor yani. isterseniz frekansı kendinizde ayarlayabiliyorsunuz. Almak isteyenlere Teac ı öneririm. ince kalem pille çalıştığı içinde herhangi bir yerde portatif olarak kullanılabilir. Ankara da 93.5 frekansını öneririm, bu frekansta fm transmitter güzel çalışıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.