Şimdi Ara

FoKuS_810---Presented by FASTİLİST (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21:30 İÇİN SİSTEM KUPONLARIMI PAYLAŞTIM NESİNE'DE
    KUPONDAŞ NİCK: fastiddaa

Kopyala yapıştır çok uzun sürüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiger7

basarilar hocam yarin icin guvendigim bir ilk yari 0 maci olursa paylasirim

sağolun bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastilist

Hızlı Kupon 15 dk var çünkü
    20/12/2013

108 - nortais creteil 0//0 ve 0//1
    124 - elche-malaga 0//0 ve 0//1

Kombi 1 yatan 5,6,7,8...

FoKuS_810---Presented by FASTİLİST

https://store.donanimhaber.com/c2/ec/ac/c2ecac543371016c5fd23d3e8937c7d5.png

Elche 6. dk.'da serbest vuruş organizasyonuyla gol yedi atsın diye seyrederken 45. dakikada niort gol attı..İlki TURA gelmedi...
    KOMBİ 2'ye geçeceğiz artık...

• Iyide kuponlar nerde? Sanal kasa mi bu ? 810 lira baslangic kasam diyosun SS koymamissin kasa blangic miktarının ?
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Dört tane kupon koymak yerine tek resimde hallederim diye böyle şablon hazırladım... Nesine kupondaşta fastiddaa nicki altında paylaştığım kuponları görebilirsin ha illa kasa resmi istiyorsan onu da göstereyim...

https://store.donanimhaber.com/b8/32/17/b83217e6b0cd6456de2b7215542bcbdd.bmp

Resimde gördüğün 864 TL'nin 784 tl'si FoKuS_810'a ait diğer kalan 80 tl ile de genelde 3 maçlı sistemler yapıyorum. (2,3 sistem iy / ms) (Dün kasa 900'dü bu arada neyse)

Sanal kasa değil gerçek kasa yani rahat ol dostum.

Bu arada arkadaşlar rica etsem şu ilk yarı 0 önerilerinizi gönderin...

• Saint-Etienne - Nantes iy 0
  • Kombi 2 ve Kombi 3 kuponları 21/12/2013
    Kombi 2 sürpriz olduğu için Hemen ardına Kombi 3'ü koydum. Yatma hakkımı kullanıyorum Ama tutarsa güzel olacak...

https://store.donanimhaber.com/84/b4/f5/84b4f58f80cb3749a8fcc91a04d383c7.png

İhtimaller Mendel Çarprazlamasına göre oranlardan anlaşılıyor yazmayı unutmuşum!

5 dk içerisinde Nesine Kupondaş fastiddaa nickinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastilist -- 21 Aralık 2013; 13:18:41 >

• Kombi 1'den sonra Kombi 2 ve Kombi 3'te de yattık. Şimdiye kadar seçtiğimiz 6 maç'ın toplam 12 kombinasyonundan 0 çektik
    Ama yapacak bir şey yok sonuçta 81 ihtimalin 4'üne oynuyoruz hattı zatında ama sistemin beni yarı yolda bırakmayacağına inancımı koruyorum.
    Bundan sonra sistemimizde yatacak paraların miktarıda gitgide artıyor. Kasayı sonuna kadar devam ettirme kararlılığıyla burada olacağım...

Halen 5 kere daha yatma hakkımızın olduğu hatırlatarak en kısa zamanda WON yazısını görmemiz dileğiyle...
  • cok incelemedim ama bir nevi martingale yapıyorsunuz sanırım,oranlar yuksek oldugu icin musait,ama tutturması zor oldugu icinde risk fazla,kasanız kazanana kadar patlamazsa elbet kar edersiniz ama stakeler cok onem kazanıyor bu durumda
  • 20:15'de vitoria maçı var taslak halinde koyayım birazdan şablonda göndereceğim...

Kombi 4:

259 vitoria guiimares- acedemica 0//0 0//1
    273 Tenerife sabadell 0//0 0//1

yatan 17,18,19,20....
  • Hocam tenerife maçı 0/0 bitecek.
    Maç sonunda Öm atın bana anlatırım.Bir açık buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antebi

Hocam tenerife maçı 0/0 bitecek.

hocam su oran muhabbeti yuzunden kasanızı patlatmassınız umarım,bu mac gelirsede fikrim degismez ,gecende yazdınız bir mac patladı mesela,tesaduf,su oran yeniyor kazanıyora berabere bitiyora bel baglamayın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: the jackal

quote:

Orijinalden alıntı: antebi

Hocam tenerife maçı 0/0 bitecek.

hocam su oran muhabbeti yuzunden kasanızı patlatmassınız umarım,bu mac gelirsede fikrim degismez ,gecende yazdınız bir mac patladı mesela,tesaduf,su oran yeniyor kazanıyora berabere bitiyora bel baglamayın bence

Yok hocam ben oran şikesi diyorum ama öyle değil.Şöyle söyleyim siz anlarsınız zaten.
    Şimdi bir takımın maçı var o maçın İy 0 bitmes, yada 0/0 bitmesi normal çünkü oranları koyan adamlar bu maçın böyle bitmesini bekliyorlar.Oran ona göre veriliyor.
    Yani o maç özellikle şike yoluyla öyle bitmiyor.Adamlar maça mudahale etmiyor.Öyle olmasını umuyorlar.
    Bak sana bugünki çıakrttım tahminleri yazıyorum inancın olsun ki.

146-İY0 TUTTU
    149-İY0 TUTTU
    203-İY0 YATTI(ama pisi pisine gitti kırmızı kartlar penaltılar vs.maçın hakkı İY0 dı)
    239-İY0 TUTTU
    258-İY0 YATTI

Yani burda tutanlar beklenildiği gibi yatanlar sürpriz oldu.Ama şunu söyleyim size.Şu alta yazacağım maçlara iyi bakın abime oynattırdım illegal siteden.Ben normal iddaadan oynadım 2 tanesine iy/ms açılmamıştı 2 tanesine oynadım abim illegalden 4 ünede oynamış.Sistem 3,4 şeklinde

143 0/0 TUTTU
    177 0/0 TUTTU
    211 0/0 TUTTU
    273 0/0 Beklemede

Ben 177 ve 273 e oynadım diğerlerine iddaada iy/ms açmadılar.Kupon şu an cebimde duruyor.Yarın leptop gelsin resminide atarım

Ama ben iy0 kuponuna bunları oynamadım para lazımdı saat 4 e kadar olan maçlara oynayım tutan parayla akşama basacaktım.
    Bak konumunda linkini atim.İnşallah tenerife patlamazda 55 lira alırım.

Buda gündüz açtığım konu

http://forum.donanimhaber.com/m_85476703/tm.htm

Bugünden sonra inanmaya kesin olarak başladım oran şikesine.Heleki leeds gibi banko görülen bir takımın maçı 0 bittiyse var bişeyler.Adamların ekliğimi vardı bilmiyorum ama oranlar ona göre açıldı.

İyi akşamlar.

• oranları yorumluyorum diyorsanız ona lafım olmaz zaten hocam,bos vaktimde maclara bakarım ,simdi kodlardan bulmak zor geliyor acıkcası
    umarım gelir son macınız.bol sanslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the jackal

oranları yorumluyorum diyorsanız ona lafım olmaz zaten hocam,bos vaktimde maclara bakarım ,simdi kodlardan bulmak zor geliyor acıkcası
    umarım gelir son macınız.bol sanslar.

Eyvallah.Hocam zaten bir arkadaş konuyu aç diye mesaj atmış ben sizede özetleyim.

Benim yorumum.

"O hafta belli bir oran belirleniyor.O orandaki o maçlar tahmini olarak hepsi aynı sonuçlanıyor.Bu bülten bülten değişiyor.Atıyorum Cuma bülteni açıldı, o hafta belli oranlar var.Pazartesine kadar sürüyor.Salı günü yeni bülten yeni oranlar.Ama çok iyi yakalamak lazım büyük olasılık geliyor.Salı çarşamba günü 3 tane 0/0 bildim.Bu arada tenerife gol yedi ama izleyin ilk yarı bitmeden atacak."

• Bende inanmıyordum halada şüphelerim var ama mesela çarşamba günü deneme amaçlı oynadığım bir kupon var.

Buda bir arkadaşın 101 milyar tutturduğu kupon.9 milyar vergi kestiler.

Edit:Arkadaşın da konuyu baltalamayalım.Kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antebi -- 21 Aralık 2013; 21:24:52 >

• Ne oluyor bilmiyorum ama iy 0 istatistiği çok düşük olan takımlar hem oransal hem istatistiksel olarak ya hep bi 1 gol oluyor maçta...Enteresan...

Neyse KOMBi 4 Yattı

Kombi 5

277 cagliari napoli 0/0 0/2
    280 granda sociedad 0/0 0/2

Yatan 21-22-23-24 TURA GELSİN DİYE BEKLİYORUZ....

• Ne zaman gol oldu yaw...Vay anasını be...Haydi Napoli at 1-1 olsun...

Hakem penaltı dedi...Şimdi bi zahmet böyle devam edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastilist -- 21 Aralık 2013; 22:08:18 >
  • pazar gunu icin ilk yari 0 bekledigim maclar

158 eskisehir gaziantep

322 marsilya bordoux

325 southoupton tottenham

364 psg lille

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiger7 -- 21 Aralık 2013; 23:39:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.