Şimdi Ara

FoKuS_810---Presented by FASTİLİST (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler tiger...Bunları yarınki kuponlarda değerlendireceğim...
  • Evet 42. dakikada atmasaydın ne olurdu GRİZMAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!

Kombi 5'ten napoliyi bilmişim...Sen neden 1-1'i bozuyorsun...İkinci yarıda atsan ne olur...Ah Grizman Ah....

Hiç bu kadar yaklaşmamıştık...3 dk ile kaybettik...

Neyse yatma ihtimalimiz kalmıyor artık...Kombi 6, Kombi 7, Kombi 8'de mutlaka tutturmamız gerek...

İY tuttturduğumuz iki maçı yan yana yazamadık yaw........

Bakalım forumdonanımhaberin arşivinde kapalı bir konu olarak mı anılacağız yoksa...Bir geri dönüşle toparlayabilecek miyiz!!!!
  • Kombi 6 için
    Esp-Vallaodid 0//0 0//1
    Kayseri-Konya 0//2 2//2 maçlarını seçeceğim ilk etapta...

En güvendiğim 2 takım bunlar..
  • 2 günde 810 tl nasıl kaybedilir sistemimizde kombi 7'ye gelmiş bulunuyoruz...

Maçlar...Fortuna Dusseldorf - Koln 0//0 0//2
    Sampdoria-Parma 0//0 0//1
  • Son 2 kombi için gelecek haftayı bekliyecez...Görüşürüz o zamana kadar...Zarar 518 Tl...Kalan 292 tl...

Son 8 yatırılacak miktar için maçları çift grup yapıp tek seçim yapacağım...Yattığımız zaman 4 kuponda birden yatıyoruz...

Örneğin A-B oynuyor C-D oynuyor

A-B ---------- 0/0
    C-D-----------0/1 gibi....

Neyse üzerinde çalışmalıyım biraz....
  • Sistemi anladım önemli olan İy 0 olması ki eğer bi maç bile ilk yarı 1 yada 2 olsa gidiyo kombi..O yüzden Yunanistan Ligi ideal az gol olan ve en çok iy0 olan liglerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastilist

Son 2 kombi için gelecek haftayı bekliyecez...Görüşürüz o zamana kadar...Zarar 518 Tl...Kalan 292 tl...

Hocam 2 gün için büyük zarar...
  • Evet zarar olduğunun farkındayım...Ama sistemde bir gariplik yok aynı 2 maçı bir kupona denk getiremiyoruz...Aslında problem bu...

Nesine fastiddaa nickinde dünkü kazandığım bir kuponda 3 tane 0/0 veya 0/1 bilip kazanabilirken...FoKuS_810 sisteminde o maçları denk getiremiyorum...Neyse...

FoKuS_810---Presented by FASTİLİST

https://store.donanimhaber.com/38/30/72/3830725c1785acca9a0b772f90bbed50.png

Aslında kupon sayısının arttırılması yöntemine gidebilirim bunun içinde ana kapitali arttırmam lazım örneğin 22 kombi için 3200 tl veya en azından 15 kombi için 1620 tl, ben bunu direk 810 tl'yi katlayarak gitmeyi düşünüyordum...Ama şimdilik olmadı gerçi hala kasayı çökertmedim. Önümde yapılacak daha 8 kupon var.

Dediğim gibi kombi sistemi yani İY sonucunu bilince %66 kazanma şansı aslında bana hala cazip geliyor. Ama şartlar gereği kasayı çökertmemek adına kombiyi 8 kupona yayacağım tek şansım olacak...

Birde yukarıdaki kuponda gördüğünüz gibi 6 tane 4,50 oranı yan yana yazıp sistem 2,3,4,5,6 ile kazanabilirseniz. (Birgün kazanacağım bundan eminim...) Yaklaşık 26000 tl kazanabilirsiniz. Bu bir sır değil tabi ama bir hatırlatma...

Büyük düşünmezseniz 413. dönem Kazanan 10'da Orana göre 2 TL'ye 9500 tl alan arkadaşın 55 tl daha ödeyerek +15000 TL kazanma şansını kaybettiğini görebilirsiniz...Tabi ki büyük bir başarıdır. Ve de parası da olmayabilir ona da diyecek bir şeyim yok fakat bir tane bilemezse içinden kupon yatıyor 3 tane bilse 55 tl'yi rahatça geri kurtarıyor... 5 bilse yine alıyor 4000-6000 arası bir para...Sistemin güzelliği burada...

Demem odur ki 6 maç 2,3,4,5,6 için sermayeniz yeterli değilse...

3 Maç sistem 2,3 İY/MS oynayın en başta sadece 4 TL ve 200 tl sermaye ile başlarsanız 50 kupon yapma hakkınız var...Minimum 4 oranlı 3 maç yapsanız tutsa 4 tl'ye alırsınız 100 tl...

Ve kasa arttıkça sonraki aşamada 4 maç 2,3,4 sistemi için 11 tl'lik kuponlar...
    5 maç 2,3,4,5 sistemi için 26 tl'lik kuponlar...Ve son olarak 6 maç 2,3,4,5,6 sistemi için 57 tl'lik kuponlar...

Ben bu yolu seçtim...Elimdeki FoKuS_810 sisteminden haricinden kalan 200 tl ile İlk aşaması 4 TL'lik olan sistem kuponlardan başlayacağım ve burada paylaşmaya çalışacağım burada paylaşamazsak Nesine Kupondaşta mutlaka paylaşacağım...

Ve FoKuS_810 çökerse dahi iyi bir yöntem algısı kafamda değişmeyecek...Kimbilir belki ana kapitali arttıracak bir para tuttururuz bir gün!

• Merhabalar Ustadım ben sızın yazdıklarınızın yazıcı cıktısını dahı alıyorum, sızden rıcam olumsuz elestırıler dahı olsa sız bılgınızı veyaptıklarınızı basarıda olsa basarısızlıkda olsa bızler ıle paylasın.

Sonucda en azından kendı adıma konusmak gerekırse benım maasım 1.600 TL bu maas ıle hayatta ne uzarım ne kısalırım aylık 100-200 TL bu tur oyunlara yatılarak en azından belkı bırseyler yakalarım dıye dusunuyorum ıste umut dunyası. Kaybedersem uzulmem gıttım arkadaslarımla beyoglunda eglendım bır aksam der gecerım ama kazanırsam o zaman hersey farklı olur.

Ayrıca sunuda belırtmek ıstıyorum 2 tl lık kupanlar yapıyorum 20 kupondan 3-4 kazandım ama sermaye az olunca kazanılan rakamlarda 2 TL ye en fazla 38 TL oldu :)
    Bende soyle yapmaya basladım sızın gıbı deyenımlı arkadasları ornek alarak 20 kuponda 3-4 banko yanı ınandıgım kupon gerısı cıkma ıhtımalı dusuk ama cıkarsa benım ıcın onemlı olucak kuponlar yapmaya basladım.

Herkeze bol sans bol kazanclar dılerım.

• Bu haftanın kuponlarından haber var mı?
  • Evet Arkadaşlar bu hafta 16 tahminimiz 8 kuponumuz ve 294 tl ile FoCus_810'a devam ediyoruz.
  • Kombi 7 Seçim 1: Yatan 33 TL

Maçlar: SİVAS - KARABÜK 0/0
    NEWCASTLE-ARSENAL 0/2
  • KOMBİ 7 SEÇİM 1 YATARSA :)

SEÇİM 2: YATAN 34
    CROTONE-PALERMO 0/2
    PESCERA-EMPOLİ 0/0 OLACAK

VE DE

SEÇİM 3 YATAN 35
    CİTİDELLA LANCİANO 0/0
    SPEZİA - LATİNA 0/1

O DA YATARSA

ARTIK YATMASIN DİMİ
  • baya kayıp oldu heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

baya kayıp oldu heralde

Evet bayağı oldu...Ama yapacak bir şey yok...Sistemin iskeletinde bir problem yok gibi duruyor ama eksiklik nerede onu tespit etmeye çalışıyorum...
    Maçlar istediğimiz gibi mi bitmiyor yoksa gerçekten zor maçlar mı seçiyoruz bilemiyorum...Arsenali tutturduk sivas riskine girmemelimiydik bilemiyorum. Bu arada sivas da yatınca italya lig b kuponlarını oynamadım...Moral yerlerde tabi...

Son 7 Tahmin Kalan Para = 261 TL ne zaman çökecek veya çıkacağız bakalım...

FoKus_810 yapma bunu...SEN BENİM EN BÜYÜK PROJEMSİN
  • Nacional Madeira - Benfica 0/2 olabilir ama programda fazla maç yok 3 maç var..
  • @fastilist

Konu durmuş hayrola :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Porthos.

@fastilist

Konu durmuş hayrola :)

Gidişi suskun oldu ama dönüşümüz muhteşem olacak.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.