Şimdi Ara

football manager 2010 ne zaman çıkıcak !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sabırsızlıkla football manager 2010 u bekliyorum. nezman cıkıcak bileniniz varsa solesin lütfen .

• Dogrusu ben artik hicte sabirsizlikla beklemiyorum bu oyunu cunku her seferinde sonuc husran! Oyunda degisiklikler yapmaya calisiyorlar ancak 5 senedir yapilan degisiklikler tam manasiyla sifir.

Bu oyundaki eyyamciliklar sona erdirilmedikce herhangibir gelisme olmaz!

Oyundaki sacmaliklar:

1) Kaleciler uzun toplarla habire gol pasi veriyorlar, orta saha oyuncularimdan daha fazla asist yapiyorlar.
    2) transferde, kendiniz bir klupten oyuncu almak istediginizde, bonservis bedelini normalinden 2 kat daha fazla teklif etmediginiz taktirde, satmayi kabuil etmiyorlar. Ama biz satis listesine koydugunuzda, kar farki olmayan tekliflerle, uc kurusa kapatmaya calisiyorlar.
    3) her macta en az 15 net pozisyona giriyorum, ama takim 1-2 golden falzasini atamiyor. Rakip takimlar ise 2 pozisyon yakaladiginda, 2 pozisyonda gol oluyor.
    4) Rakip uyduruk takimin kalecileri, benim macta adeta devlesiyor.
    5) Sayet benim takimim ondeyse, uzatma dakikalarinda bizim kale adeta abluka altina aliniyor, ama rakip takim onde ise, 80. dakikadan sonra oyun pozisyonsuz ayni skorla bitiveriyor.
    6)skatliklar ve sari kartlar cok orantisiz, 3. oyuncu degisikligini erken yapmissam, mutlaka bir oyuncum sakatlaniveriyor ve eksik oynamak zorunda kaliyorum.
    7) Devre arasi konusmalari, mac sonrasi roportajlar komedi, hep ayni ve sacma sapan yorumlar. Katkilari ise hic yok denilebilir.
    8)Oyundaki ses kalitesi tam bir rezalet! Tezahuratlar sacma, buyuk mac kucuk mac atmosfer farki yok!

bunlar ilk aklima gelen, onlarca eyyamciliktan 8 tanesi.

3-d grafik sacmaligina hic girmiyorum. 2-d oyun motorunu bile eline yuzune bulastiran firma hemen 3-d yapmaya calismis, sonuc elbetteki berbat.

• 30 Ekim
  • Çok varmış daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proevo.Legend

30 Ekim

Daha çok varmış ya
  • sayılı gün çabuk geçer hadi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJ__

sayılı gün çabuk geçer hadi bakalım

Bence asıl sayılı gün zor geçen ama...
  • valla bende fm fanatiğiyim ama buy sene turkce dil destegıyle cıkacak olan championship manager yani halk dilinde CM fm yi baya bı zorlıycak gibi turkce dil secenegı bıle ınsanı cezbetmeye yetıyo
  • Acaba ne yenilikler var

Bikaç eksiklik giderilse bari...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.