Şimdi Ara

Forum.donanimhaber'de Firefox Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • firefox 2.0.0.12 , yani son sürümüne sahibim. kaldırıp tekrar kurmak dahil denemediğim şey kalmadı. düzelmiyor. mesaj kesinlikle atılamıyor. login ve logout'ta da problem var.

login'de verdiği hata:
    Microsoft VBScript runtime error '800a01c2'
    Wrong number of arguments or invalid property assignment: 'setAutoCookies'
    /login.asp, line 144

mesaj atmaya çalışırken verdiği hata: tarayıcınızın gizlilik seviyesi en üstte olabilir

logout'ta verdiği hata:
    Response object error 'ASP 0158 : 80004005'
    Missing URL
    /redirect.asp, line 31
    A URL is required.

explorer kullanarak atıyorum bu mesajı. sorun nedir? çözüm nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strat76 -- 11 Mart 2008; 0:13:38 >

• işaretli dostum.. denemediğim ayar kalmadı.. cookie ayarları, cache temizleme, eklentileri kaldırma, ıvır zıvır.. herşey denendi. hem de defalarca... buraya epeydir üyeyim ve bir sorunumla ilgili olarak attığım ilk mesaj bu.
  • bu işi çözebilecek kimse yok mudur? asp programcısı filan?? veya forumdan yetkili birileri... çünkü bu sanıyorum kodlardan kaynaklanıyor.. yanılıyor muyum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Strat76

bu işi çözebilecek kimse yok mudur? asp programcısı filan?? veya forumdan yetkili birileri... çünkü bu sanıyorum kodlardan kaynaklanıyor.. yanılıyor muyum?

Şuana bende Mozilla kullanıyorum ve ben herangi bir sorun yok.

Belki kullandığın bir firewall programı varsa soruna bu yol açıyor olabilir.

Mozillayı kaldırınca tüm dosyalarını temizledinmi acaba?
    Documents and Settings\Kullanıcı adı\Application Data klasöründeki mozillayı tamamen sil.
    Documents and Settings\Kullanıcı adı\Local Settings\Application Data klasöründeki mozillayı tamamen sil...

Birde şu programla sistemini taratıp hatalı düzeltirmisin....
    http://software-files.download.com/sd/UwGjuHnAqXpJmVFrcHr6NmgOUoxp4mHouzwuzCyyEM0DA0LnedY9pIO32Nj-GGruGS1GQr172OCZBfVf3rxgiXxvyxRlHuak/software/10800738/10407614/3/AWCSetup.exe?ptype=3001&ontid=2086&siteId=4&edId=3&pid=10800738&psid=10407614

Umarım sorununu düzeltirsin.......

• Kökünden kazıyınca sorun çözüldü. Yani en azından şimdilik sorun yok. Teşekkürler.
  • operadada flash reklamlar sorun çıkartıyor.
    aşağı doğru uzananreklamlar alttaki linkin üstünü örtüyor :S
  • Sorunun çözüldüğüne sevindim........

İyi günler......
  • Arkadaşlar merhaba,

Benim bir problemim var ama kendim çözemedim.. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

bir sitede kişi kendi profil sayfasındaki resim ekle/kaldır bölümünden resim ekle istediğinde

"Microsoft VBScript runtime error '800a01c2' Wrong number of arguments or invalid property assignment:'oUpload/uyeresimleri/upload2.asp,line70Save'

die bir hata ile karşılaşıyorum.. herhangi bi izinle alakalı bişeyden dolayı kaynaklanıyor die düşündüm ama bilmiorum.. Bana ayrıntılı bilgi verebielcek arkadaşlar olursa çok sevinirim.. İyi günler.
  • bende yaşıyorum aynı sorunu tarayıcınızın gizlilik seviyesi enüstte bilmem ne diyor msj atamıyorum 10 dakika sonra deniyorum düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betfair -- 17 Aralık 2008; 23:09:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.