Şimdi Ara

FORUM ÜYELERİNDEN DEFECTED ARKADAŞIMIZI KAYBETTİK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
8
Favori
53.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
559 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m-99

Allah rahmet eylesin trafik kazası mı? @ozi_41

Ortak bir arkadaşımız var.Banada o anlattı tam nasıl birşey bilmiyorum ama bunların skateboard benzeri yaptıkları grupları varmış.

Bu ortak arkadaş evde iken telefonuna sert düşüş diye bildiri geliyor nasıl birşey bilmiyorum da.

Sonra beyin kanaması ameliyat derken kendine geliyor ama nöbet geçiriyor kalp krizinden bu seferde vefst ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
  • Allah rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesin

• Allah rahmet eylesin.

• Allah rahmet eylesin.
  • 7 yıllık arkadaşım ve bana farklı bir dost daha kazandıran adam gibi adam. Bana ps4 aldıran, neşeli ve güler yüzlü.. Forumda tartışmaları çoktu ama bire bir tanısanız gerçekten muhabbetine bayılırdınız. Mekanın cennet olsun :(
  • ALLAH rahmet eylesin.
  • Tanımazdım ama Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

• Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun
  • Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun rabbim yakinlarina sabirlar versin

• Allah rahmet eylesin. Toprağı bol olsun. Geride kalanlara rabbim sabır versin.
  • Allah rahmet eylesin .

• Allah rahmet eylesin.

• Allah rahmet eylesin, sabır versin ailesine çok üzüldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

7 yıllık arkadaşım ve bana farklı bir dost daha kazandıran adam gibi adam. Bana ps4 aldıran, neşeli ve güler yüzlü.. Forumda tartışmaları çoktu ama bire bir tanısanız gerçekten muhabbetine bayılırdınız. Mekanın cennet olsun :(

2007 den beri tanırım 4 5 defa yüzyüze görüşmüşüzdürde oyun ekibiyle 10 numara makara bir kardeşimizdi.

Kimseye hakaret vb tartışma kırıcı söz kelam ettiğini görmedim.

Şu forumda oyundan anlayan ve bilgili akıllı diye göstereceğim 10 kişi arasında ilk 3 e koyarım.

Boş şeyler için tartışılıyor şurada.Sonradan keşke dememek için kalp kırmamak lazım

• Başlığı görünce çok üzüldüm. Şahsen tanımasam da oyun konularında mesajlarına sık rastladığım bir üyeydi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, ailesine sevenlerine sabır versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 9 Ocak 2021; 22:38:26 >
  • ozi_41 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kardeşim dediklerinin hepsine katılıyorum. Tartışmaları bile seviyeliydi. Bazıları gibi aşağılayıcı tartışmazdı. Uzun bir süre aynı şirkette çalışmıştık. Sinirli halini hiç görmedim hep sempatik gülüş vardı yüzünde. Başımız sağolsun Allah rahmet eylesin...

Son cümlen ben dahil hep böyle şeyler olduğunda aklına geliyor insanların. Unutmamak, kırmamak, keşke dememek lazım...
  • Ailesine sevenlerine başsağlığı dilerim, genç yaşta üzücü bir kayıp huzur içinde yatsın toprağı bol olsun..
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.