Şimdi Ara

forum yetkililerine bir öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vatandaş sistem tavsiyesi soruyor.bütçesini söylüyor.adama yapıyoruz bütçesine göre bir sistem ardından biri çıkıyor pat 'ona iki tane oval hoparlor taksan daha iyi olur.pioneer 6981 i ben kullanıyorum .süper' ve sonra diyorki adamım sen o arkadaşın sana önerdiği markayı boşver yerine iki tane 6981 tak keyfine bak.benim kızdığım olay bu.sonrada adam bana ya ustacım arkadaş pioneer takalım diyor sence ne yapalım diye soruyor.kafası karışıyor.sonra tam sen anlatıyorsun birisi pat ya boşver onu sen iki tane sony tak diyor.çık işin içinden çıkabilirsen.yani birisi neye sahipse en iyisi odur oluyor..konu çok fazla dağılmadan şimdi forumda keşke ustalara profesyonellere ait bölümlerde olsa.yani oranın demirbaşlarına sorular sorulsa.amatörlerin ayrı yeri olsa.tamam sonuçta bu bir forum herkes fikrini paylaşacak ama kimin ne tecrübesi olduğu bilinmediği için meraklı yada sistem yapacak arkadaşların kafası karışmaması için.herkes istediği ustaya yada ustaların geneline birşeyler sorsa ustalar belli olsa ne iyi olurdu.bu benim görüşüm.şöyle örnek veryim.forumda diyelim mehmet usta var.adam bu işin ruhunu biliyor.tavsiyesini yapıyor.meraklı arkadaşın yararına.sonra bu güne kadar kamasonic dinlemiş bir arkadaş çıkıyor ortaya.geçen hafta iki tane sony oval almış.hani kulağı kamasoniğe alışmış ya.sony ler ona dünyanın en iyi hoparlorü gelir artık.meraklı arkadaş diyorki.mehmet ustayı boşveer oğlum.ben geçen hafta iki tane sony oval aldım.arabanın içini dağıtıyor.güm güm diye vuruyor.meraklı vatandaşta ona inanıyor mehmet ustayı boşveriyor olan sonra ona oluyor.hem ustanın emeğine yazık oluyor.hemde meraklı arkadaşın şevki kırılıyor. ben gözlüyorum bu forumda yetenekli arkadaşlar var.onlara yazık oluyor.sonra birer birer forumları terk ediyorlar çünkü kıymetleri bilinmiyor.daha sonra ne olacak mearklı arkadaşlar kimden tavsiye alacak kendilerini nasıl geliştirecekler.tavsiye verenler soğutuluyor.asla amaç marka kötülemek değil.sony pioneer alpine önemli değil önemli olan uzmanlardan yararlı bilgi alınması.yetenekli arkadaşları forumda tutmak.altın değerindeki tavsiyelerini dört gözle beklemek.ama bu gidişle forumda öyle bişey kalmayacak.lütfen bu fikrimi değerlendirin...saygılarımla...foruma ustalar bölümü eklensin.tecrübeli arkadaşlar bu bölümde kendilerine sorulan sorulara cevap versin.ustalarımızın kıymeti bilinsin.soğutulmasın.

• bu arada bu forum belkide en fazla üyesi olan forumların başında geliyor.eskiden bu bölüm çok hareketliydi.ama şimdi insanlar başka forumlara kayıyorlar doğal olarak.bence musaş arkadaşımızın dediği gibi bu bölüme önem verilmesi gerekir.
    artık insanların bütçesine göre iyi markalardan da tesisat yapabileceklerini anlmaları lazım.
    kama....c.sansui,epoh,harward edison jameson,kedison,roadmaster vs.gibi markalara vereceğiniz paralarla
    gerçek markalar dediğimiz jbl,helix,focal,dls,vs.markaların alt serılerı bıle diğerlerınden çok daha iyi çalacaktır.paranızı sokağa atmamyı ne zaman öğrenirsek bu zart zurt markalar o zaman alıcı bulmazlar.
    burada diğer dikkat edilmesi gereken de tavsiye almak isteyen arkadaşların bütçesi nedir,aracı nedir elinde kullanabileceği malzeme var mı?.bunlarında bizler tarafından bilinirse bizde rahatlıkla yol gösterebiliriz.
    sonucda vereceğimiz tavsiye hiç bir şekilde bize kar olarak dönmeyecek.ki zaten ben özel mesajlara sadece cevap veriyorum.msn dahil hiçbir şekilde dukkan adresımı bıle vermem.bizim amacımız ınsanların parasını sokağa atmadan düzgün cihazlar alark sektördeki hareketlenmeye katkıda bulunmak.yoks alıyor mıllet hıkayeden cıhazları sonra bir daha tesisat yaptırmaya tövbe ediyor doğal olarak.sonra bu işe emek verenm bizlerde ziyan oluyoruz.Forumlar bu yuzden onemlıdır.bizler bilgilerimizi anlatır tavsiye ederiz sizler dinler veya dinlemezsınız amaç paylaşmak....
    saygılar......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceoman -- 21 Mart 2007; 18:55:29 >

• amacı yanlızca post kasıp konuyu dağıtmak olan üyeleri şikayet edebilirsiniz

bunun dışında bahsedilem olayın şöyle bir çözümü var
    bu tarz bilgi vermeyi ilke edinen her üye kendisine ait bir topik açar ve buda danışma hattı içerikli olur bizde o topiği sıkca sorulanlar(sss) şeklinde işaretleriz. sonuçta bu gibi topikler var.
    rahatsız olunan postlarıda biz iletir. biz gerekeni yaparız.
  • hocam sana %100 katılıyorum...

malum otomobil olması sebebiylede bu bölüm özellikle hevesli ama bilgisi noksun ganç arkadaşlarımız tarafındanda kullanılıyor...

biyerde okudukları gördükleri ama deneme imkanı bulamadıkları ürünler hizmetler veya araçlarla ilgili kulaktan dolma yorumlar yapıyorlar...
    insanlarda 1500 2000 post'u var die ona aa bu biliyordur işi diyip aynen senin didiğin gibi kanıyorlar...

içdenetimin bu noktada bizimle birlikte hareket etmesi lazım...
    quote:

Orjinalden alıntı: musas

vatandaş sistem tavsiyesi soruyor.bütçesini söylüyor.adama yapıyoruz bütçesine göre bir sistem ardından biri çıkıyor pat 'ona iki tane oval hoparlor taksan daha iyi olur.pioneer 6981 i ben kullanıyorum .süper' ve sonra diyorki adamım sen o arkadaşın sana önerdiği markayı boşver yerine iki tane 6981 tak keyfine bak.benim kızdığım olay bu.sonrada adam bana ya ustacım arkadaş pioneer takalım diyor sence ne yapalım diye soruyor.kafası karışıyor.sonra tam sen anlatıyorsun birisi pat ya boşver onu sen iki tane sony tak diyor.çık işin içinden çıkabilirsen.yani birisi neye sahipse en iyisi odur oluyor..konu çok fazla dağılmadan şimdi forumda keşke ustalara profesyonellere ait bölümlerde olsa.yani oranın demirbaşlarına sorular sorulsa.amatörlerin ayrı yeri olsa.tamam sonuçta bu bir forum herkes fikrini paylaşacak ama kimin ne tecrübesi olduğu bilinmediği için meraklı yada sistem yapacak arkadaşların kafası karışmaması için.herkes istediği ustaya yada ustaların geneline birşeyler sorsa ustalar belli olsa ne iyi olurdu.bu benim görüşüm.şöyle örnek veryim.forumda diyelim mehmet usta var.adam bu işin ruhunu biliyor.tavsiyesini yapıyor.meraklı arkadaşın yararına.sonra bu güne kadar kamasonic dinlemiş bir arkadaş çıkıyor ortaya.geçen hafta iki tane sony oval almış.hani kulağı kamasoniğe alışmış ya.sony ler ona dünyanın en iyi hoparlorü gelir artık.meraklı arkadaş diyorki.mehmet ustayı boşveer oğlum.ben geçen hafta iki tane sony oval aldım.arabanın içini dağıtıyor.güm güm diye vuruyor.meraklı vatandaşta ona inanıyor mehmet ustayı boşveriyor olan sonra ona oluyor.hem ustanın emeğine yazık oluyor.hemde meraklı arkadaşın şevki kırılıyor. ben gözlüyorum bu forumda yetenekli arkadaşlar var.onlara yazık oluyor.sonra birer birer forumları terk ediyorlar çünkü kıymetleri bilinmiyor.daha sonra ne olacak mearklı arkadaşlar kimden tavsiye alacak kendilerini nasıl geliştirecekler.tavsiye verenler soğutuluyor.asla amaç marka kötülemek değil.sony pioneer alpine önemli değil önemli olan uzmanlardan yararlı bilgi alınması.yetenekli arkadaşları forumda tutmak.altın değerindeki tavsiyelerini dört gözle beklemek.ama bu gidişle forumda öyle bişey kalmayacak.lütfen bu fikrimi değerlendirin...saygılarımla...foruma ustalar bölümü eklensin.tecrübeli arkadaşlar bu bölümde kendilerine sorulan sorulara cevap versin.ustalarımızın kıymeti bilinsin.soğutulmasın.

• ayrıca üst konu olan " önerileriniz ... " topiğinde bu tip problemleri paylaşırsak daha iyi olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.