Şimdi Ara

forza xbox360..sonunda geldi..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps3 ile Xbox360 arasında çok gidip geldim.Kararımı sonunda xbox360 dan yana kullandım arkadaşlar.Atikten pal arcade cihazım bugün elime ulaştı.saolsun yakup bey 2 tane oyunu da koymuş. Hdmi kablo istemedim çünkü.(Assassin’s Creed ve Devil May Cry 4) 1 senelik umursamazlığım yüzünden anca alabildim.Keşke daha önce alsaymışım diyorum.Aslında cezbetmesinin sebebi malum bilindik sebeplerdir.Asıl sorum konsolun gücünü gösteren oyunlar olacak.Neler tavsiye edersiniz.exclusive oyun neler vardır.pc de olduğum için pc ye çıkmayan oyunlardan olursa sevinirim.Şimdilik single takılacağım live olayına bi süre sonra geçmeyi düşünüyorum.(biliyorum live başlı başına başyapıt) Bu arada cihazı 4 sene önce aldığım vestel plazmam da denedim.İnanın sonucun bu kadar iyi olacağını tahmin etmezdim.Görüntü gerçekten harikaydı.(her ne kadar plazma HD olmasa da ) Salonda herzaman da oynamayacağım için odamdaki 22 viewsonic lcd ye bağlayacam (vga kablom yarın gelecek)

• hayırlı olsun dostum aramıza hoşgeldin siteyi biraz araştırırsan zaten hangi oyunalrı oynaman gerektiğini sende görüceksin ama bi kaç tane söyliim
    ghost recon warfight 2
    forza motorsport 2
    bioshock
    gear of war tabikide
    fifa08
    rainbow six vegas 1 ve 2
    halo 3
    pgr4
    call of duty 4
    dead rising
    nba 2k8
    fight night round 3
    the darkness
    rockstar table tennis (çok zevkli bi oyun hele arkadaşınla oynadığın zaman manyak makara dönüor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harmonyoa -- 26 Mart 2008; 16:44:12 >
  • İyisiniz hoşsunuz da, her konsol alan başlık açarsa halimiz ne olur arkadaşlar. Oyun tavsiyeleri daha önce defalarca yapıldı. O başlıklara bakmanızı, oyun sabit başlıklarını da incelemenizi tavsiye ederim.

Yeni konsol almış ve alacak olanların hepsine hayırlı uğurlu olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.