Şimdi Ara

Fotokopi Özelliği olan yazıcı Tavsiyelerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öğretmenim ve çok fonksiyonlu bir yazıcı ihtiyacım var. Kriterler: başlıkta da belirttiğim gibi fotokopi özelliği olsun, hızlı baskı yapsın, dublex baskı yapsın, tonerli olsun ve dolumu kolay olsun, order drum ve çip olmasın. Ayrıca bitmeyen kartuş mu yoksa lazer yazıcı mı tavsiye edersiniz zira bitmeyen kartuş sistemli yazıcılarda genellikle sıkışma problemi yaşanıyor galiba bu konularda da yardımcı olursanız sevinirim. En son ekstra özellik olarak renkli baskı ve wi-fi özelliği olursa daha iyi olur ama mutlaka şart değil. Fiyat olarak 600-700 Tl ye kadar düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler...

• http://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070fw-wi-fi-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-p-BD801741?wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=CKW_koiVqcgCFQLncgodGWkB3Q

bu modeli var 500-600 tl arası satış fiyatı var hocam. ayrıca yazılım atılıp çipsiz dolum yapılma imkanı oluyor. çipli toneri var ama dolumu çipsiz dolumdan 10 15 tl fark var. hem ekonomik hemde akıllı telefonlarda nfc ile baskı yapılabiliyor. wifi fax fotokopi yazici tarayıci tam istediginiz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: greman

http://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070fw-wi-fi-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-p-BD801741?wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=CKW_koiVqcgCFQLncgodGWkB3Q

bu modeli var 500-600 tl arası satış fiyatı var hocam. ayrıca yazılım atılıp çipsiz dolum yapılma imkanı oluyor. çipli toneri var ama dolumu çipsiz dolumdan 10 15 tl fark var. hem ekonomik hemde akıllı telefonlarda nfc ile baskı yapılabiliyor. wifi fax fotokopi yazici tarayıci tam istediginiz gibi

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler. Yalnız fax özelliği olmasa da olur, bu fiyatta ne kadar fark eder? Bir de renkli ve siyahtan kaç baskı alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal190387

quote:

http://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070fw-wi-fi-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-p-BD801741?wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=CKW_koiVqcgCFQLncgodGWkB3Q

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler. Yalnız fax özelliği olmasa da olur, bu fiyatta ne kadar fark eder? Bir de renkli ve siyahtan kaç baskı alabilirim?

Alıntıları Göster
    fax ozellligi olmayan çok fonksiyonlu yazıcı ile arasında pek fark yok yanlış hatirlamıyorsam tam dolu tonerle geliyor samsung 3000 normal baskı 5000 ekonomi modunda baskı yapabiliyor. faz kullanmayın gerisi yetecektir size

• quote:

Bu arada hocam ürünü inceledim çift taraflı baskı özelliği yokmuş bunda. Bu da çok önemli benim için.

• quote:

quote:

Bu arada hocam ürünü inceledim çift taraflı baskı özelliği yokmuş bunda. Bu da çok önemli benim için.

Alıntıları Göster
    çift taraflı baskı manuel dir. otomatik yapanlar yaklasık 150 tl farkla satılır hocam. xtra özellik xtra fiyat yani.

• quote:

çift taraflı baskı manuel dir. otomatik yapanlar yaklasık 150 tl farkla satılır hocam. xtra özellik xtra fiyat yani.

Tamam hocam bu fiyat farkı benim için önemli değil. Eğer model varsa aklınızda tavsiyenizi beklerim.
  • quote:

quote:

Tamam hocam bu fiyat farkı benim için önemli değil. Eğer model varsa aklınızda tavsiyenizi beklerim.

Alıntıları Göster
    canon i-sense ürünleri vardı onlara bakabilirsiniz. otomatik çift yönlü baskı yapanları 750 tl den başlıyor.

• quote:

canon i-sense ürünleri vardı onlara bakabilirsiniz. otomatik çift yönlü baskı yapanları 750 tl den başlıyor.

Teşekkürler hocam birde bunları inceleyim.
  • quote:

quote:

Teşekkürler hocam birde bunları inceleyim.

Alıntıları Göster
    Çıkamadım işin içinden ya!!!
  • quote:

Çıkamadım işin içinden ya!!!

Alıntıları Göster
    Bende mg4250 var canon un tavsiye ederim ancak bir sürü ( 10 15 defa değil daha fazla ) darbe sonucu garip davranmaya başladı . Ancak oto çift taraflı yazdırması var. Tavsiye ederim ama daha yeni yazıcı istersen (ve profesyonel) almayı dündüğüm mx925 e bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersan1

Bende mg4250 var canon un tavsiye ederim ancak bir sürü ( 10 15 defa değil daha fazla ) darbe sonucu garip davranmaya başladı . Ancak oto çift taraflı yazdırması var. Tavsiye ederim ama daha yeni yazıcı istersen (ve profesyonel) almayı dündüğüm mx925 e bak

Hocam tavsiyen için teşekkürler. Bunlar galiba kartuşlu oluyor. Aslında mg4250 bitmeyen kartuşla gayet güzel ama stokta yok lazer alayım desen 800 TL den falan başlıyor kafam iyiden iyiye karıştı. Madem konu buraya geldi bitmeyen kartuş mu yoksa lazerli mi tavsiye edersiniz onu da sorayım. Şunu da söylemekte fayda var hemen her gün öğrencilere etkinlik yapılacak ve günde en az 80 sayfa çıktı alacağım.
  • kartal190387 K kullanıcısına yanıt
    toner masrafı aşırı fazla mx925 size uygun stüdyo kalitesinde baskı, orta-yüksek sayıda çıktı alma, dahili kağıt deposu, otomatik kağıt beslemeli tarayıcı ayrıca havale işlemlerini kolaylaştıracak faks

Lazer almayın derim yüksek kalite, az uğraş için, yüksek sayıda baskı usb'Den baskı, buluttan baskı... Ve daha birsürü özellik ve tabiki de can dostumuz Wi-fi yazdırma
  • quote:

toner masrafı aşırı fazla mx925 size uygun stüdyo kalitesinde baskı, orta-yüksek sayıda çıktı alma, dahili kağıt deposu, otomatik kağıt beslemeli tarayıcı ayrıca havale işlemlerini kolaylaştıracak faks

Lazer almayın derim yüksek kalite, az uğraş için, yüksek sayıda baskı usb'Den baskı, buluttan baskı... Ve daha birsürü özellik ve tabiki de can dostumuz Wi-fi yazdırma

Bunda dublex baskı var değil mi? Bitmeyen kartuşlu bulsam alacağım fakat bulamadım

• quote:

quote:

Bunda dublex baskı var değil mi? Bitmeyen kartuşlu bulsam alacağım fakat bulamadım

Alıntıları Göster
    Oto duplex ---http://dolankartus.com.tr/canon-pixma-mx925-kolay-dolan-kartus varda bitmeyen mürekkep 850 tl alırsan yazayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersan1 -- 4 Ekim 2015; 22:58:28 >

• quote:

Oto duplex ---http://dolankartus.com.tr/canon-pixma-mx925-kolay-dolan-kartus varda bitmeyen mürekkep 850 tl alırsan yazayım

http://www.bitmeyenkartus.com.tr/CANON-MX925-VE-KOLAY-DOLAN-KARTUS-SISTEMI-1-Sayfa-Renkli-Baski-002-TL,PR-11105.html buradan 574 TLye buldum.

Alırsanız haber verin tavsiyem budur tam otomatik yüksek yazdırma kapasitesi kağıt deposu ... Yazıcı tamir olmazsa veya pahalı olursa alacağım.(Alırsam normal kartuşlu alacağım yani kartuş bana pahalıya patlayacak)
  • quote:

Alırsanız haber verin tavsiyem budur tam otomatik yüksek yazdırma kapasitesi kağıt deposu ... Yazıcı tamir olmazsa veya pahalı olursa alacağım.(Alırsam normal kartuşlu alacağım yani kartuş bana pahalıya patlayacak)

Hocam çok kararsız kaldım ve hızlı olması sebebiyle lazer almaya karar verdim. Birde iki kişi kullanacağımız için uzun zaman sıkıntıya sokmasın mürekkeple uğraşmayalım diye buna karar verdik. Bu arada tavsiyeleriniz için teşekkürler.
    unutmayın renkli toner acayip pahalı 500 tl sarı renk (internette gördüğüm)
  • quote:

unutmayın renkli toner acayip pahalı 500 tl sarı renk (internette gördüğüm)

Renkli almayacam. renkli çıktıyı farklı şekillerde ayarlayacam artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.