Şimdi Ara

free servır migrate yapcam realm tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burning legion servırında alli warloğum var. paso lag ve pvp de allilerin ezilme durumundan dolayı migrate olcam .4 tane realmden birine gidelilirim. site oyle diyor mazrigos,veknilash,magtheridon, burning stepps tavsiyesi olan varmı istediğim özellik şunlar . 1. si pvp de ezilmek istemiyorum allerin ezik olmadığı tamam hep kazanmayabilirizde kardeşim bl de mezardan doğamıyoruz 2 haftadır daily pvp yi yapamadım ya 2. si ise gearım sağlam rahatca raid bulabilirmiyim ölü bir servırada girmek istemiyorum . yorumlarınız bekliyorum . şimdiden teşekürler

• Hadi arkadaşlar gösterin bir realm şu alli warloğa bıkmış artık horde rojlardan.
    Neyse BL de pvp iyidir bence sen takımını bir kişi eksik bırakıyorsun ve yenilme yüzdeniz artıyor çünkü biz horde tarafı olarak BL deki allylardan çok çekiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 13 Ekim 2009; 23:22:09 >
  • Şimdi bak, Blizz eğer "free" diyorsa bu kötüdür. Amerikan şirketi herşey parayla, bişey bilmesen de bedava olan şeyde bi bit yeniği olduğundan şüphelen.

Bedava transferin nedeni oralarda Ally'lerin çok fazla azınlıkta olmaları. Sen ezilmekten şikayetçiymişsin, o "free" yapabileceklerinde beterin beteri var.

Magtheridon en korkuncu diyebilirim, %90 Horde, %3 Ally var, niye %3 çünkü millet ölmekten dolayı açıp da oynamak istemiyor. Bedava gelenler en sabırlısı 2 ay dayanıp sonra 20€'a başka yere kaçıyor. Durumu anlatan en basit örnek: WG'da en kalabalık 11 kişi olduğunu hatırlarım 11 Ally'ye karşın 120 Horde...

Geçen kullanmadığım bi lvl 12 karakteri de Mazrigos'a taşıdım, eski realm'de yer açmak için. Nispeten daha iyi Magtheridon'a göre ama gene Ally eziliyor, en çok %20 nüfüs.

Vek'nilash'da bi deneme karakter aç bak SW'de bu saatte 3 kişi bulursan şanslısın, onlar da Horde değilse çok şanslısın

Burning Stepps'i denemedim ama %20 civarı Ally olması gerek orda da.

• http://www.wowrealmstatus.net/ belki yardımı dokunur size.
  • tamam rogeler azima sıçıyo o doğru ama normaldir pvp gear yok neden dersen bl de pvp olayı yok ama lag ta baya oluyor ve akşam 8 9 gibi oyuna girmek imkansız gibi en az 10 dakika beklemek gerekiyor. sıra almak için ben bide salaklığıma buraya migrate usulu geldim nikimi ...... yaptım şansa daha önceden bu realmde ....... diye biri varmış ve hiç sevilmeyen biriymiş. kime oyunda selam atsam küfrediyor ve ingore ediyor yani ne diyim türk guildi bulamadım bende yabancı guiltlerden şansımı deneyim dedim neyse bakarız çaresine göçecez gene buradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mselcuks

Şimdi bak, Blizz eğer "free" diyorsa bu kötüdür. Amerikan şirketi herşey parayla, bişey bilmesen de bedava olan şeyde bi bit yeniği olduğundan şüphelen.

Bedava transferin nedeni oralarda Ally'lerin çok fazla azınlıkta olmaları. Sen ezilmekten şikayetçiymişsin, o "free" yapabileceklerinde beterin beteri var.

Magtheridon en korkuncu diyebilirim, %90 Horde, %3 Ally var, niye %3 çünkü millet ölmekten dolayı açıp da oynamak istemiyor. Bedava gelenler en sabırlısı 2 ay dayanıp sonra 20€'a başka yere kaçıyor. Durumu anlatan en basit örnek: WG'da en kalabalık 11 kişi olduğunu hatırlarım 11 Ally'ye karşın 120 Horde...

Geçen kullanmadığım bi lvl 12 karakteri de Mazrigos'a taşıdım, eski realm'de yer açmak için. Nispeten daha iyi Magtheridon'a göre ama gene Ally eziliyor, en çok %20 nüfüs.

Vek'nilash'da bi deneme karakter aç bak SW'de bu saatte 3 kişi bulursan şanslısın, onlar da Horde değilse çok şanslısın

Burning Stepps'i denemedim ama %20 civarı Ally olması gerek orda da.

Katılıyorum, Blizzard kötü durumda olan server oranlarını "bedava" olarak düzeltmeye çalışıyor. Çooook fazla katılım olsa bile zor düzelecek serverler gerçekten oranlar yukarıdaki alıntıdaki gibi çok absürd.

• quote:

Orijinalden alıntı: altugaaa

http://www.wowrealmstatus.net/ belki yardımı dokunur size.

Bunun gibi listeler bazı realm'lerde tutsa da çoğunda aşırı derece yanlış, çünkü veriler resmi Blizz'e ait değil, oynayanlar belli aralıklarla veri giriyorlar.

Mesala diyelim bi realm'den toplam 30 kişinin verdiğine göre bi yüzde yazıyor bunlar, yani 28'i Horde karakteri ise sonuçta %95 Horde çıkıyor ama yanlış.

Örnek olarak:
    Aggramar EU
    http://www.wowrealmstatus.net/servers/eu/aggramar.php
    1.5 senedir ana karakterlerim orada, bu listeye göre %95 Horde imiş, %5 Ally imiş.. Oysa Ally oranı gerçekte yaklaşık %55-65 arasında, Horde yarından az, hatta azınlıkta, oysa bu listeye göre Ally yok denecek kadar az..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.