Şimdi Ara

Frontpage'te sayfa görünümünü sabitleme!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar web tasarımı konusunda 0 bilgiye sahibim. Bilgisayar öğretmeniyim ve bu alana daha önce hiç ilgi duymadım. Zorunluluk dolayısıyla çok basit bir site hazırlamam gerekiyor. Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım:

1024*768 (ekranı kaplamış) modda çalışıyorum. Katmanları, resimleri, yazıları vs. ayarladım. Ancak sayfayı explorerda farklı bir çözünürlükte açtığımda katmanlar falan kayıyor. Sayfanın genişliğini nasıl sabit tutabilirim?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

• evet bende bu konuda şikayetciyim.aynı şeyi bendede yapıyor.bilenler yardım etsin lütfen.
  • bende bu sorunu çözemedim ve asla katman kullanmıyorum...
    ya frontpage bu işi beceremiyor, yada ben yapamıyorum...

bence dream waver kullan...
    fp nin bu alanda eksikliği çok... bazı işlemler saç baş yoldurtuyor...
  • Valla ben kötü ve geçici bir çözüm buldum ama çok da kullanışlaı değil. Sayfaya yterleştireceğim herşeyi katmanların içine yerleştiriyorum ve katmanları pixel bazına konumlandırıyorum. Örneğin; soldan 10 piksel üssten 100 piksel gibi.

Böyle yapıldığında form bozulmuyor ancak site farklı çözünürlükte açıldığında sola dayalı duruyor
  • FrontPage macerası başlamadan bitsin o zaman.

Asp öğreneyim bari. Geçici olarak yapayım şu siteyi de bi. Ooofff offf. Üniversiteden beri uğraşmıyorum yazılımla. Yemini bozacam çok fena yazacam haaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.