Şimdi Ara

FSP BlueStromII 500W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FSP BlueStromII 500W 24 Pin Güç Kaynağı -12cm

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=343&pid=2707

Bu güç kaynağı sizce sessiz mi forumda baktım sessiz diyende var sesinden şikayetçi olanda var. Bu güç kaynağını almayı düşünüyorum.

• bende de var. biraz ses yapıyor nedense. sistem çok sessiz benim sesini duyduğum tek alet psu. bazı arkadaşlarda sessiz demiş. ben kasayı 1 ay bir temizlerim fanlarım falan kaliteli ayrıca kendi yaptığım bir fan kontrol ile tüm fanları ayarlayabiliyorum. sadece ses yapan psu. ya ben çok sessizlik hastasıyım yada psu ses yapıyor. fakat çok ses çıkarmıyor sadece gece downloadda sesini duyuyorum veya dikkat kesilip dinlediğimde. fakat ben hiç ses yapmasını istemiyorum. garnatisi olmasa açıp fanını değiştireceğim ..
  • bende aslında fsp bluestorm 500 wat var bu ses yapıyor, fakat bi arkadaş kasa topladı güç kaynağı olarak bluestorm II aldı ve çok sessiz demekki bluesotrm ile bluestorm II arasında sessizlik farkı var bence forumdaki arkadaşlar bluestorm ile bluestorm II yi karıştırıyolar sessizlik konusunda.
  • bende bs1 var,hiç sesini duymuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

bende bs1 var,hiç sesini duymuyorum.

alla alla enterasan ben ilk aldığım günden beri sesli acaba power suppley in diğer donanım bileşenleriyle sessizlik kapsamında bi bağıntısı söz konusu olabilir mi?
  • Belirttiniz güç kaynağı bende mevcut ve hiç ses yapmıyor.
  • sessizlik kişiden kişiye değişiyor. bendeki fsp bsII 'yi yakın bir zamanda sattım yerine LC-Power 5600 aldım. kesinlikle daha sessiz. kalitesine diyecek bir şey yok ama ses konusunda hassas olanlar Fsp bsII 'den uzak dursunlar derim.
  • Bluestorm 2 500 watt Psu, LC power 550 watt psu dan daha kaliteli. 12 v1 ve v2 değerleri fsp bs2 de daha stabil.
    Kasada en çok ses yapan cpu fanıdır. Özel soğutucu alarak bunun önüne geçebilirsiniz.

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=lc6550

http://www.directron.com/bluestormii500.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 27 Ocak 2008; 21:08:30 >

• arkadaş kaliteli mi diye değil, sessiz mi diye sorduğundan bu şekilde önerdim. Sonuçta kesin olarak daha sessiz olduğunu söyleyebilirim. LC-Power'ın kalitesini bilemem ama çok memnunum....
  • Ben kullnaıyoyorum bu psu yu. Valla feel in o dandik psu sundan kurtulunca kasadan büyük bi ses çıktı bu psu cpu fanı kasa fanının dan dolayı sesini kulağıma ulaştırmaıo ama kulağımı dayayıp dinlersem sesi halen duyamıom. şaka şaka. az bişey ses çıkıo ama o sesi de maasa başında otururken zor duyarsın. en azından bende böyle

Bu arada bu psu alcak arkadaşlar varsa hiç düşünmeden alabilirler. Gerçekten kaliteli ve stabil bi ürün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.