Şimdi Ara

FUJIFILM FINEPIX Z10FD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar profesyonel olmamak kaydıyla kullanmak için bu makinayı 350 liraya teknosa dan aldım.bir de sizin görüş ve yorumlarınızı görmek istiorm belki işten geçti die düşünebilirsin ama yine de -/+ yönleriyle değerlendirirseniz çok sevinirim saygılar...

• kullanan görüşü olan yok mu yaw :(
  • elinde bu makineden bulunan biri olarak asıl, senin değerlendirmelerini biz bekliyoruz. bir kaç resim eklersen memnun oluruz.fujinin makineleri genelde iyidir.

ek:http://www.steves-digicams.com/2008_reviews/fuji_z10fd.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lupara_ -- 4 Temmuz 2008; 0:17:47 >
  • pek resim çekecek fırsatım olmadı ama en kısa zamanda eklerim...

genel görünüm olarak dizaynı hoşuma gitti ve kolay kullanımı güzel video kaydı tatmin edici makroları da iyi seviyede ama tabi yeterli çekim fırsatım olmadı 1-2 pozlk konuşuyorum saygılar...
  • Arkadaşlar geçen hafta ben de z10 fd aldım. Çok kibar şık bir model ama çekimlerinin normal olduğu kanaatindeyim. Olağanüstü bir şey göremedim.
  • Makro çekimleri iyi gibi. Kullanan arkadaşlarda yorumlarını paylaşırsa iyi olur.
  • ben kullanıorum makine güzel bencee bende teknosadan aldım 2 ay önce makroda başarılı bence özelliklerine göre.
  • Tekno mu!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.