Şimdi Ara

DC IN 5v girişi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
38.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende Nikon coolpix L105 var.Cihazın sağ tarafındaki kapakta ''DC IN 5.0V'' yazıyor.Bu giriş ne için koyulmuş acaba?

• Yapay Zekanın Yanıtı

DC Girişi 5V: Anlamı ve Kullanımı

DC 5V Nedir?

DC 5V, cihazlarınıza güç sağlamak için kullanılan bir doğru akım (DC) voltajıdır. Genellikle taşınabilir cihazlar, cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve oyun konsolları gibi elektronik cihazlarda kullanılır.

DC IN'nin Anlamı

"DC IN", cihazınızın DC gücü aldığı bağlantı noktasını ifade eder. Bu bağlantı noktası genellikle cihazın üzerinde "DC IN" veya "5V IN" olarak etiketlenir.

DC5V'nin Kullanımı

DC5V gücü, cihazınızın işlevselliği için gereklidir. Cihazınıza uygun DC5V adaptörü kullanmak çok önemlidir. Yanlış adaptör kullanmak cihazınıza zarar verebilir.

Input DC 5V Ne Demektir?

"Input DC 5V", cihazınızın çalışmak için 5V DC güce ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Cihazınızı şarj etmek veya çalıştırmak için bu voltajı sağlayan bir adaptöre bağlamanız gerekir.

Output DC 4V Ne Demektir?

"Output DC 4V", cihazınızdaki bir bağlantı noktasının veya bileşeninin 4V DC güç sağladığı anlamına gelir. Bu, cihazınızın diğer cihazları şarj etmesi veya çalıştırması için kullanılabilir.

Özetle, DC5V girişi, elektronik cihazlarınıza güç sağlayan bir DC voltajıdır. Cihazınızı doğru DC5V adaptörüyle çalıştırmak, güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için çok önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • bu giriş doğrudan besleme için konulmuş olabilir 5 volt doğru akım girişi demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz06

bu giriş doğrudan besleme için konulmuş olabilir 5 volt doğru akım girişi demek

tamamda ne işe yarıyor?
  • uığgun adaptör ile pilsiz çalıştırmaya yarar
  • Fotolara tv de bakmak için olsa gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz06

uığgun adaptör ile pilsiz çalıştırmaya yarar

teşekkürler anladım.
  • evde kullanılacaksa(Atıyorum video için)
    son derece yararlı .
    pilin ömründen yememiş olursunuz
  • Ayrıca Webcam olarak kullanılabiliyorsa makineniz, işe yarar.
  • Bilgisayarların USB girişleri de 5V uygun bir kablon varsa bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackducati

Bilgisayarların USB girişleri de 5V uygun bir kablon varsa bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir belki

avatardaki gibi olmasınlar sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephistopheless

quote:

Bilgisayarların USB girişleri de 5V uygun bir kablon varsa bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir belki

Avatarı izlemedim nasıl bir sahne

• quote:

quote:

quote:

kullanıcı resminizden söz ediyorum

• quote:

quote:

quote:

Adam avatarı izlememiş çok şey kaybetin bence....

• blackducati kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.