Şimdi Ara

G3258 KULLANICILARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g3258 aldım bende, ramler gelince izlenimlerimi paylaşırım konuda
  • Beyler ekran kartinizla beraber bf4,farcry4 dener misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu günceldir
  • Bende de g3258 var h81m - s2pv ile 3.9 ghz stok voltaj ile. 2 haftaya ekran kartı alacağım ikinci el 7950 ya da sıfır r9 270x vs. O zaman oyun tesleri yaparim. Şimdi kullandığım ekran kartıyla (hd 7730) 1080p de ultra da lol 70-80 fps gölgeleri kapatınca 200 fps civarı. Cs go da ultra ayarlarda 45-50 fps bazı ayarlardan kısınca 80 fps civarı oynanıyor. Bf4 ü lowda 40 fps oymuyorum ekran kartından dolayı bf3 de medium da 40fps civarı. Ekran kartını değiştirince yeni sonucları yazarım

• g3258
    4gb 1333 ram
    asus h81m-c
    asus gtx 550ti

BF3: medium ayarlarda 50-60 fps
    LoL: ultra ayarlarda 120-150 fps
    FarCry3: orta ayarlarda 45-55 fps

denedikçe eklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amksqs

g3258
    4gb 1333 ram
    asus h81m-c
    asus gtx 550ti

denedikçe eklerim

Ben
    4590
    8gb 1600mhz
    PC mate
    MSI Gtx970 ile lolde seninle aynı fpsyi alıyorum. 5-6 saniyelik video çekip atar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Y2kmtt

quote:

g3258
    4gb 1333 ram
    asus h81m-c
    asus gtx 550ti

denedikçe eklerim

Ben
    4590
    8gb 1600mhz
    PC mate
    MSI Gtx970 ile lolde seninle aynı fpsyi alıyorum. 5-6 saniyelik video çekip atar mısın?

hocam nereye atıyım videoyu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Y2kmtt

quote:

g3258
    4gb 1333 ram
    asus h81m-c
    asus gtx 550ti

denedikçe eklerim

Ben
    4590
    8gb 1600mhz
    PC mate

hocam nereye atıyım videoyu

Telefonla çektiyseniz whatsappdan atabilirsiniz. Özelden numaramı bıraktım.

• bende de g3220 var ne darboğaz yapıyor meret.ocde olmuyor
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    Hocam CSGO da ayarlar ultra mı medium mu ? Birde ekran çözünürlüğünüz nedir?
  • testleri bekliyoruz
  • Y2kmtt kullanıcısına yanıt
    Herkeste su fps aliyorum falan demis is ekran kartinda bitmiyor mu ss veya video koyun islemci kullanimina bakalim.yapiosa ne kadar darbogaz yapiyor.

Kardes en cokta senden bekliyorum.butcefen dolayi gtx 970valip yaninda bu islemciyi alip idare etme gibi fikrim var lutfen test koyar misin.

Zamaninda konu acmistim sagolsunlar fikrimden vazgecirmeyi birakip beni deli bile ettiler foruma kusecektim.sanki hepsi kullaniyor bu islemciyi.gelmis g3220 var onunla oynayamiyorum bunla nasil oynicaksin gibi sozler edildi.o yuzden guzel bi konu olmus ama herkesin gorsel,somut deliller koymasi gerekiyor bence.

• emrebdt kullanıcısına yanıt
    Akşam eve geçince bir video çekerim. Forumda birçok kişi sallıyor ben bu sistemle bu fpsyi aldım falan filan diye hikaye.
    Lolde oyun başında minyonlar harekete geçmeden 235fps falan gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Oyun başladıktan sonra 160fpslerde oynuyordum. Oyunu low'a çekince de durum aynı.
    Bilgisayarı topladıktan sonra en fazla 2 saat çalıştırmışımdır. Bu aralar zorunlu mesaiye kalıyorum. Şu sistemi adam gibi test etme fırsatım olmadı.

Bekliyor olacağım.Yalnız lol değilde biraz daha zorlayacak oyun ile test ederseniz bence bi anlam kazanır.Zaten 970 in performansı belli ama g3258 ne kadar darboğaz yapıyor ve bu fps ye ne kadar etki ediyor onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

Bekliyor olacağım.Yalnız lol değilde biraz daha zorlayacak oyun ile test ederseniz bence bi anlam kazanır.Zaten 970 in performansı belli ama g3258 ne kadar darboğaz yapıyor ve bu fps ye ne kadar etki ediyor onu merak ediyorum.

emin ol fx 6300 kdr darboğaz yapmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

Bf4 var 1080p ultrada rahat hiç takılmadan oynuyorum ama fraps nedense kaç FPS aldığımı göstermedi benimde vaktim yoktu pek önemsemedim.

• Arkadaslar sizce R9 270 ile birlikte nasıl performans alırız? Tam stabil çalışırlarmı? Ya da R9 285, GTX 760 gibi kartlarla çok mu darboğaz olur?

Bu arada kusura bakmayın mobilim konuyu tam inceleyemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulshizza -- 11 Şubat 2015; 17:34:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Hocam CSGO da ayarlar ultra mı medium mu ? Birde ekran çözünürlüğünüz nedir?

high medium arası. monitörüm eski olduğu için 1152 çözünürlükte. bu şekilde ortalama 150 fps 100ün altına çok nadir düşüyor. tabi ekran kartımın hd4850 512mb olduğunu unutmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 11 Şubat 2015; 19:39:15 >
  • Overclock yaparken kaç voltaj ile hangi seviyelere ulaşabileceğinizi bu tablodan öğrenebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadurtye -- 11 Şubat 2015; 19:40:37 >
    Vaktiginiz oldugunda islemci kullaniminida gosteren video bekliyorum sizden.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.