Şimdi Ara

Galatasaray İktisat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beliefisabeautifularmor B kullanıcısına yanıt
    İç sınav kriteri lys de sosyal veya tm bölümlerinden ilk 25 bine girmekti. Ben sosyalde 12.900 mü öyle bir şey oldum. TM sıralamam pek iyi değildi 35 bin civarı. Yabancı dil sınavı çok iyiydi ama 130. olup okul puanıyla 3k ya düşürdüm. Yıl boyunca Lys yanında bu sınav içinde özel olarak çalışmam gerekti ama çok yoğun bir çalışma yapmadım biraz zorlasam hukuk olurdu belki.Fransız okullarının en büyük avantajlarından biri bu Galatasaray üniversitesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler içimi rahatlattınız. 2. Hakkıma iktisat yazdığım için işletmeye giremiyormuşum zaten. Hukuk ihtimali duruyor ama çok zor. Bizim okullardan 15 kişi alınıyor ben 9. Yedeğim.

• Anladım. Fransızca zor nasıl yaparım bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beliefisabeautifularmor B kullanıcısına yanıt
    Eve dönünce mesaj atarım tavsiyelerimi. Okul başladığında Fransızca kitaplarımı da verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: beliefisabeautifularmor

İngilizcem iyi değil, ingilizceyi de geliştirme fırsatı bulabilir miyim bu arada?

İngilizceyi geliştirme fırsatı lisans 2. sınıfından sonra bulabilirsin. Hazırlık eğitimin kalitesi genel olarak iyi. Aralarında çok iyi hocalar da var. Ben şansa inanılmaz bir hocanın sınıfına düştüm 25 kişilik sınıftan sadece 4 kişi kaldı düşün. Diğer sınıflarda ortalama 18 kişi geçer 7 kişi civarı kalır. Bu kalanlardan 2-3 tanesi seneye geçerim, bu sene kasmak istemiyorum kendimi diyen tipler.

Kısacası günübirlik ilk 3-4 ay dersleri takip edip günde 1-2 saat tekrar ve okulun çalışma sitesinden çalışırsan çok rahat şekilde geçersin.

Bu kadar korkmana gerek yok. Bu okulda herkes 0'dan başlıyor ve ilk sene sonunda orta derece Fransızca biliyor oluyorsun.

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, çok açıklayıcı oldu.

• Çok teşekkürler henüz kesin karar veremedim odtü-gsü ikilemi yaşıyorum ama gsüye karar verirsem çok iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.