Şimdi Ara

Galaxy mini mi Galaxy Fit mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy mini almayı düşünüyordum ama sanırım bugün galaxy fit piyasaya çıkmış.

Galaxy mini hızlı alda 498 TL 500 e tamamlarsak 100 tl hediye çeki veriyor.

Galaxy Fit ereyon.com da var fiyatı havale ile 569 TL

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=648400&ref=akakce&v=1.30.8

hangisini tavsiye dersiniz.

• iki telefonun karşılastırmaları bütçenize ve kullanım amacınıza göre hangisi uygunsa onu alın derim
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3726&idPhone2=3725
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

iki telefonun karşılastırmaları bütçenize ve kullanım amacınıza göre hangisi uygunsa onu alın derim
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3726&idPhone2=3725

karşılaştırma için teşekürler

aslında üç aşağı beş yukarı çoğu özellik aynı. fit de 5 mp kamera ve autofocus var.
    minide ise 3 mp kamera, autofocus yok.

pek fiyat farkıda yok yaklaşık 70 TL gibi.

birde sanki fit in tasarımı miniden daha güzel duruyor
    acaba hangisinin şarjı daha uzun gider?

• Galaxy fit daha güzel ve özelliklerde daha iyi,tabi karar senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoakk

Galaxy fit daha güzel ve özelliklerde daha iyi,tabi karar senin.
    p503 de alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

p503 de alabilirsin.

aslında önce ona karar vermiştim.. teknosada inceledim. şarjı çabuk bitiyor diye vazgeçtim. birde galaxy lerin tasarımı daha çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matis01

quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

p503 de alabilirsin.

aslında önce ona karar vermiştim.. teknosada inceledim. şarjı çabuk bitiyor diye vazgeçtim. birde galaxy lerin tasarımı daha çok hoşuma gitti.

Alıntıları Göster
    Aslında bunların bir başka kardesi daha var tabi ne zaman gelir bilinmez
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_gio_s5660-3741.php

• Kamera onemli degilse direk mini hic gerek yok fit e hersey ayni zaten bi tasarim bide kamera farki. 460 lara kadar mini bulunuyo. Akakceden bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

Aslında bunların bir başka kardesi daha var tabi ne zaman gelir bilinmez
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_gio_s5660-3741.php

evet oda güzelmiş CPU 800MHz ve led flash var. acaba ne zaman çıkar?
  • galaxy fit in bekleme suresi daha uzun
    16 milyon renkli ekraniyla miniye gore daha iyi
    5mp kamerasiylada miniden daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

galaxy fit in bekleme suresi daha uzun
    16 milyon renkli ekraniyla miniye gore daha iyi
    5mp kamerasiylada miniden daha iyi
    galaxy fit
  • quote:

Orijinalden alıntı: nik-bulamadım

galaxy fit

Alıntıları Göster
    Bu samsung ne yapıyor ya telefon piyasası benden sorulur mu demek istiyo? Ne oluyor yav mini ice derken şimdide fit mi? Herkesin bir samsungu olacak galiba. Önceden herkesin elinde nokia vardı şimdi kime baksam herkeste samsung var dahada yaygınlaşacak galiba. En çok sevindiğim şeylerden biri şu wavein b.kunu çıkarmadan 2yi çıkarttılar ve o şık telefon piyasada tek kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgintr

Bu samsung ne yapıyor ya telefon piyasası benden sorulur mu demek istiyo? Ne oluyor yav mini ice derken şimdide fit mi? Herkesin bir samsungu olacak galiba. Önceden herkesin elinde nokia vardı şimdi kime baksam herkeste samsung var dahada yaygınlaşacak galiba. En çok sevindiğim şeylerden biri şu wavein b.kunu çıkarmadan 2yi çıkarttılar ve o şık telefon piyasada tek kaldı.

Alıntıları Göster
    bence gio onu bekle 1 ay sonra cıkacak çözünürlügü ve işlemcisi ikisindende yüksek ama kamera 3 mp ve flaşı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bekemyigit

bence gio onu bekle 1 ay sonra cıkacak çözünürlügü ve işlemcisi ikisindende yüksek ama kamera 3 mp ve flaşı yok.

Alıntıları Göster
    fit ve giolar ne zaman gelecek türkiyeye ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ern_qfb

fit ve giolar ne zaman gelecek türkiyeye ?.

Alıntıları Göster
    fit 21 mart pazartesi cıkıyor gio da çıkabilir . ama gionun çıkışı nisan ilk haftası deniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoxlost

fit 21 mart pazartesi cıkıyor gio da çıkabilir . ama gionun çıkışı nisan ilk haftası deniliyor

hmm sağolasınn.iki gün internete girmedim yeni telefon mu çıkardılar diyecektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ern_qfb

quote:

Orijinalden alıntı: apoxlost

hmm sağolasınn.iki gün internete girmedim yeni telefon mu çıkardılar diyecektim

Alıntıları Göster
    hızlıala mesaj atmıştım fit stoklara nezaman girecek diye. az önce cevap gelmiş.
    mesaja göre haftaya pazartesi stoklarda olacakmış.

quote:

xxxxxxx
    Soru: Samsung Galaxy Fit S5670 cep telefonu stoklarınıza ne zaman girecek. ereyon.com da stoklara girmiş. eğer stoklara girecekse sizden almayı düşünüyorum. bilgi verirseniz sevinirim. saygılar...
    Tarih:19.03.2011
    Saat: 00:57

quote:

Müşteri Hizmetleri
    Cevap: Ürün distribitör stoklarına önümüzdeki hafta girecek. ürün şuan kimsede yok. satışa açmış olabilir ancak elinde ürün olmadığı için kimse gönderim yapamaz. pazartesi günü satışa açılacaktır.
    Tarih:21.03.2011
    Saat: 09:02

• quote:

hızlıala mesaj atmıştım fit stoklara nezaman girecek diye. az önce cevap gelmiş.

quote:

xxxxxxx
    Soru: Samsung Galaxy Fit S5670 cep telefonu stoklarınıza ne zaman girecek. ereyon.com da stoklara girmiş. eğer stoklara girecekse sizden almayı düşünüyorum. bilgi verirseniz sevinirim. saygılar...

quote:

Müşteri Hizmetleri
    Cevap: Ürün distribitör stoklarına önümüzdeki hafta girecek. ürün şuan kimsede yok. satışa açmış olabilir ancak elinde ürün olmadığı için kimse gönderim yapamaz. pazartesi günü satışa açılacaktır.

Alıntıları Göster
    Fit daha karizmatik

• quote:

quote:

xxxxxxx

quote:

Müşteri Hizmetleri

o mesajı atmadıgım yer kalmadı telpa başarı samsung ve birkaç yere attım cuma günü cevap geldi telpa dan 21 mart pazertesi deniliyordu satış için dedikleri gibi hepsi burada hızlı al ve ilk olarakda ereyon da satışa çıkmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: nik-bulamadım

quote:

quote:

xxxxxxx

quote:

Müşteri Hizmetleri

o mesajı atmadıgım yer kalmadı telpa başarı samsung ve birkaç yere attım cuma günü cevap geldi telpa dan 21 mart pazertesi deniliyordu satış için dedikleri gibi hepsi burada hızlı al ve ilk olarakda ereyon da satışa çıkmıştır

Alıntıları Göster
    Galaxy fit özellikleri hızlıalda farklı hepsiburada da farklı yazıyor. Acaba hangisi doğru.

Hızlıal:
    Ekran Renk Çözünürlüğü: 262.144 Renk
    Entegre Flaş: Yok

Hepsiburada:
    Ekran Renk Çözünürlüğü: 16 milyon
    Entegre Flaş: var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.