Şimdi Ara

Galaxy Note mu Optimus 4x hd mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a Arkadaşlar yok nexus 4 çıkıcak bekle filan sıkıldım artık o yüzden ocağın 10 unda alıcam telefonu.Şimdi 2 telefon arasında kaldım.Galaxy noıte ve 4x hd.4x hd donanım olarak note'dan üstün ama samsung 4.1 duyurdu note için ve birçok yenilik geliyor jb ile (Note 2 'nin nerdeyse tüm özellikleri)Buda beni note' a çekiyor açıkçası.Şimdi size soruyorum arkadaşlar Galaxy note mu alayım yoksa donanımına güvenip 4x hd mi ?
    Cevaplayanlardan şimdiden teşekkür ediyorum.

• Konu güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Yok mu kimse ya'

• Kesinlikle 2si de değil. Note kullanmadım 4x kullandım. Şöyle söyleyeyim 4x uygun fiyatı ve özellikleri-hediyeleriyle tercih ettim ancak kağıt üzerinde çok iyi olsa da kullanımda tam facia. Yazılımsal problemleri fazla.1 ayda 3 kere servise verdim zar zor iade ettim. Forumuna gidecek olursan görürsün herkes başka problem yaşıyor. Lg yazılım konusunda çok başarısız.

Note da bence artık çok geride kaldı o boyutta telefon alacaksan kesinlikle note 2 olmalı.

• Maalesef note 2 olamaz bütçem yeterli değil bu arada kullanıcı yorumunuz benim ıçin çok önemliydi.1200 tl bütçem var ve bu fiyata bu telefonlar var.Bu 2 telefon değilse hangi telefonu almalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Kesinlikle 2si de değil. Note kullanmadım 4x kullandım. Şöyle söyleyeyim 4x uygun fiyatı ve özellikleri-hediyeleriyle tercih ettim ancak kağıt üzerinde çok iyi olsa da kullanımda tam facia. Yazılımsal problemleri fazla.1 ayda 3 kere servise verdim zar zor iade ettim. Forumuna gidecek olursan görürsün herkes başka problem yaşıyor. Lg yazılım konusunda çok başarısız.

Note da bence artık çok geride kaldı o boyutta telefon alacaksan kesinlikle note 2 olmalı.

Peki s2 kullandınızmı onun performansı nasıl . Aklımda o var .
  • xperia ion düşünebilirsin bonubonda 999 TL
  • @ghost37 telefondan beklentinize göre seçimler değişir bana göre.ben oyun oynamadığım için 4x sonrası 1199 tl ye sıfır iphone4 satın aldım bütçem buna yetti ilk kez iphone kullanıyorum ve gayet memnunum. Stabilite ve uygulama kalitesi istiyorsanız ios tam size göre. Sıfır iphone4 veya temiz 4s bulabilirseniz olabilir.

Android telefon 2 kez kullandım 2 kez pişman oldum belki benim şansızlığım ama telefon hata verince uygulama çökünce deli oluyorum. Nexus 4 ne zaman çıkar bilmiyorum ama en güncel android yazılımı olacağı için bence en uygun android telefonu. Bekleme derdi yok yeni sürüm çıktığı gibi telefonda. Ayrıca samsung yazılım desteği konusunda iyi. Ama kullanmadığım için net bişey diyemem. Sadece 4x ten uzak durmanı önerebilirim kullandım çünkü:)

@çikilota s2 kullanmadım bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem şimdi bir şey diyip..

• Galaxy Nexus ve Xperia p cihazlarınada göz atın

• quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

@ghost37 telefondan beklentinize göre seçimler değişir bana göre.ben oyun oynamadığım için 4x sonrası 1199 tl ye sıfır iphone4 satın aldım bütçem buna yetti ilk kez iphone kullanıyorum ve gayet memnunum. Stabilite ve uygulama kalitesi istiyorsanız ios tam size göre. Sıfır iphone4 veya temiz 4s bulabilirseniz olabilir.

Android telefon 2 kez kullandım 2 kez pişman oldum belki benim şansızlığım ama telefon hata verince uygulama çökünce deli oluyorum. Nexus 4 ne zaman çıkar bilmiyorum ama en güncel android yazılımı olacağı için bence en uygun android telefonu. Bekleme derdi yok yeni sürüm çıktığı gibi telefonda. Ayrıca samsung yazılım desteği konusunda iyi. Ama kullanmadığım için net bişey diyemem. Sadece 4x ten uzak durmanı önerebilirim kullandım çünkü:)

@çikilota s2 kullanmadım bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem şimdi bir şey diyip..

Valla deneyimlerinizden sonra 4x'den vazgeçtim.İos cihaz hiç kullanmadım.Ama sizin tam tersinize oyun hastasıyım diyebilirim.App Store google play'e göre baya pahalı bende bunu karşılayamam malum öğrenciyiz.Tabi benim için en önemli şey yazılım desteği çünkü telefonun ömrü 2 yıl olacak.Samsung Galaxy Note için 4.1'i duyurdu ama 4x için ses seda yok buda beni Note'a itiyor ama market sorunu olmasa 2.el temiz 4s alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Galaxy Nexus ve Xperia p cihazlarınada göz atın

Nexus her ne kadar yazılım kralı olsa da sgx540 ile ileriye dönük bir yatırım olmaz.Xperia p'ye hiç bakmadım bi göz atım ona da.

GPU: DB8500 Xperia P'nin bu gpusu.İlk defa duyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekstekalkmayancuk -- 29 Aralık 2012; 21:28:54 >
  • hocam 1200 tl'ye note alacağına 1350 tl'ye bonubondan note 2 al hem noteun en fazla 1 yıllık telefon note 2 yi ise en az 2 yıl kullanırsın bence bunu düşün

• Arkadaşlar 10 günlük yurtiçi s3 buldum 1200e buyük ihtimalle onu alícam ama bide lumia 820 hakkında dusunceleriniz neler?

• note
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.