Şimdi Ara

Galaxy S Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu kies ten güncelledikten sonra telefon tekrar başladı, ilk başta samsung galaxy s i9000 yazı sonrasında animasyonlu galaxy s yazısı geldi sonrasında ekran karardı ve anasayfa tuşunun yanında bulunan tuşların ışıkları yanıyor ve telefon arada bir titriyor. Telefonum öncesinde 3 tuş ile download moduna girebiliyorken artık giremiyor ve dolayısı ile hard reset yapamıyorum. Telefon sanırım bricked oldu. Bildiğiniz bir çözüm varmıdır arkadaşlar? bu arada telefona froyo 2.2 güncellemesini yapmaya çalışıyordum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaffa -- 6 Aralık 2010; 23:39:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zaffa

Telefonu kies ten güncelledikten sonra telefon tekrar başladı, ilk başta samsung galaxy s i9000 yazı sonrasında animasyonlu galaxy s yazısı geldi sonrasında ekran karardı ve anasayfa tuşunun yanında bulunan tuşların ışıkları yanıyor ve telefon arada bir titriyor. Telefonum öncesinde 3 tuş ile download moduna girebiliyorken artık giremiyor ve dolayısı ile hard reset yapamıyorum. Telefon sanırım bricked oldu. Bildiğiniz bir çözüm varmıdır arkadaşlar? bu arada telefona froyo 2.2 güncellemesini yapmaya çalışıyordum :(

Pili çıkarın 5-10 saniye bekleyip tekrar taktıktan sonra 3 tuşla recovery moda girip wipe cache ve wipe data seçeneklerini seçin
  • recovery mod a giremiyorum ki :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaffa

recovery mod a giremiyorum ki :(

Pili cikardiktan ve bekledikten sonra da giremiyor mu?
  • ne yazık ki olmuyor. ses açma, anasayfa tuşu ve power tuşuna basıyorum sonrasında galaxy s i9000 yazıyor elimi power tuşundan çekiyorum sonrasında animasyonlu samsung galaxy s yazısı geliyor:(
  • siralama da o sekilde olsun. yani sirayla once ses acma sonra home sonra da power seklinde..

bir de download modu deneyin olmazsa ses kapama + home + power

buna giriyor mu diye kontrol edin bir
  • ne yazık ki olmuyor:(
  • Eğer SD kart takılıysa onu çıkarın bir de. Yine pili çıkarıp bekleyip yine deneyin
  • sd kartı çıkarıp denedim olmadı sonrasında sim kartıda çıkarttım o zamanda olmadı :(
  • Eğer İngilizceniz varsa şunu bir okuyunhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=819551

3 buton çalışmazken download moda nasıl girilir diye anlatılıyor orada. Girebilirseniz tekrardan yazılım yükleyip kurtarabilirsiniz halen
  • konunuzda anlattığınız gibi yapmıştım böyle bir sorun oldu işte. İngilizcem var fakat o aleti yapacak pek bir bilgim yok ne yazık ki:(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.