Şimdi Ara

GAMEPAD'İM DE SIKINTI VAR ACİL YARDIM!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle gamepad'im logitech f710.Normalde örneğin ateş etme tuşuna basmadığım halde karakterin ateş etmesi ya da kendi etrafında otomatik dönmesi gibi bozukluklardan pilin zayıfladığını anlardım.Pili değiştirdiğim zaman durum düzelirdi ancak şu anda pili değiştirdiğim halde sıkıntı yaşıyorum.Gittim 2 yerden duracell pil aldım.İlk taktığımda ilk 5 dk çok güzel çalışıyor ancak ondan sonra sapıtmaya başlıyor kontroller.Gaz/fren tuşlarına bastığım halde tepki yok örneğin.Yani böyle anlatamadığım saçma sapan bir durum var.Karakteri kontrol edebiliyorum oyun içinde ancak araç kendi kendine geri gidiyor kendi kafasına göre gamepad oynuyor yani.Bir sürü pil taktım ilk taktığımda ilk 5 dk çok güzel çalışıyor ancak ondan sonra bozuluyor.Sorun neyden kaynaklanıyor anlamıyorum ne yapmam lazım??

• Ben F310 dan F710'a kadar olan bütün logitech game padlerini kullandım ve gördüğüm en büyün sorun bariz bir şekilde NBA oyunlarında koşma tuşu olan "RT" tuşunun takılması kendi kendine basıyor ( parmağımla tuşa basmadığım halde.) , yani ben koşmadan kendi kendine koşuyordu, bu da sataminanın bitmesine sebep oluyordu.
    Bunu her halde firmada biliyor ki garantiye gönderince tuş takımını değiştiriyorlar. Anlayacağın büyük ihtimalle seninde böyle bir sorunun var eyer garantisi bitmedise garantiye gönder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaldurGates

Ben F310 dan F710'a kadar olan bütün logitech game padlerini kullandım ve gördüğüm en büyün sorun bariz bir şekilde NBA oyunlarında koşma tuşu olan "RT" tuşunun takılması kendi kendine basıyor ( parmağımla tuşa basmadığım halde.) , yani ben koşmadan kendi kendine koşuyordu, bu da sataminanın bitmesine sebep oluyordu.
    Bunu her halde firmada biliyor ki garantiye gönderince tuş takımını değiştiriyorlar. Anlayacağın büyük ihtimalle seninde böyle bir sorunun var eyer garantisi bitmedise garantiye gönder.

Hocam şimdi başka bir oyunda denedim de sorunsuz çalıştı kontroller.Böyle bir şey olabilir mi oyundan oyuna farklılık gösterir mi anlamadım? Sadece o oyunda mı sıkıntı var yani?
  • NeİstediğiniBilmeyenAdam N kullanıcısına yanıt
    NBA basket oyununu işte bu yüzden örnek verdim, oyuncumun yorgunluğunu kontrol etmezsem atışlarım ve koşumda değişiklikler bariz bir şekilde göze çarpıyordu. dediğin gibi diğer oyunlarda fazla fark etmiyordum. Ama basket oyununda zamanlamayı daha hassas hasapladığımdan her şey ortaya çıkıyordu. Başka bir çözüm olarak önerim eyer bir arkadaşında F710 varsa getir evde dene ozaman farklı bir şeyler olduğunu görürüsün ama yine diyorum tek çözüm garanti bu tur sorunlar genelde donanımsal oluyor sanki yazılımlık bir şey yok.
  • quote:

NBA basket oyununu işte bu yüzden örnek verdim, oyuncumun yorgunluğunu kontrol etmezsem atışlarım ve koşumda değişiklikler bariz bir şekilde göze çarpıyordu. dediğin gibi diğer oyunlarda fazla fark etmiyordum. Ama basket oyununda zamanlamayı daha hassas hasapladığımdan her şey ortaya çıkıyordu. Başka bir çözüm olarak önerim eyer bir arkadaşında F710 varsa getir evde dene ozaman farklı bir şeyler olduğunu görürüsün ama yine diyorum tek çözüm garanti bu tur sorunlar genelde donanımsal oluyor sanki yazılımlık bir şey yok.

Ben de donanımsal olduğunu düşünüyorum ama garanti belgesini annem atmış sanırım o yüzden garanti işi zor.Ancak neden sadece 1 oyunda sıkıntı yaşadım onu çözemiyorum madem donanımsal o zaman her oyunda sıkıntı olması lazımdı biraz saçma değil mi?

• NeİstediğiniBilmeyenAdam N kullanıcısına yanıt
    ben 2 defa garantiye ayrı cihaz gönderdim ve tuş takımını değiştirdiler , saçma ama çözüm bu oldu ;)

Gelelim garanti işine logiteche mail at adamlara garanti belgesini kayıp ettiğini söyle cıhazın seri numarasını filan gönder anlayışlı olabilirler sonuçta onlarda insan. kimse evinde bir dosya dolabı tutmuyor aldığı irili ufaklı cihazlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaldurGates -- 15 Temmuz 2015; 19:46:14 >
  • quote:

ben 2 defa garantiye ayrı cihaz gönderdim ve tuş takımını değiştirdiler , saçma ama çözüm bu oldu ;)

Gelelim garanti işine logiteche mail at adamlara garanti belgesini kayıp ettiğini söyle cıhazın seri numarasını filan gönder anlayışlı olabilirler sonuçta onlarda insan. kimse evinde bir dosya dolabı tutmuyor aldığı irili ufaklı cihazlar için.

Tamam hocam deneyeceğim teşekkürler yardımın için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.