Şimdi Ara

Gaming laptop tavsiye 3500tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı günler arkadaşlar, 6 yaşını doldurmak üzere olan toshiba bilgisayarımdan yeni bir laptopa geçmeye karar vermiş bulunmaktayım. Bütçe max 3500tl. Oyun oynamayı severim yeni oyunları orta yüksek ayarlarda akıcı çalıştırabilecek, iyi bir soğutma sistemine sahip bir cihaz araştırıyorum bir süredir. Bu konuda siz değerli forum üyelerinin de görüşlerini almak istedim. Notebookcheck ten baktığımda gtx970m bana uyar diyerekten araştırmaya başlamıştım amma velakin fiyatları görünce şuanda gtx960m e indim. 950 ye inmek de istemiyorum çok zayıf kalıyor o zaman. Bu fiyat aralığında türkiyeden bir tek monster kalıyor sanırım. Ne dersiniz monster abra serisi kullanan arkadaşlar memnunlar mı? Alternatif tavsiyelere de açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dell 7559 al 3100 e.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olcaycukur kullanıcısına yanıt
    3100 tl ye nerede var ben bulamadım?

• http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11050

INTEL i7-6700HQ, 16GB RAM, 1TB HDD, 15.6 Full HD, NVDIA Geforce GTX 960M 4GB, Free DOS
  • StarForce kullanıcısına yanıt
    Güzel cihaz,Bu site güvenilir mi?
  • Bir de merak ettiğim bir şey var. Sata3 hdd için ayrılmış olan 2,5inç Sata3 bağlantı yuvasına sata 2 (3gb/s) eski bir hdd takılabilir mi? eski hdd modeli bu: toshiba mk3263gxsn
  • diriliş1 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için teşekkürler. MSI'ları ekran kartından dolayı elemek zorundayım. Alt sınırı gtx960m olarak belirledim. Daha da inemem Dell güzel görünüyor.
    An itibariyle Monster Abra a5 v5.3 ile Dell 7559 arasında gidip geliyorum. Bu 2 ürün arasında karşılaştırma yapacak olursak hangisini önerirsiniz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xzbit

dell türkiyeden çekildi ve teknik servisi başka bir firmaya devretti haberiniz olsun.

İnternette öyle bir haber bulamadım nereden aldınız bu bilgiyi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HASRET GÜLTEKİN ÇEVİK H kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı bilgisinde 2 gb vga diyor. Ne demek bu sarı çizmeli...

• Bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum intel 540s ssd li. Hdd yok. Windows10 la beraber bütçeyi 100tl aşıyor ama bakalım.Şimdilik sata3 slotuna eski hdd takıp idare ederim. İlerde oraya da bi sata3 ssd alırım diye düşündüm. İntel 540s m.2 hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?
    Edit: linki unutmuşum:
    http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=480522&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR#.V2QwfYk8XqA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetburaktr -- 17 Haziran 2016; 20:20:46 >

• ahmetburaktr kullanıcısına yanıt
    Güzel tercih Ben de Abra A7 V6.3.4 almayı düşünüyorum. Tek farkı ekran boyutu sanırım. Aldıktan sonra fikirlerinizi ve oyunlarla yaptığınız testleri paylaşır mısınız?
  • Bayanpenguen B kullanıcısına yanıt
    Ekran boyutu ve ips farkı varmış IPS panelin tepki süresi genelde daha yavaş oluyor o yüzden IPS düşünmüyorum ben tabi bir de +100 TL ödemek gerek 17 inç konusunda da aslında ben de ilk başta 17 inç istiyordum da gerek maddi durumlar gerek de önceki laptop da 15 inç olduğu için -soğutucu fan, çanta falan aynı olsun extra masraf olmasın diye- 15 inçe kaymış bulunmaktayım
    Sağasalim bir alalım da testler de yaparız ya tabi ki. Özellikle en çok GPU throttling olayını merak ediyorum. Technopat Abra a7 incelemesinde MSI afterburnerda gpu 90 dereceyi görmüştü. Orda sanırım firmayı kötülememek için söylemediler ama GPU frekansı da başlangıç değerinin yarısına inmişti birkaç oyun sonra. Öyle bir şey olursa büyük ihtimal iade ederim. Soğutma önemli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.