Şimdi Ara

GARİP ŞEKİLLER GÖRÜYORUM! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
9.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bize uzaktan doktorluk yaptırma.

psikiyatriste git. psikiyatrist tıp doktorudur.

psikolog ise edebiyat fakültesi mezunu.

arada çok fark var.psikologların ilaç yazma yetkileri bile yok aslında.
  • uzman psikolog gelmişti demin gördüm çağıralım hemen teşhis koysun
  • şizofreni kardeşi bu olay
  • Fotoşhop ta olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: aprodacon

quote:

Orjinalden alıntı: S@gittarius

YA ARKADAŞLAR BU OLAY BENDE GEÇEN SENE BAŞLADI VE KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM,IŞIĞI AÇTIĞIM ZAMAN DESENLİ YÜZEYLERDE SURATLAR BELİRİYOR VE BENİ ÇOK KORKUTUYOR.MESELA TAHTA,SERAMİK VEYA TAVAN(BİZİM TAVAN NORMAL TAVAN DEĞİL ÜSTÜNDE PULLAR VAR)IŞIĞI AÇIP BİRAZ BAKINCA GARİP GARİP YÜZLER BELİRİYOR Bİ KERESİNE ÇOK KORKMUŞTUM AMA BU GECELERİ OLUYOR GÜNDÜZ HİÇ BİR ŞEY YOK IŞIK AÇSAMDA AÇMASAMDA ACABA ÇOK PC KULLANDIĞIMDAN DOLAYIMI OLUYOR ÇÜNKİ DESENLERİN YANINA GİDİNCE YÜZ MÜZ YOK UZAKTAN BAKINCA ,BİRDE ARABA KULLANIRKEN GEÇENLERDE KAMYON GİBİ BİR ŞEY GÖRDÜĞÜMÜ SANDIM VE FRENE BASTIM,MEĞER O 3 KATLI BİR APARTMANMIŞ AMA UZAKTAN KAMYON KASAI GİBİ GÖZÜKÜYODU AZ DAHA KAZA YAPACAKTIK YA BEYLER SİZCE BU NEDİR CİNLER FELANMI GÖRÜYORUM?

BİRDE SİZDEDE VARMI BİLMİYORUM AMA GÖZÜM PİKSELLİ GİBİ,YANİ NASIL SÖYLESEM ÇOK KÜÇÜK NOKTACIKLAR VAR HER TARAFTA(TOZ DEĞİL)YANİ Bİ TAHTAYA FELAN BAKSAM ÜSTÜ NOKTALAR VAR AMA O KADAR KÜÇÜKLERKİ AYNEN PC DE OLDUĞU GİBİ GÖZÜKÜYORLAR,GECELERİ BALKONDAN BAKTIĞIM ZAMAN ÇOK HIZLI GEÇEN YEŞİL MAVİ IŞIKLAR GÖRÜYORUM.BİR ARKADAŞIMA SORDUM O DA GÖRÜYORUM DEDİ,ACABA RADYO DALGALARINI GÖREBİLİYORMU İNSAN GÖZÜ?

Oliver Sacks, bir göz hekiminin tavsiyesi üzerine kendisine başvuran Dr. P�de, ilk anda olağandışı hiçbir şey göremez . Dr. P, son derece iyi yetişmiş, kibar bir müzik öğretmenidir. Reflekslerini muayene ettikten sonra Sacks, Dr. P�ye, ayakkabısını giyebileceğini söyler ve kısa bir süre için hastasının yanından uzaklaşır. Döndüğünde Dr. P hâlâ ayakkabısını giymemiştir. Sacks hastasına yardım etmeye çalışır. Ama farkına varır ki ayağını ayakkabı zanneden Dr. P, ayakkabısına baktığı halde onu görmemektedir. Sacks ayakkabıyı işaret edince de, şaşkınlıkla, onu ayağı zannettiğini söyler.

Sacks anlar ki, ilk izlenimi yanlıştır, Dr. P sahiden rahatsızdır. Lakin bu rahatsızlık Sacks�ın daha önce karşılaştığı rahatsızlıkların hiçbirine benzemez. Hastasıyla sohbet ederken, masanın üzerindeki coğrafya dergisi gözüne ilişir ve Dr. P�den, dergideki fotoğrafları kendisine anlatmasını ister. Dr. P�nin görüşünde, daha doğrusu gözlerinde sahiden de hiçbir kusur yoktur. Hasta, fotoğrafların bütün teferruatlarını görmektedir. Ama fotoğrafı �tabir caizse bütünü� göremez, fotoğrafla bir bütün olarak ilişki kuramaz.

devamı... http://www.klankitap.com/V2/Pg/MetaDetail/Number/3220.htm

Ben de bi kadın duymuştum kadın çıplak gözle jüpiteri görebiliyodu

Ara sıra böyle olağan üstü görme özellikleri olan çıkabiliyo

Arkadaşın ilk fırsatta doktora gitmesi şart ama

• Cin girmiş senin içine
  • Bazenleri banada oluyo ama ben takmıyorum mesala biryere odaklandığım zaman gözlerimde blurlaşma oluyo yani cisimler bulanıklaşıyo,cama baktığım zaman sanki camın üstünde küçük küçük şeyler geziyo takmıyorum çokda mutluyum bence fazla kafana takma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 3 Aralık 2005, 14:08:07 >
  • photoshop ta olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

bende olayları önceden tahmin edebiliyordum koplekse girmiştim ben neyim falan diye 1 yıllık bir tedaviden sonra kendime gelebildim

aga sen niye tedavi oldun ki.. bu muhteşem bir özellik..
    @S@gittarius: sende hemen doktora git arkadaşım..
  • ya şaka maka bi yana
    bu zoekenin an etkileri
  • bence önce göz doktoruna git sonra o seni yönlendirir muayne ettikden sonra ayrıca doktora gittikden ne teşhis koyduklarını yazarsan sevinirim çok mreak ettim ne olduğunu.
  • ARKADAŞIM BİR AN ÖNCE DOKTORA GİT

BU RAHATSIZLIK BEYİNLE İLGİLİ

GÖRDÜKLERİNİ ALGILAYAMAMA RAHATSIZLIĞI VAR SENDE

(RAHATSIZLIĞIN İSMİ DEĞİL SADECE BENİM TANIMLAMAM)

BEYNİN SAĞ VE SOL LOB LARI ARASINDA BİR PROBLEMDEN KAYNAKLANIYOR

BİR MADDEYE DOKUNMADAN ADINI HATIRLAYAMIYOR HATTA NE OLDUĞUNU BİLE TANIYAMIYORSUN
  • eğer sadece bu tür şeyleri gece görseydin göz yanılması olabilirdi yada halüsinasyon ama bu şeyleri gündüz görüyosan kamyon olayı gibi bence doktora gitsen iii olur
  • Cevaplar için çok teşekkürler ama doktora gitmeye korkuyorum yaw kendi kendimi düzeltemezmiyim
  • Sen İmam a Git anLat derdini O zaman ßaşka Kimse Çözemez
  • Çözünürlüğü arttır 1024X768 tavsiye edilir

Bunlar senin hayl gücünle kendi kafanda oluşturduğun ve bilinç altın yerleşmiş şeyler, eğer sen odada ışığı açarken gene suralar çıkacak diye düşünürsen bilinç altına yerleştiği için halisülinasyon(nasıl yazılıyo la) görmen normaldir. Doktora gitmedende halledersin;

Herşen senin beyninde aklında biter, ilk baş öyle bişeyin olmuyacağını gördüklerinin sadece hayal olduğunu inandıracaksın kendine, şüphe içinde yaşamıyacaksın acaba bu gördüklerim ne yüzler mi görüyorum falan demiyecen ışık yansıması de geç git eğer kafanı çok fazla takarsan böyle şeylere ve eğer çok ince düşünürsen işte ozaman durum vahim olur.

Apartmanı kamyon gibi görmene gelince , gece karanlıkta neyin ne olduğunu çok kolay seçemezsin zaten ancak yaklaştığında anlarsın ona göre araba sürerken hzını ayarlıyacan. Bende bikereisnde yol kenarında bekleyen ve kaşıdan karşıya geçmey çalışan çucuğu ağaca benzetmiştim.

Neyse herşey senin elinde nasıl düşünürsen ne görmek istersen onu görürsün.

• bence 3 Kulhü 1 Elhem oku gözlerin kapalıyken bir anda aç herşey yok olsun
  • ne güzel,halüsinasyon görüyosun
  • yaf ne işin var hala pc başında......

git yat uyu alla alla :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.