Şimdi Ara

GARİP ŞEKİLLER GÖRÜYORUM! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
9.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir panik atak hastasıyım ve aynı sorunlar bende de var. Özellikle bu nokta nokta (pixel şeklinde) görme olayı. Dalga geçilmemesi gerekilen bi konu. Ona göre msj yazarsanız sevinirim. Arkadaşa da geçmiş olsun. Ama panik atak hastasıdır diye bişey söyleyemem. İnternette testler var oradan yakın bi sonuç elde edebilir.
  • benim de gözlerim ağrımaya başladı son zamanlarda .
  • bu gayet normal bi durum ben açıklardım ama beylere hitap etmişsin
  • KORKUTMA KARDEŞİM ADAMI ADAM ŞURDA CİDDİ CİDDİ BİŞİ SORMUŞ SEN....

quote:

Orjinalden alıntı: msi7800gtx

Matrix
    sen seçilmiş kişisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_point
    quote:

Orjinalden alıntı: Sam0
    bende olayları önceden tahmin edebiliyordum koplekse girmiştim ben neyim falan diye 1 yıllık bir tedaviden sonra kendime gelebildim

aga sen niye tedavi oldun ki.. bu muhteşem bir özellik..

di mi... bence de yeniden doktora gidip ,, tedaviyi geri aldırsın.

S@gittarius abicim.korkana gerek yok git doktora.
  • quote:

quote:

bende olayları önceden tahmin edebiliyordum koplekse girmiştim ben neyim falan diye 1 yıllık bir tedaviden sonra kendime gelebildim

@S@gittarius: sende hemen doktora git arkadaşım..

hacı öyle deme ya en iyisi normal insan olmak emin olun
    ölümü önceden bilmek ne demek sen biliomusun
  • bendede var ama öle senin gibi abartı değil.mesela bi eski evin tuvaletine girince yerler mozaik oluyoya yere baktığımda bi surat görüyorum mesela.küçükkende bazı korkutucu şeyler olmuştu fakat pek ileri düzeyde değil.mesela aya baktığımda geceleri şirin bi çocuk suratı görüyorum bunda arkadaşıma bahsettim oda bi baktı ben öle dedikten sonra hakkaten la orda bi surat var dedi.böle garip şeyler ama beni rahatsız etmiyor.senin durum biraz daha ciddi sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

@S@gittarius: sende hemen doktora git arkadaşım..

hacı öyle deme ya en iyisi normal insan olmak emin olun
    ölümü önceden bilmek ne demek sen biliomusun

Futbol maçlarının sonucunu önceden bilebiliyormusun süper olur o zaman.

• bende bazen bilinçaltı 2 saniye önceden tahmin olayı oluyor ama bilinçaltı oluyor bu arada eskiden mesela bi yorgana bakınca garip şeyler görürdüm yorgan şeklini almış ayı gibi ışığı açtığımda ise düzelirdi artık pek görmüyorum bu arada bizim evin büyük tuvaletinde yeşil parkelere baktığımda kaplan resmi görüyorum ama uzaktan baktığımda yaklaştığımda görmüyorum
  • ayetelkürsiyi oku eğer geçmiyorsa psikiyatra git o okusun..
    geçen benimde başıma geldi..
    sabah erken uyandım duvar kağıdında acayip ruh gibi parıltılar vardı..
    okudum geçmedi...
    yataktan kaltım yakından inceledim meğerse duvar kağıdının üzerindeki boya gibi bir maddeden yansıyan ışıktan kaynaklanıyormuş ..
    bende bügüne kadar güneşin ,yılın o günü ve satindeki açıyla gelen ışığa ilk defa bakmışım..

hay allah

• quote:

Orjinalden alıntı: msi7800gtx

Matrix
    sen seçilmiş kişisin

Koparmış olayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: okeyn

bendede var ama öle senin gibi abartı değil.mesela bi eski evin tuvaletine girince yerler mozaik oluyoya yere baktığımda bi surat görüyorum mesela.küçükkende bazı korkutucu şeyler olmuştu fakat pek ileri düzeyde değil.mesela aya baktığımda geceleri şirin bi çocuk suratı görüyorum bunda arkadaşıma bahsettim oda bi baktı ben öle dedikten sonra hakkaten la orda bi surat var dedi.böle garip şeyler ama beni rahatsız etmiyor.senin durum biraz daha ciddi sanırım.

İyide ay'a baktığında zati surata benzer şekil görünür.Ay dede yakıştırması ordan gelir.Bunun neresi garip
  • herşeyle dalga geçiyorsunuz tamam da,bu topikle de yok fake,yok matrix dalga geçtiniz ya,valla bravo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: plateau

herşeyle dalga geçiyorsunuz tamam da,bu topikle de yok fake,yok matrix dalga geçtiniz ya,valla bravo...

+1
  • habi ama elaman ciddimiş

ama yopiğin basını okumasam dicem geyik bi konu herhalde...

büyük geçmiş olsun..
  • Ben de yukarıda postu olan KageBunshinNoJutsu arkadaşımızın imzasına bakınca garip şeyler görüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.