Şimdi Ara

Gazi mühendislik yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Müh fakültesi nasıldır Gazi'nin ?birde makine düşünüyorum Türkçe olması biraz düşündürüyor ama yapacak biri yok bilgisi olan destek olursa sevinirim

• Yökatlastan bak belki %30 ingilizce olabilir. Türkçe gözüken bölümlerin hepsi türkçe olmuyor
  • %30 İngilizce gözüküyor gazi makine
    Gazi mühendislik yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuffyus -- 10 Ağustos 2018; 13:17:8 >
  • Gazi mühendislik fakültesi hakkında şu konudaki mesajlarıma bakabilirsiniz: https://forum.donanimhaber.com/gazi-muhendislik--134254288

Bir bölümün Türkçe mi İngilizce mi olduğuna ÖSYM'nin tercih kılavuzundan bakmanızı öneririm. Ayrıca %30 İngilizce olan bölümlerde derslerin ne kadarının ve hangilerinin İngilizce olduğuna da bölümün/üniversitenin sitesinden bakabilirsiniz.
  • Merhaba50 , hocam cok tesekkurler bilgi verdiginiz icin icimi rahatlattiniz gazide muh deyseniz gorusmek dilegiyle, birde egitimi hakkinda ufak bilgi verirseniz cok guzel olur.
  • ekinn99 E kullanıcısına yanıt
    İngilizce yeterlik(muafiyet) sınavını geçerseniz mesaj atın, görüşürüz. Yeterlik sınavını geçemeseniz bile sorunuz varsa yine mesaj atabilirsiniz. Bildiğim bir konu ise yanıtlamaya çalışırım.
    Eğitimi ile ilgili özel bir sorunuz varsa yazın, genel bir yorum yapamam.
  • Yani hocam ozel bir sorum yok ordaysaniz memnun musunuz hocalardan vs bide sizinde mi makine hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.