Şimdi Ara

Gece boyu aktif diskolu otel. Royal Adam&Eve İçerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
25.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 de hemen bitmeyen aktivitesi bol otel arıyorum.

Royal Adam&Eve nasıldır?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Royal Adam&Eve: Gece Boyu Aktif Diskolu Otelin

Gece hayatı tutkunları, Antalya'nın en hareketli otellerinden biri olan Royal Adam&Eve'e hoş geldiniz! Bu çağdaş otel, benzersiz konseptiyle gece kulübü arayışında olanlara unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Gece Boyu Süren Eğlence

Royal Adam&Eve, gece boyu aktif diskosuyla gece kulübü sevenlere hitap ediyor. Son teknoloji ses ve ışık sistemlerine sahip diskoda, dünyaca ünlü DJ'lerin performanslarının ve heyecan verici partilerin tadını çıkarabilirsin.

Gece Kulübü Olan Oteller Arasında Lider

Antalya'da gece kulübü olan oteller arasında öne çıkan Royal Adam&Eve, lüks konaklama birimleri, birinci sınıf olanakları ve canlı gece hayatıyla misafirlerine benzersiz bir konsept sunuyor.

Diskosu En İyi Oteller

Gece kulübü arayışında olanlar için Royal Adam&Eve, en iyi seçeneklerden biri. Birbirinden bağımsız iki disko, gece boyunca kesintisiz eğlence sunarak gece hayatı tutkunlarının beklentilerini karşılıyor.

Antalya Gece Hayatı Olan Oteller

Antalya gece hayatının kalbinde yer alan Royal Adam&Eve, tatilini gece kulübü deneyimleriyle zenginleştirmek isteyenler için mükemmel bir seçim. Otelin diskosu, şehrin en iyi gece kulüplerinden biri olarak kabul ediliyor.

Gece Kulübü Olan Oteller Antalya

Antalya'da gece kulübü olan oteller arıyorsan, Royal Adam&Eve'i mutlaka göz önünde bulundurmalısın. Otelin canlı gece hayatı konsepti ve lüks konaklama birimleriyle unutulmaz bir tatil geçirebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: rknydn

Bende o tarz bir otel arıyorum iş arkadaşımla birlikte gideceğiz, çok araştırmama rağmen karar verenedim biz Nisan sonu Mayıs başı gibi gideceğiz tatil için ayırdığımız bütçe ile birçok 5 yıldızlı otellerde tatil yapabiliriz, senin araştırman için diyebileceğim şey, gitmedim ama adam eve otelinin kaliteli bir yer olduğunu biliyorum o otele baktığına göre seninde tatil için ayırdığın bütçenin iyi olduğunu düşünüyorum, ben dün bir otel buldum ve otel ile görüştüm otel adı club med kemer bu otele 18 yaş küçükler giremiyor full eğlenceymiş yorumlarıda araştırıp okuyabilirsin otel hakkında herkes eğlencesini övmüş, otel Mayıs Eylül ayları arasında açık sadece ben 03-10 Mayıs tarihleri arasında bir fiyat sordum 2 kişi herşey dahil 4500 lira bu fiyat bizi biraz aştı sonuçta yol, dışarıda gezmek ve alışverişi de eklersen 1000-1500 daha fazla para çıkar bizden, dahaca karar vermemedik biz ama sınırları zorlayacağız o parayı veririz ama işte değermi acaba diyede düşünüyorum açıkcası.. Yine sende güzel bir otel bulursan benimle paylaşırsan sevinirim, bizde çok kararsız kaldık... 1 hafta içerisinde rezervasyonumuzu yaptıracağız artık nereyi bulursak

Biraz daha araştırdım ve Adam&Eve haricinde aşağıdaki iki oteli buldum.
    http://www.elaresort.com/
    http://limakhotels.com/lara/

• adam and eve pek tavsiye ettiğim bir otel değil, sezonda eğlencesi vardır ama zaten o aylarda discosu dolu olmayan otel yoktur...ela biraz daha aile ortamı gibiydi biz kaldığımzda ama güzel oteldir....işin aslı ise bu biraz da şans işidir, otele giriş yaparsın, bir bakarsın tüm otel jurasic park gibi, tek tük gençler vardır ama tam çıkış yapacağın gün 2-3 otobüs dolusu genç kız giriş yapar...mesela nisan ayında rus bayramı vardır, özellikle rixos otellerinde çok genç ve eğlenceli insan mevcuttur, nevruz zamanı iranlı kaynar ve ruslardan daha beterdir iranlı kızlar...
  • beyler daha once belek bolgesinde calısan arkadasımın yanına gittim otelin ismi
    www.calista.com.tr
    Calista Luxury Resort Hotel | Belek - Antalya - Türkiye
    https://www.calista.com.tr
    adem eve cok boz otel haberiniz olsun antalyadaki butun otelleri bilirim. eger normal otele gidiyosanız yanı sırf yabancı arkadaslar olsun istiyosanız 5 yıldıza gitmeyin Alanya veya KEmer, Gonyukteki sıradan 5 yıldızlı otellere gidin.. burdaki otellerde Rusya ukraynada normal işçi oalrak çalışan insanlar var, aylık 200-300 dolara gecinmeye calışırlar ve butun sene bu tatil için para biriktirirler.. ama hem elegant hemde ortamı olsun istiyosanız
    www.calista.com.tr
    Calista Luxury Resort Hotel | Belek - Antalya - Türkiye
    https://www.calista.com.tr
    bu oteli veya MAxx Royal veya Glorya otelini oneririm bunların Belek bogesine gideceksiniz ..bunların hic birinde sıkıntı çekmezssiniz ama kişisel favorim Calista :) beğenmezssesniz gelin burdayim :))) Adam eve kotu otel, bu saydıgım otellerin klasında hiç degil keza ela da oyle

• Biz arkadaşla club hotel sera ya gitmeye karar aldık, otelde eski çalışan bir arkadaşımın önerisi üzerine.... Umarım güzel bir tatil olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rknydn

Biz arkadaşla club hotel sera ya gitmeye karar aldık, otelde eski çalışan bir arkadaşımın önerisi üzerine.... Umarım güzel bir tatil olur..

hocam 5 yıldızlı ultra luks otel diyosun clup sera gibi olu bi otele gidiyosun..benim seranın hemen yanında yazlık var ...o civar oyle çokta guzel degail ama antalyayanın merkezi gibi..ama otel oyle aman aman degil ama içi luks ama diger otellerle kıyaslanamaz ve sahipleri şaibeli adamlar
  • Oteller hakkında bilgim var, evet biliyorum otel sahipleri hakkında birşeyler, birde 5 yıldızlı otellere göre çok iyi olmadığınıda biliyorum yani daha lüks oteller var ama bize birazda ortam lazım, İnan bana çok araştırdım.. Biz ayarladık herşeyi rezervasyon uçak bileti vs. Artık gideceğiz. Birazda şans meselesi ortam işleri...

• Hocam umarım istediğin ortamı yakalarsın ama şöyle bir durum var turizmde ucuz zamanları sezon başı ve sezon sonudur. Bu dönemlerde genellikle yaşlı kesim gelir ve tatil yapar. Çünkü gençler kadar paraya kıyıp gelemezler. Ama yinede iş çıkar gibi geliyor. Yani bu dönemler için net bir şey kimse söyleyemez. Şansın bol olsun. Marmaris ve Bodrum'u da göz önünde bulundur biraz da oralara bakın bence.
  • Teşekkürler, dostum, ben otel ortamlarını çok iyi biliyorum, 4 yılım otellerde çalışarak geçti ama şuan başka bir meslekle uğraşıyorum, dediğin doğru sezon başı ve sezon sonu ucu oluyor ve çok canlı olmuyor dediğin gibi hep yaşlı oluyor genelde bunu biliyoruz ama bizimde izinimiz sezon başlarına denk geliyor bunun için ben çok araştırdım ve oralarda çalışan arkadaşlarımla iletişime geçtim, side civarları dediğin gibi o tarihlerde ölüdür hep yaşlı vardır genç nadirdir, bu yüzden lara veya kemer bölgelerinde otel seçimi yapmak istedik, ve inanın arkadaş bu otel için çok ısrar etti gelin pişman olmayacaksınız dedi, otelin eski bir çalışanıdır bu yüzden burayı tercih ettik, yanımda gelecek arkadaş ilk defa geleceği için Antalya'yı görmek istedi tercihimizde bu yüzden antalya oldu, başka zamanlar bodrum Marmaris olacaktır seçimimiz. Zaten bi gideyim herşeyi detaylı yazacağım foruma, ortam için söyleyebilecek tek şey şans meselesi otele gidersin hep yaşlıdır çıkacağın gün 1 otobüs genç gelir o iş belli olmaz şans yani, ama bu otelin o tarihlerde gençlerin tercih ettiği bir yer olduğundan şüphem yok. Olmasa bile biz yolumuzu buluruz gibi, umarım iyi olur..

• Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

Güncel

mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.