Şimdi Ara

Geceleri Kabus Görmek İstiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi forumlar.aslında ps3 kullanıcısıyım.fakat bugünlerde ps3ten sıkıldım pc ye döndüm pc ye hangi oyunlar çıktı bilmiyorum takip edemıyorum bol korkulu beni uyutmayacak sağlam senaryolu oyun bileniniz varsa paylaşalım.alan wakeyi duydum oynayanlar varsa fikri nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amnesia derim. Youtube'dan birkça videosuna baktım şimdi geceleyin oynamaya korkuyorum. Gündüz oynarsam da bir anlamı olmayacağından oynamıyorum.
  • Oyunlardan beklenen duygular gün geçtikçe değişime uğruyor anlaşılan. Eskiden sadece vakit geçirmek, eğlenceli anlar yaşamak için tercih edilen oyunlar; günümüzde değişik fantezilere tanıklık ediyor...

Alan Wake iyidir ama hani pek kabus yaşatacak kadar korkunç değildir diye düşünüyorum...
    Dead Space 2 var, tavsiye ederim...
    Metro 2033 var, çok uzun süre oynandığında etkisi altına alabilir...

Ama kabus görüp görmeme olayı sizin oyundan alacağınız hazla alakalı bir durum. Ben Starcraft'ın ilkini oynadığımda bile çok fena kabus görmüştüm mesela, hiç korku oyunu değildi hani ama rüyamda öyle bi fantastik filme dönüştü ki böyle bir korku yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 1 Haziran 2012; 10:35:03 >

• Gece karanlık odada kulaklıkla hemen hemen son ses amnesiayı oyna ama her korktuğunda kapatma oyunu gece uyuyabilirsende görürsün kabusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan178 -- 1 Haziran 2012; 10:57:35 >
  • Amnesia: The Dark Descent / Gecenin karanlığında, herkes uyumuş, kulaklıkla oynayın.
    Penumbra Serisi / En korkuncu Black Plague oyunudur.
    Call of Cthulhu The Dark Corners of the Earth / Çaresizlik hissi bu oyunda da var.
  • Amneisia'dan başlamaya düşünüyorum,gameplayları izledim korku dozu yüksek,diğer yandan alan wakeyi araştırıyorum senaryosu sağlam ama korku seviyesi tartışılır anlaşılan uykusuz geceler beni bekliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harcore Doom "3.5"
    Yine en yüksek zorluk ayarında Thief 3'de fena değildir. "No harm anybody" olunca gece gece millet duymadan hırsızlık yapmak için kılı kırk yarıyorsunuz fena olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.