Şimdi Ara

GeForce MX 440 model ekran kartının sıcaklığını görebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GeForce MX 440 model ekran kartının sıcaklığını görebilir miyim? Görebilirsem yani ısı sensörü varsa hangi program aracılığıyla sıcaklığı takip edebilirim?

• Geforce 4 mx'te algılayıcı olduğunu sanmıyorum.
    Bilemem tabi.
  • Cevabın için saol Tuğer.

Bi'de ekran kartları için extra soğutucu metaller oluyormuş. Onların adı nedir? Benim bu model ekran kartıma uyar mı?
  • O model ekran kartlarında sensör falan yok.Ama illede ısısını görmek istersen sen kendin takabilirsin bi sensör.O dediğin metaller heralde bakır ram soğutucular.Onlar her ekran kartının ramlerine takılabilir.Altında kendi yapışkanı vardır.Bantını çıkarırsın raminin üstüne koyarsın biter.Tabi hava akımı olmadan pek bi faydası olmaz.Ama bence bu ekran kartına hiç bişey yapmana dğmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErrOrMaN

GeForce MX 440 model ekran kartının sıcaklığını görebilir miyim? Görebilirsem yani ısı sensörü varsa hangi program aracılığıyla sıcaklığı takip edebilirim?

Böyle birşey kesinlikle olamaz fakat bünyesinde sensör olan bir soğutucu satın alırsan tam olarak olmasa bile sıcaklığı görebilirsin.Tabi bu model karta göre böyle bir soğutucu bulabilirsen ne ala.
  • kesin konuşmayın benimkinde var winfox yazılımı ile gpu ve vga ram voltajı vb, verilebiliyor. winfox leadtek'in uyumlu yazılımı her mx440 a uyar mı hiç sanmam.
  • malesef bu vb kartlarda sıcaklık sensörü yok olmaması da iyi oluyo
    mesela benim mx400ün sıcaklığını görmediğim için suyunu çıkartabiliyorum
    Ramsink yok , stock fan
    gpu:245
    ram:196 çalışıyor...
    @@@ÖNEMLİ NOT:
    KASA İÇİNDEKİ İKİNCİ CPU FANI VGANIN ÜZERİNE PÜFFF EDİYOR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.