Şimdi Ara

gelde inan ve çıldırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar acer aspire 77210g D bölümünde olan recovery bölümü kayboldu nasıl böyle birşey olabilri arkadşalr d bölümünde hiçbir şey yüklü olmamasına ragmen silindi gitti acer servisine götürsem recovery yi atarlarmı dudullu ya merkeze görürücem yardım cı olursanız sevinrim selametle

• s.a 105 kişi okumasına ragmen cevap yazan olmamıs ilginç yardım cı olabilecek bir arkadaş yokmu selametle
  • quote:

Orjinalden alıntı: zotop

s.a 105 kişi okumasına ragmen cevap yazan olmamıs ilginç yardım cı olabilecek bir arkadaş yokmu selametle

arkadaş bu recovery konusunda çoğu kişi gibi bende dertliyim ama forumda fazla bi çare bulamazsın artık sana kalmış biraz uğraşman gerek ama en iyisi seninde dediğin gibi servise git en sağlıklı sonucu ancak orda alabilirsin
  • Servis recovery kısmını atacaktır fakat bunu iin tahminimce bir ücret isteyeceklerdir. Çünkü bu durum kullanıcı hatası sayılmaktadır. Tavsiyem recovery partition geri geldikten sonra Acronis programı ile yedeğini alıp saklamanız.
  • s.a çok teşekür edrim arkadaşlar yardımınız için demekki servis yolu gözüktü desenize
  • Bence servise o kadar para vermektense Acronis'le benzer bir sistem oluşturmanız daha yararlı olacaktır. Bu konularda deneyiminiz yoksa o zaman yedekleme işlemi biraz baş ağrıtabilir tabii.
  • s.a emptyrean kardeş dedigin gibi acronis benzeri bir olay yapmaktan baskaçare yok eyvallah kardeş selametle
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.