Şimdi Ara

Gelin lineage2forever da oynayalım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.lineage2forever.com adresinden siteye ulasabilrisiniz ama bu sıra siteye ulasılamıyor her halde yeniliyorlar erver cok guzel ben birkac tane turk gordum npc buffer lar var 45x server para bol bol var auto skill ogreniyor ve unique server itemleri var forever dagger forever bow forever armour lar vs 1000+ online player i var benwww.l2extreme.com dan sonra direk buraya basladım ve l2extreme i aratmıyor infinity kadar olmasada :)
    server java server degil oyle durup durup gocmelere olmuyor lag da fazla yok tam oynanmalık server.. Gelin Buraya baslayalım eğer oyunda bana ulasmak isterseniz QnuR a pm atın ben size yardım edderim..
    Sağlam insanlarla yarımlaşma cercevesinde oyunu yonarsak infinityde oldugu gibi serverda bizden baba adam olmas :)

• oynıycak server arıyorum saten ben gelirim
  • ya gelde yaw bende forever de oynuom ama bu forever armor nerden dusuo bende yok cok istiom ama yok iste ozellikli silahlarla yetiniom millette platinium set var bende istiom +13 focus DB ye degisiolar ama bende hiç olmadı :(
  • forever armor dediğin donate olsa gerek,site kapalı rica etsem biriniz bana system dosyasını upload edermi veyahutda bir link verebilirmi?
  • abi ben upload yapiyim da hangi siteden yapcam rapid den olmuo bi yardım edermisin
  • tamam yaptimhttp://www.file upyours.com/files/97898/l2fupdater.rar
    sadece aradaki boşlugu silip girin
    updatedir updatesini yapıp girecektir
  • saol ama bu uptade , site şuanda çalışmadı çin uptade edemiyrumki:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.