Şimdi Ara

Genç Bank kart hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bi kaç sorum olacak;

1- ben kredi alıyorum ve bugün bankaya gittiğimde kart bakiyemde değilde vadesiz hesapta 400 lira olduğunu gördüm. bu normal mi? yani bakıye de yazması gerekiyordu ayrıca bu vadesiz hesaptakini çekersem eğer kredi kartından çekmiş olmuyormuyum anlamadım.

2- kredi kartı özelliğini kullanarak 3 gün önce 80 liralık alışveriş yaptım. bana 320 lira yansiması gerekmiyormuydu? kesmeleri lazımdı yani ayrıca ben nasıl ödeyebilirim bu parayı ve herhangi bir şey gelecek mi eve acaba ekstre falan. gelmemesini istiyorum.

• Kardeşim ziraat bankasının ziraat mobil diye bir uygulaması var oraya bakarak güncel bakiyeni ve kredi limiti öğrene bilirsin kredi limitin 500 tl , öğrenim kredin ise 400 tldir.ziraat mobil üzerinden tüm detaylara bakabilirsin nereye ne kadar vermissin o bile yaziyor eve ekstre felanda gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minkrs

Kardeşim ziraat bankasının ziraat mobil diye bir uygulaması var oraya bakarak güncel bakiyeni ve kredi limiti öğrene bilirsin kredi limitin 500 tl , öğrenim kredin ise 400 tldir.ziraat mobil üzerinden tüm detaylara bakabilirsin nereye ne kadar vermissin o bile yaziyor eve ekstre felanda gelmiyor.

Yaptım hesap bakiyesi 0 diyor ama bugün yatırılması lazimdi

• Güncel

• O zaman yatmamıştır belki yarın yatabilir yattigi zaman bakiye gosteriyor ne kadar kaldigini

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.