Şimdi Ara

General mobile elite güncelleme ÖNEMLİ!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler düşünmüyo değilim en tepe modele neden kitkat gelmiyor ümit verecek ve beni rahatlatmak ihtimali olan bi düşüncem var belki de android L çıkınca direk android L verebilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kaya0909 kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa GM firması yetkilileri bile bu telefona L güncellemesinin çıkıp çıkmayacağını bilmiyor. Gionee bir şekilde verirse güncellemeyi GM de birkaç ufak değişiklikle verebilir. Bu aşamada güncelleme gelip gelmeyeceği yönünde kimse tahmin yapamaz.
  • Zaten bu sürprizi gioneeden bekliyorum gionee verirse 1 hafta içinde elitede gelir zira gioneenin en iyi telefonudur e7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gm yetkilileri cidden elite ne olacaak ne bitecek bilmiyorlar bakmayı çalışmalarımız suruyor devam ediyor dediklerine ne bir çalışma var nede birşey okadar anket doldurttular sorunların tespiti için ana tek adım ilerledikleri yok gionee nezaman guncelleme yayınlar gm de ozaman yayınlar gmnin mantık basit. al ver al ver, aracı firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliii -- 9 Eylül 2014; 22:13:08 >
  • Gionee KitKat vermediği sürece GM birşey yapamaz. GM'nin kendi başına KitKat verecek kadar iyi yazılımcıları yok. Mecbur Gionee verecek te GM düzenleyecek.
  • snapdragon 800, 3 gb ram ama android sürümü 4.2.2 . Ve bu 4.2.2 de yazılımsal sıkıntılarla dolu. Gionee bu yüzden çok eleştiri aldı. Umarım bir iki haftaya kadar güncellemeyi verirler de rahatlarız. Ki bence 4.4.2 değil 4.4.4 vermeleri gerek. Bir update için bu kadar bekletmeleri gerçekten büyük acemilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

snapdragon 800, 3 gb ram ama android sürümü 4.2.2 . Ve bu 4.2.2 de yazılımsal sıkıntılarla dolu. Gionee bu yüzden çok eleştiri aldı. Umarım bir iki haftaya kadar güncellemeyi verirler de rahatlarız. Ki bence 4.4.2 değil 4.4.4 vermeleri gerek. Bir update için bu kadar bekletmeleri gerçekten büyük acemilik.

katılıyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

snapdragon 800, 3 gb ram ama android sürümü 4.2.2 . Ve bu 4.2.2 de yazılımsal sıkıntılarla dolu. Gionee bu yüzden çok eleştiri aldı. Umarım bir iki haftaya kadar güncellemeyi verirler de rahatlarız. Ki bence 4.4.2 değil 4.4.4 vermeleri gerek. Bir update için bu kadar bekletmeleri gerçekten büyük acemilik.

4.4.2 alın da 4'ünü boşverin
  • GM kalitesiz bir marka kendi yazılımını yapamaz

• bu telefonu değilde lg g2 seçmemi sağlayan en önemli faktördü bu.
  • General Mobile bu konuda tamamen Gionee firmasına bağlı. Gionee nin bir bildiği olabilir. Hatta Android L yi bekliyo olabilirler. Elife 7e ye android L gelirse emin olun elitede gelecektir.
  • Bencede android L yi bekliyorlar yani son bi umut

• kaya0909 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıdım 10 gündür elite kullanıyorum gayet memnunum güncelleme olsa daha iyi olacak çünü tlgonda yazılımsal iyileştirmelere ihtiyaç var bir de benim telefonda msj telefon ve facebook vs.ikonlarında bildirim sayısı yazmıyor sizde de var mı böyle bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANEZMRT

arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıdım 10 gündür elite kullanıyorum gayet memnunum güncelleme olsa daha iyi olacak çünü tlgonda yazılımsal iyileştirmelere ihtiyaç var bir de benim telefonda msj telefon ve facebook vs.ikonlarında bildirim sayısı yazmıyor sizde de var mı böyle bir durum

evet bildirim sayısı ana ekranın ikonunda gözükmüyor. bunu nasıl yapıcaz bende bilmiyorum. eski telefonumda vardı çok da hoş duruyordu.
  • Notifyer diye bir program var onu yukleyerek halledebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.