Şimdi Ara

GEOMETRİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karekök TYT geometri çözüyorum bu bitince acile geçmeden önce başka bir yayın çözeyim mi yoksa direk acile mi geçeyim?
    Çöz diyorsanız tavsiye verirseniz sevinirim

• Birey b
  • iyibilirdik İ kullanıcısına yanıt
    birey b nin soruları da klasik tarzda diye biliyorum yeni nesil sorular içeren bir yayın çözsem daha mantıklı olur gibi zaten karekök çözüyorum
  • Geç acile birader, zamanın da var temelin de sağlam olmuş olur. Acil bittikten sonra başka kaynaklara geçersin.
  • Klasik ama baya kaliteli sorular acil zorluyor biraz birey b ile iyice kavramani oneririm
  • karekök tyt çözdüm pek bir şey katmadı açıkçası bende bitirip 3d metin yapıyorum şuan netlerim daha çok arttı açıkçası
  • metin yayınları nasıl hocam metin + acil yapsam mantıklı olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CC01B0A86

karekök tyt çözdüm pek bir şey katmadı açıkçası bende bitirip 3d metin yapıyorum şuan netlerim daha çok arttı açıkçası
    karekök üçgenler bitmek üzere bana da aynı hissiyatı verdi
  • Boş bence hocam üçgen dörtgen bitirdim pek seviye katmadı yani sorular hep 2 3 kalem hareketiyle yapılıyor yani 3d var mesela baya iyi metinde aynı karekök ayt kitabı öyle
  • Kitapları öyle cümle yarıda kaldı 😂 karekök ayt yayını yani tyt değil ya
  • ilkeryasin8 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar pek karekök tyt kitabına benzemiyor seviyem iyi diyorsanız alın
  • Karekök AYT Geometrinin güzel ve TYT için de kullanılabileceğini okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrazieRagazzi -- 7 Ekim 2019; 20:38:4 >
  • arkadaşlar sizce geometri düzenli günlük mü çözülmeli yoksa belli başlı günler mi -??

GEOMETRİ USTALARI PLS
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.