Şimdi Ara

gerçek parayla mount satın almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sv de bi vendor var baya bi şey satıyo ama işte şifre istiyo daha önce duymuştum bunu geçenlerde gördüm herifin biri süper bi kaplana binmişti horde hemde yanar sönerli bi şey wow eu sitesinden bakim dedimde ingilizcem o kadar ii değil ve site o kadar karışıkki hiç bir şey anlamadım lütfen biri bana nerden satın alacağımı sölermi bir link verirseniz minnetter kalırım şimdiden teşekkürler

• kimse bilmiyormu ya
  • senin ingilizcen yoksa bu oyunu nasıl oynuyosun.
    nasıl görev yapıyosun.
    bunu neden o adama sormadın.
    tcgden çıkan şifreyle alıyosun buda cevabı
  • tcg?
    bu iiste ciddmisiniz?
  • trade card game gibi bişeydi sanırım
  • Nasıl ya TCGdeki kodla WoW'da binek mi alınıyor?:S
    Bu Blizz çok pislik bea parayı nerden bulacağını biliyor valla.:D
    Yeni kutu oyunu çıkarmışlar Monopoly gibi 125 ytl kutuyu ağırlıktan zor kaldırıyorsun.:D
  • ama spectral tiger çıkma ihtimali düşük 10000 de 1 mi ne
  • parayla mountmu almak istiyosunuz gidin 5k gold alın netten %280lik moutunza binin mis gibi neyinize spectral tiger ha illada alıcam diyosanız e-bay de 500 dolara mevcut bi kaçtane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caloot -- 7 Kasım 2007; 20:47:10 >
  •  gerçek parayla mount satın almak

quote:

A Spectral Tiger from the World of Warcraft: Trading Card Game recently sold on eBay for $2000. If we'd have known that the Spectral Tiger that WoW Insider gave away last month would sell for $2000, we would have said. "Contest be damned! We're going to Vegas baby!" The reason the card is so special is because it also gives you a rare mount inside of WoW once you input a code.
  • bu oyun kadar paracı ve bi o kadar da insanı sömüren başka oyun görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 8 Kasım 2007; 0:38:34 >
  • Birde ogrimmarda murloc pet veren npc var. O da gizli kodu gir, peti götür diyor. Yine game card hikayesimi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULYSES

Birde ogrimmarda murloc pet veren npc var. O da gizli kodu gir, peti götür diyor. Yine game card hikayesimi?

para verseler almam almam Murloc'u :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: asafsungur

senin ingilizcen yoksa bu oyunu nasıl oynuyosun.
    nasıl görev yapıyosun.

ya kardeşim ingilizcem yok demedim az dedim bide oyun basit gir wowheade yaz questi yeri gör git kes türk guildindeyim bide herşey türkçe yani ben site çok karışık bulamadım dedim ne fırça atıyosun anlamadım bi soru sordum sadece eğer uygunsa alırım kimse bana karışamaz bu benim zevkimdir benim oynadığım oyundur ve benim paramdır yok gereksiz bi şey yok bilmem ne demeyin zati oyunu oynadığım aylık ücret ödediğim için millet keriz diyo bide siz üzerime gelmeyin kafamın tasını attırmayın bu arada cevap için teşekkürler ama bi de link olsaydı hiç fena olmazdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: zapata07

quote:

Orjinalden alıntı: asafsungur

senin ingilizcen yoksa bu oyunu nasıl oynuyosun.
    nasıl görev yapıyosun.

ya kardeşim ingilizcem yok demedim az dedim bide oyun basit gir wowheade yaz questi yeri gör git kes türk guildindeyim bide herşey türkçe yani ben site çok karışık bulamadım dedim ne fırça atıyosun anlamadım bi soru sordum sadece eğer uygunsa alırım kimse bana karışamaz bu benim zevkimdir benim oynadığım oyundur ve benim paramdır yok gereksiz bi şey yok bilmem ne demeyin zati oyunu oynadığım aylık ücret ödediğim için millet keriz diyo bide siz üzerime gelmeyin kafamın tasını attırmayın bu arada cevap için teşekkürler ama bi de link olsaydı hiç fena olmazdı

wowun da böle bi kötü yanı daha var işte aldırma heryerde bu tipler.geçende kovmuştum offical forumlara birini Buranın Türkçe Forum olduğunu belirterek uyarı cezası aldım neyse ağır konuşmıyayım ben arkadaş kendine neler diyebilicemi anlamıştır zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.